Warmińsko-Mazurski Kwartet Smyczkowy, Filharmonia na Waszym ślubie!

1600 zł
Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

O nas

Zapraszamy na rezerwowanie także bliskich terminów!

Brzmienie kwartetu smyczkowego to najpełniejsze z możliwych, połączenie wszystkich głosów muzycznych. To trzon orkiestry symfonicznej, klasyka gatunku rodem z filmów romantycznych. Możecie mieć to na własnym ślubie, a od tego naprawdę dzieli nas niewiele :)

Wasz wyjątkowy dzień zasługuje na to, by oprawą muzyczną zajęli się profesjonaliści. Nasze wykształcenie muzyczne - każdego z osobna w innym ośrodku Polski i Europy - sięga kilkunastu lat w branży muzycznej. Jesteśmy jedynym w regionie profesjonalnym kwartetem smyczkowym. Działamy na terenie Warmii i Mazur już parę lat. Nasz kwartet smyczkowy to mix wyjątkowych charakterów, co nadaje smaku także muzyce, którą oferujemy na ślub.

Mamy w repertuarze uwielbiane standardy muzyki klasycznej, ale także znane piosenki oraz pieśni. Pełną listę repertuaru z chęcią wyślemy na maila!
A jeśli jest coś, co MARZY Wam się usłyszeć tego dnia, nie wahajcie się tego nam zasugerować, zrobimy co w naszej mocy, by życzenie spełnić:)
Na życzenie współpracujemy także z wokalistką, co może podnieść nieco stawkę, ale czy Ten jeden dzień w życiu nie jest tego wart?

Nasze działania możecie obserwować na facebookowej stronie zespołu :)

Zapraszamy serdecznie do rezerwowania terminów!
Julka, Michał, Fily i Esperanza

liczba odwiedzin: 2107

Wyjątkowe sale weselne w mieście Olsztyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie