Zobacz zdjęcia (11)
SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN, Olsztyn - zdjęcie 1
SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN, Olsztyn - zdjęcie 2 SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN, Olsztyn - zdjęcie 3 SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN, Olsztyn - zdjęcie 4 SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN, Olsztyn - zdjęcie 5
SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN, Olsztyn - zdjęcie 6
1 / 11

SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN id:34879

od 599 do 1299 zł / występ
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
696-489...

O nas

Instrumenty:

  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu cywilnego, kościelnego czy humanistycznego w wykonaniu zawodowych muzyków z wykształceniem akademickim. Muzyka wykonywana jest na instrumentach: Skrzypce, Wiolonczela, Fortepian (instrument elektroniczny) w dowolnej konfiguracji. Występujemy zarówno w pełnym składzie (trio), w duecie, tj. skrzypce+fortepian, wiolonczela+fortepian lub skrzypce+wiolonczela. Istnieje także możliwość oprawy muzycznej solo, tj. tylko na skrzypcach, wiolonczeli lub fortepianie. Zapewniamy własny sprzęt muzyczny wraz z NAGŁOŚNIENIEM, w tym także MIKROFON dla PROWADZĄCEGO CEREMONIĘ w przypadku ślubów cywilnych i humanistycznych.

Oprawę muzyczną rozpoczynamy zawsze ok 10-15 minut przed ceremonią aby wprowadzić w nastrój zbierających się gości. Nasza muzyka towarzyszyć będzie Państwu przez całą ceremonię, a także podczas życzeń (jeśli odbywać się będą w tym samym miejscu i nie będzie konieczności przenoszenia sprzętu muzycznego).

REPERTUAR:

Thousand Years (C. Perri)
Shallow (Lady Gaga, B. Cooper)
Always Remember Us This Way (Lady Gaga)
Don't worry be happy (Bobby McFerrin)
Someone you loved (Lewis Capaldi)
Stand by me (Ben E. King)
Perfect (Ed Sheeran)
River Flows in You (Yiruma)
Kiss the rain (Yiruma)
All Of Me (J. Legend)
Still Falling For You (E. Goulding)
Hallelujah (L. Cohen)
Por Una Cabeza (C. Gardel)
Dni, których nie znamy (M. Grechuta) Perfect (Ed Sheeran)
Goniąc kormorany (P. Szczepanik) Taniec Eleny (M. Lorenc)
Ojciec Chrzestny (N. Rota)
Skrzypek na dachu (J. Bock)
La La Land (J. Hurwitz)
Zawsze tam, gdzie Ty (Lady Pank)
Czardasz Modulee (J. Shipley)
The Wedding Song (Kenny G.)
My Heart Will Go On (C. Dion)
Piękna i Bestia (A. Menken)
The Ludlows (J. Horner)
You Raise Me Up (Josh Groban)
Still (Hillsong)
Z Tobą chcę oglądać świat (Z. Wodecki)
Wznieś serce nad zło (R. Rynkowski)
Scientist (Coldplay)
Clocks (Coldplay)
Besame Mucho (C. Velasquez)
I will survive (G. Gaynor)

Aria na strunie G (J.S. Bach)
Obój Gabriela (E. Morricone)
Ave Maria (Bach/Gounod)
Ave Maria (F. Schubert)
Ave Maria (G. Caccini)
Cztery pory roku - zima (A. Vivaldi)
Hymn do Ducha Świętego (kośc.)
Błogosławieni Miłosierni (J. Blycharz)
Barka (C. Gabarain)
Oblubieniec czeka już (kośc.)
Libertango (A. Piazzolla
Largo (G. F. Haendel)
Marsz weselny (F. Mendelssohn)

Repertuar ustalany jest indywidualnie, służymy pomocą w doradztwie, które utwory, w jakim momencie będą najbardziej odpowiednie. Istnieje możliwość wykonania dowolnego utworu wybranego przez Państwa, zarówno z gatunku muzyki pop, filmowej, kościelnej czy klasycznej, zaaranżowanego na nasz zespół bez dodatkowych opłat.

W tym wyjątkowym dla Państwa Dniu zapewniamy najwyższą jakość usług oraz pełen profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem.

SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN - film 1 SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta AS Studio

Ślub cywilny

od 599 do 1299zł/ występ
Pobierz ofertę

Oprawa muzyczna ślubu cywilnego w plenerze lub w obiekcie zamkniętym. W cenie 899 zł muzyka wykonywana jest na 2 instrumentach, tj.: wiolonczela+fortepian lub skrzypce+fortepian, a w cenie 1299 zł wykonujemy oprawę muzyczną w trio, tj. skrzypce+wiolonczela+fortepian. Jest także możliwość występu solo (skrzypce, wiolonczela lub fortepian) w cenie 599 zł. Zapewniamy własny sprzęt muzyczny wraz z nagłośnieniem, w tym także mikrofon dla prowadzącego ceremonię. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zaangażowania innego instrumentarium czy wokalu.
Oprawę muzyczną rozpoczynamy ok. 10-15 minut przed ceremonią wprowadzając w nastrój zbierających się gości. Następnie gramy wybrany przez Państwa utwór na wejście Panny lub Pary Młodej. Podczas ceremonii wykonujemy delikatny utwór w tle, kiedy jest miejsce na muzykę, np. przy podpisaniu (po ustaleniu z prowadzącym ceremonię). Następnie wykonujemy wybrany utwór na wyjście oraz podczas składania życzeń (pod warunkiem, że odbywają się w tym samym miejscu).
Repertuar ustalany jest indywidualnie, służymy pomocą w doradztwie, które utwory w jakim momencie najlepiej się sprawdzą. Istnieje możliwość wykonania dowolnego utworu wybranego przez Państwa, zarówno z muzyki pop, filmowej, czy klasycznej, zaaranżowanego na nasze instrumentarium bez dodatkowych opłat.
W tym wyjątkowym dla Państwa Dniu zapewniamy najwyższą jakość oraz pełen profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem.

Ślub Kościelny

od 599 do 1299zł/ występ
Pobierz ofertę

Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu kościelnego. W cenie 899 zł muzyka wykonywana jest na 2 instrumentach, tj.: wiolonczela+fortepian lub skrzypce+fortepian, a w cenie 1299 zł wykonujemy oprawę muzyczną w trio, tj. skrzypce+wiolonczela+fortepian. Istnieje także możliwość występu solo (skrzypce, wiolonczela lub fortepian) w cenie 599 zł. Zapewniamy własny sprzęt muzyczny wraz z nagłośnieniem. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zaangażowania innego instrumentarium czy wokalu.
Oprawę muzyczną rozpoczynamy ok. 10-15 minut przed ceremonią wprowadzając w nastrój zbierających się gości. Następnie gramy wybrany przez Państwa utwór na wejście Panny Młodej. Podczas mszy wykonujemy utwory na ofiarowanie, podpisanie, komunię oraz uwielbienie (po ustaleniu z księdzem oraz organistą, jeżeli jest obecny). Możemy wykonać także stałe części mszy takie jak "Hymn do Ducha Świętego", czy "Baranku Boży" w wersji instrumentalnej lub z towarzyszeniem śpiewu kogoś z Państwa gości lub innej osoby wskazanej przez Państwa. Na zakończenie wykonujemy wybrany utwór na wyjście.
Repertuar ustalany jest indywidualnie, służymy pomocą w doborze, które utwory w jakim momencie będą najbardziej odpowiednie. Istnieje możliwość wykonania dowolnego utworu wybranego przez Państwa, zarówno z muzyki pop, filmowej, czy klasycznej, zaaranżowanego na nasze instrumentarium bez dodatkowych opłat.
W tym wyjątkowym dla Państwa Dniu zapewniamy najwyższą jakość oraz pełen profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalnymi muzykami zajmującymi się tym zawodowo, mamy własny sprzęt wraz z nagłośnieniem i duże doświadczenie w branży.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Gramy nieszablonowe covery muzyki pop w aranżacji na nasze instrumenty, choć posiadamy tez klasyczny repertuar.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ze względu na wyróżniający się repertuar, pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej ceremonii.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Szybki kontakt, indywidualny i repertuar, w tym utwory na życzenie, własny sprzęt, w tym nagłośnienie wraz z mikrofonem dla prowadzącego ceremonię (w przypadku ślubów cywilnych).

