Zobacz zdjęcia (5)
W Dobrym Kadrze - fotografia ślubna swobodnie i naturalnie, Poznań - zdjęcie 1
W Dobrym Kadrze - fotografia ślubna swobodnie i naturalnie, Poznań - zdjęcie 2 W Dobrym Kadrze - fotografia ślubna swobodnie i naturalnie, Poznań - zdjęcie 3 W Dobrym Kadrze - fotografia ślubna swobodnie i naturalnie, Poznań - zdjęcie 4 W Dobrym Kadrze - fotografia ślubna swobodnie i naturalnie, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

W Dobrym Kadrze - fotografia ślubna swobodnie i naturalnie id:39573

Poznań, wielkopolskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Cześć! Jesteśmy małżeństwem i od 2013 roku działamy w fotograficznym tandemie. Nasz żywioł to reportaż. Kochamy łapać chwile, uwieczniać prawdziwe emocje. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i rodzinnej oraz naturalnej fotografii lifestyle. Działamy na terenie Poznania i Wielkopolski. Po więcej zapraszamy na nasze media społecznościowe oraz stronę internetową.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przez lata pracy z parami zdobyliśmy niemałe doświadczenie. Fotografowaliśmy zarówno w małych i ciemnych kościołach drewnianych jak dużych i nowoczesnych. Mamy pewność, że odnajdziemy się w każdych warunkach oświetleniowych i w każdej sytuacji. Niewiele jest nas w stanie zaskoczyć ;) a to kluczowe w trakcie reportażu. Ponadto kochamy naturalność. Może uważacie to za frazes. Jednak wciąż zdarzają się usługodawcy nadmiernie ingerujący w przebieg Waszego dnia. My tego nie robimy. Uczestniczymy w wydarzeniach, nie reżyserujemy ich.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy zwykle od przygotowań maksymalnie do godziny pierwszej w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Reportaż z dnia ślubu. To wymagająca forma bo znajdą się tutaj zarówno zdjęcia detali, Wasze portrety, zdjęcia Waszych gości, zdjęcia pozowane i oczywiście zdjęcia dokumentujące wszystkie ważne (i te mniej ważne) momenty tego dnia. Całość ułożymy w historię ;)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Aparaty fotograficzne towarzyszyły nam zawsze i zawsze ulubioną formą był reportaż. Lata temu zajmowaliśmy się również fotografią koncertową oraz przyrodniczą. Od 2013 roku zajmujemy się zawodowo fotografią ślubną i rodzinną.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadamy aparaty pełnoklatkowe i obiektywy marki Canon.

Jak ubieramy się na wesele?

Tak by wtopić się w tłum i nie za bardzo odróżniać się od Waszych gości.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia otrzymacie na pendrive i w galerii internetowej opatrzonej hasłem.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Od 90 do 130 dni jednak pierwsze kilkadziesiąt zdjęć z reportażu czy sesji poślubnej otrzymacie już do 2 dób po ślubie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla każdego oznacza coś zupełnie innego. Z naszych obserwacji wynika, że dla Was to często zdjęcia Waszych bliskich. My lubimy zdjęcia na których są emocje, łzy szczęścia czy też uśmiech. Na takie momenty właśnie polujemy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się pracować tak by nie ingerować w przebieg zdarzeń, by tego dnia nie przeszkadzać. To Wy i Wasi goście jesteście najważniejsi a nie fotograf. Staramy się być pomocni a nasze usługi często wykraczają poza to co w standardowej ofercie. Zdarzało nam się wiązać muchę a nawet odwozić po weselu Waszych gości ;) Lubimy gdy nasza relacja jest przyjacielska i partnerska - wtedy pracuje się najlepiej.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Jak do tej pory przez blisko 10 lat pracy pogoda nie pokrzyżowała naszych planów. Deszcz czy wiatr czy ostre słońce nie stanowią problemu.

Nasze pasje.

Sporo mamy pasji. Kochamy muzykę (kiedyś tworzyliśmy nawet portal muzyczny), uwielbiamy góry i Star Wars (Piotr jest cosplayerem)

Opinie (4)

W Dobrym Kadrze - fotografia ślubna swobodnie i naturalnie id:39573
Średnia ocen: 4,95 / 5 z 4 opinii
4,95
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Oborniki
Data dodania: 09-01-2023

Iza i Piotr wykonywali nasz reportaż ślubny, zdecydowaliśmy się na pełen pakiet łącznie z sesją przedślubną, reportażem ze ślubu i wesela, sesją poślubną oraz albumem, od podpisania umowy nie było żadnych problemów z komunikacją czy odpowiedzią na nurtujące nas pytania, bez problemu zrobili nam tez sesje przedślubną rok wcześniej, wszystkie zdjęcia zostały nam oddane terminowo, o tym że są piękne chyba wspominać nie trzeba. Dostaliśmy znacznie więcej odbitek niż było zapisane w umowie, album cudowny, zawsze poratowali dobrą radą. Zdecydowanie polecamy wszystkim parom mlodym, które stoją przed wyborem fotografa ślubnego.

Iza i Piotr
23-01-2023

Pięknie Wam dziękuję Lauro. Ściskamy!

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Dąbrówka Kościelna
Data dodania: 07-01-2023

Iza i Piotr to zdecydowanie duet idealny ❤️ dzięki Nim, dzień naszego ślubu oraz wesela zostanie w naszej pamięci na dłużej.
Fotografie przepiękne, luźna współpraca - nie czuliśmy w ogóle stresu, mimo, że ciągle byliśmy przed obiektywem - okazało się to dopiero oglądając zdjęcia 😉 czuliśmy się w ich towarzystwie jak ze starymi, dobrymi znajomymi :) fajny jest też kwestionariusz, który otrzymaliśmy przed imprezą, dzięki niemu mogli nas trochę lepiej poznać, dowiedzieć się czego oczekujemy i co ważne jest dla nas, aby było sfotografowane :) po prostu PROFESJONALIŚCI w swoim fachu.
Z całego serca polecamy! ❤️❤️❤️
PS. Już nie możemy się doczekać naszej kolejnej sesji 😘 Ściskam mocno!

Iza i Piotr
23-01-2023

My również nie możemy się doczekać :) dziękuję Wam za opinię kochani. Ściskamy!

A
Anna
5.00
 / 5
Data imprezy: 15-12-2022
Poznań
Data dodania: 15-12-2022

Zrealizowałam z Iza i Piotrem trzy sesje zdjęciowe i nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa! Uwielbiam współpracę z Izą, która wsłuchuje się w potrzeby klienta, realizuje projekt profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze. Oswoiła mój lęk przed aparatem. Zdjęcia są cudowne, zdobią nasz dom, ale sluza tez świetnie na potrzeby działaności zawodowej. Polecam z całego serca!

Iza i Piotr
15-12-2022

Aniu dziękuję pięknie za tak miłe słowa i do zobaczenia. Iza

M
Magdalena
4.80
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Poznań
Data dodania: 15-12-2022

Bardzo polecam. Super fotograf, świetne podejście do klientów, dobry kontakt, wszystko bez spiny, nie odczuliśmy obecności na weselu a zdjęcia są rewelacyjne! Naturalne, pełne uroku. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Iza i Piotr
16-12-2022

Bardzo dziękujemy Wam za opinię. Dużo to dla nas znaczy. Ściskamy :) Iza i Piotr

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1091

Popularne miasta w okolicy