W Film Studio- filmowanie wesel lustrzankami id:10720

Oferta
Dodaj do plannera

Zajmujemy się wideofilmowaniem różnych imprez okolicznościowych, specjalizujemy się w reportażach slubnych.

Filmujemy lustrzankami z wymienną optyką, używamy steadicamów, systemów stabilizacji, szyn kamerowych, zewnętrznych rejestratorów dźwięku, lamp LED oraz profesjonalnych programów do montażu Final Cut Pro X.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i życzenia, każda para jest inna i w związku z tym każdy film jest indywidualny...staramy się, aby cały ślub jak i całe wesele zostało zarejestrowane w sposób dynamiczny oraz nowoczesny.

Efektem naszej pracy są filmy, które nie znużą widza długością nieskończenie długą (średnia długośc filmu z całości to 90 minut)- ale uchwycone są te najważniejsze momenty przygotowań, ceremonii ślubnej i wesela -po to by wzruszać, zachwycać i bawić za każdym razem.

Ponadto zawsze dostają Państwo skrót całości czyli videoclip do 5 minut, który ponadto może być udostępniony przez internet tak, by wszyscy goście mogli go obejrzeć.

Nie chcemy byście długo czekali na film, więc gotowy film jest już do odbioru od 30 do 90 dni .

Konkurencyjne ceny.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia i zgody do wideofilmowania w kościołach.

Przyjmujemy zlecenia na terenie całej Polski.

Cennik

Orientacyjna cena: 1950 PLN / całość

W naszej ofercie posiadamy 2 pakiety:

PAKIET GOLD

Filmowanie całej uroczystości od przygotowań do oczepin

pelny film do 90 minut*

+ videoclip skrót do 5 minut

+ teledysk z pleneru w inny dzień niż ślub i/lub w dniu ślubu


3 komplety DVD z indywidualnym nadrukiem na etui i na płytach z Waszymi zdjęciami ślubnymi, do każdej płyty wykonujemy authoring DVD.PAKIET SILVER

Filmowanie całej uroczystości od przygotowań do oczepin

pelny film do 90 minut*

+ videoclip skrót do 5 minut


2 komplety DVD z indywidualnym nadrukiem na etui i na płytach z Waszymi zdjęciami ślubnymi, do każdej płyty wykonujemy authoring DVD.


*Pełny film zawiera przygotowania w formie teledysku, błogosławieństwo, ślub kościelny-najważniejsze elementy- wejście, skrót kazania, ślubowanie,obrączki, wyjście, życzenia w formie teledysku, dojazd do sali weselnej,przywitanie chlebem i solą, pierwszy taniec, dalszą zabawę-parę wybranych najlepszych kawałków, podziękownia dla rodziców, tort, oczepiny w formie skrótu oraz teledysk złożony z najciekawszych scen z weselaOpinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

W Film Studio- filmowanie wesel lustrzankami
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Data dodania: 28-07-2013
Liczba odwiedzin: 986

Polecamy

Nowe ogłoszenia