Zobacz zdjęcia (5)
Filmy ślubne ze smakiem - Viral Studio (wolne terminy 2023 / 2024), Lublin - zdjęcie 1
Filmy ślubne ze smakiem - Viral Studio (wolne terminy 2023 / 2024), Lublin - zdjęcie 2 Filmy ślubne ze smakiem - Viral Studio (wolne terminy 2023 / 2024), Lublin - zdjęcie 3 Filmy ślubne ze smakiem - Viral Studio (wolne terminy 2023 / 2024), Lublin - zdjęcie 4 Filmy ślubne ze smakiem - Viral Studio (wolne terminy 2023 / 2024), Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Filmy ślubne ze smakiem - Viral Studio (wolne terminy 2023 / 2024) id:30350

Lublin, lubelskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Drogie Pary Młode!
Oferujemy tworzenie kreatywnych filmów ślubnych, w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Opowiadając Waszą historię staramy się skupić przede wszystkim na emocjach i atmosferze tego wyjątkowego dnia. Śledzimy bieżące trendy, jednocześnie nie zapominając o tym co w filmie powinno być ponadczasowe. Naszą mocną stroną jest elastyczność, przemyślany i staranny montaż oraz duże możliwości urozmaicenia materiału w postprodukcji.

Wasz film może być 15-25 minutowym sztosem, z ambitnym i starannym montażem, naciskiem na estetykę, uchwycenie emocji i odpowiednie opowiedzenie Waszej historii. Realizujemy także te bardziej klasyczne, kilkudziesięciominutowe reportaże. A może coś pomiędzy? Dodatkowa sesja plenerowa? Ślub lub sesja za granicą? Zajrzyjcie do naszego cennika i wybierzcie pakiet dla siebie ;) Końcowym produktem jest reportaż + teledysk lub reportaż + dynamiczna zajawka (w zależności od pakietu). W galerii można znaleźć nasze przykładowe teledyski, a także te najkrótsze reportaże, realizowane w ramach pakietu "Looks Like Film".

Przez obiektyw widzimy Was nie jako kolejnych klientów, ale jako ludzi pełnych szczęścia i wielu pozytywnych emocji, którzy pragną je utrwalić i zachować na zawsze. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pytamy Was czego oczekujecie po filmie, sprawdzamy okolicę, kościół, lokal, chcemy Was poznać żeby film trafił w Wasz gust. w dniu ślubu towarzyszymy Wam od przygotowań, przez uroczystość zaślubin aż po zabawę weselną, włącznie z oczepinami. Jeśli chodzi o sprzęt i styl pracy to staramy się być minimalistami, nie rzucać się w oczy i nie dźwigać zbyt dużo niepotrzebnych gadżetów ;) Dzięki temu łatwiej nam o stworzenie dla Was odpowiedniej atmosfery i uchwycenie, naturalnych i pełnych prawdziwych emocji ujęć :)

Jeśli potrzebujecie także fotografa to chętnie polecimy profesjonalistów, z którymi często współpracujemy, na pewno będziecie zadowoleni? Macie swojego fotografa? Nie ma problemu, potrafimy pracować z każdym, jeszcze nigdy nie mieliśmy problemów z współpracą, nawet w konfiguracji 2+2 ;)

Macie więcej pytań, wahacie się pomiędzy pakietami (lub chcielibyście dostosować je do własnych potrzeb), a może chcecie obejrzeć dłuższy reportaż w całości? Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania ;)

Zachęcamy także do kontaktu w sprawie imprez firmowych, studniówek, chrztów, komunii i innych.

Do zobaczenia na Waszym ślubie!
Rafał z Viral Studio

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Opowiadając Waszą historię staramy się skupić przede wszystkim na emocjach i atmosferze tego wyjątkowego dnia. Śledzimy bieżące trendy filmu ślubnego, staramy się urozmaicać materiał w postprodukcji, jednocześnie nie zapominając o tym co w filmie powinno być ponadczasowe.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kładziemy bardzo duży nacisk na dopasowanie stylu filmu do konkretnej pary młode. Od naszych sugestii przed rozpoczęciem współpracy, przez stopień naszej ingerencji podczas nagrywania, aż po dobór muzyki, i budowany nastrój, podczas montażu. Przez cały czas staramy się pamiętać o tym jaką jesteście parą i jakie są Wasze oczekiwania.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Choć w dniu ślubu mamy dla Was cały dzień, od przygotowań (nawet już u kosmetyczki), aż do końca oczepin, to przygotowujemy się do niego już wiele dni wcześniej. Na naszą współpracę staramy się patrzeć całościowo, chcemy dać Wam film o jakim marzycie i dlatego nieszczególnie skupiamy się na liczeniu godzin spędzonych na pracy z Wami.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na koniec współpracy, w podstawowej ofercie, oddajemy Wam ozdobny nośnik z dwoma plikami wideo - reportażem oraz krótkim teledyskiem, gotowym do ewentualnej publikacji. W przypadku każdego teledysku opłacamy specjalną licencję na wykorzystaną w nim muzykę. Nie musicie się martwić o żadne roszczenia dotyczące praw autorskich.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Na poważnie działamy od 2017 roku. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, więc kiedy przyjedziemy zrealizować Wasz film, prawdopodobnie będziemy już inną firmą niż, w momencie podpisywania umowy. Choć formalnie tą samą to w międzyczasie, odbędziemy nowe szkolenia, zdobędziemy nowe inspiracje, wymienimy część sprzętu i wprowadzimy wiele pozytywnych zmian ;)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zawodowo od 2017, choć już wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie przy nadarzających się okazjach :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To, że jest pozytywna i radosna już z samego założenia. Każda para to nowa przygoda i nowa historia, ale zawsze pełna wzruszeń, pięknych chwil i pozytywnych emocji.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na bezlusterkowcach Sony, korzystając z jasnych, zazwyczaj stałoogniskowych obiektywów. Do ujęć lotniczych wykorzystujemy drona DJI P3P. Posiadamy niezbędny sprzęt do stabilizacji, dźwięk rejestrujemy przy pomocy nakamerowych mikrofonów, mobilnych mikroportów i dodatkowych rejestratorów dźwięku.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Najważniejsza jest niezawodność sprzętu, posiadanie zamienników i tworzenie kopii zapasowych, tak aby nie stracić nawet części zarejestrowanego materiału.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy małżeństwem pracującym zazwyczaj w dwuosobowym składzie. W razie potrzeby korzystamy z usług zaufanych i sprawdzonych operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Dbamy o to by wyglądać godnie i nie wyróżniać się spośród gości. Czarne koszulki z napisem "kamerzysta" funkcjonują u nas jedynie w formie branżowych anegdot przy piwie ;)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Na ozdobnym pendrivie, ewentualnie do pobrania z serwera.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W zależności od tego, w której części sezonu nagrywany był film czas oczekiwania to zazwyczaj 3-6 miesięcy. Naszym priorytetem jest jakość filmu i stopień jego dopracowania, nawet kosztem dłuższego oczekiwania.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

TAK, posiadamy legitymacje potwierdzające odbyty kurs liturgiczny.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

TAK, korzystamy z drona zgodnie z przepisami, posiadając odpowiednie uprawnienia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania i oczekiwanie na ślub. Najlepiej czujemy się tam gdzie jest najwięcej emocji :)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Bardzo chętnie, każdy przypadek uzgadniamy indywidualnie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jesteśmy otwarci na propozycje płynące ze strony Młodych.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Z jednej strony korzystamy ze sprzętu, który bardzo dobrze radzi sobie słabych warunkach oświetleniowych. Z drugiej strony rozumiemy rolę naturalnego i zastanego światła. Nie dążymy do tego by każdy kadr był idealnie naświetlony niczym na planie filmowym. Czasem same kontury i półmrok pokazują znacznie więcej.
Jesteśmy przeciwnikami stosowania lamp nakamerowych, rażących gości po oczach.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Mniej sprzętu i ingerencji w zachowanie młodych, więcej naturalnych emocji. Filmy krótkie, ale przepełnione treścią.

Opinie (4)

Filmy ślubne ze smakiem - Viral Studio (wolne terminy 2023 / 2024) id:30350
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Angelika i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Białopole
Data dodania: 16-08-2019

Młodzi ludzie z pasją i pełnym zaangażowaniem, kreatywni z super pomysłami 😊 ekipa bezkonkurencyjna! Jeżeli chcecie aby Wasz dzień był profesjonalnie uwieczniony to tylko z ekipą Viral Studio! 😍

O
Ola i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Ostrowiec Świętokrzyski
Data dodania: 21-03-2019

Mieliśmy tę przyjemność skorzystać z usług Viral Studio podczas najważniejszego dla Nas dniu - w dniu Ślubu. W wyniku współpracy powstał przepiękny reportaż. Zostały uchwycone najważniejsze momenty, łzy, śmiech, radość, miłość. Zespół Viral Studio stanął na wysokości zadania i w efekcie otrzymaliśmy taki film jaki chcieliśmy. W 100% zostały spełnione Nasze oczekiwania. Dziękujemy!
Ola i Patryk <3

J
Joanna Jaroszczuk
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Chełm
Data dodania: 12-06-2018

Nasz reportaż i teledysk ze ślubu są fenomenalne! Każdy element - ujęcia, muzyka, montaż niesamowicie ze sobą współgrają. Podjęcie współpracy z Viral Studio było najlepszą decyzją. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni :) Pełen profesjonalizm. Miła wpółpraca. Wyszło smacznie, z klasą i naturalnie. Dokładnie tak, jak tego chcieliśmy. Polecamy z całego serca!

J
Justyna i Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2017
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kozienice
Data dodania: 25-01-2018

POLECAMY z całego serducha VIRAL STUDIO.
Rafał i Anita ludzie stworzeni do tej roboty, MEGA pomysłowi, MEGA pomocni, MEGA kreatywni, MEGA życzliwi. Ludzie z pasją :) Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. POZDRAWIAMY :)

Kontakt

NIP: 5632320345
Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 6543

Popularne miasta w okolicy