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Atmosferę tego wyjątkowego dnia i to, że możemy ją jeszcze uprzyjemnić.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Po prostu lubimy to, co robimy, lubimy też sprawiać ludziom radość.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy profesjonalistami z wykształceniem na Akademiach Muzycznych.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

I miejsce na festiwalu Hosanna w Siedlcach, wyróżnienie na festiwalu Śpiewające obrazy w Mrągowie, liczne występy na festiwalach i scenach Polski.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Mamy duże doświadczenie w zakresie ślubów cywilnych w plenerze - na pomoście, nad jeziorem, czy w pięknych ogrodach. Zdarzyło nam się zagrać również podczas ślubu humanistycznego.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usluga to kompleksowa oprawa ceremonii ślubu począwszy od utworów granych przed ceremonią po zakończenie i życzenia.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W duecie fortepian i wiolonczela lub fortepian i skrzypce, a także w trio skrzypce, wiolonczela i fortepian. Za dodatkową opłatą angażujemy także wokal i saksofon.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nagłośnienie - 2x JBL eon 612 + mikser Soundcraft Signature 12 MTK
Stage Piano - Yamaha P-125
Skrzypce - lutnicze
Wiolonczela - lutnicza

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zwykle terminy rezerwowane są z ok. półrocznym wyprzedzeniem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Większość rzeczy ustalamy telefonicznie lub mailowo, na życzenie Młodej Pary spotykamy się w ustalonym miejscu i terminie, spotkanie to jest bezpłatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Po ustaleniu szczegółów odnośnie przebiegu ceremonii i repertuaru kontaktujemy się dopiero tuż przed ceremonią aby ustalić ostatnie szczegóły. Pary mogą kontaktować się z nami w każdej sprawie i o każdej porze.

Jaki jest styl naszej pracy?

Lubimy konkrety, jesteśmy zawsze bardzo dobrze przygotowani.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Możemy wykonać dowolny utwór na życzenie Młodej Pary zaaranżowany na nasz skład.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dobieramy repertuar, który w naszym odczuciu sprawdza się najlepiej w danym momencie ceremonii.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze staramy się być elastyczni, zwykle nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Zdarzyło się, że do miejsca ceremonii nie był doprowadzony prąd, mamy jednak zawsze zapas kabli. W przypadku ślubów plenerowych pogoda jest nieprzewidywalna, dlatego jesteśmy w gotowości aby bezpiecznie złożyć sprzęt.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jest nam bardzo miło usłyszeć dobre słowo po ceremonii, nie jest to oczywiście koniecznością.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Naszym zdaniem nie należy w trakcie całego wesela napinać się i trzymać scenariusza, a raczej być elastycznym, dać się ponieść emocjom i czerpać z tego radość.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każda ceremonia jest szczególna, zapadł nam w pamięć jednak ślub plenerowy przy samej autostradzie ;)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Cywilne śluby plenerowe ze względu na nasz styl nawiązujący do The Piano Guys i Brooklyn Duo

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Śledzimy najnowsze trendy w branży ślubnej. Często utwory na życzenie proponowane przez Pary Młode trafiają na stałe do naszego repertuaru.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Cały czas poszerzamy repertuar, doskonalimy swoje umiejętności oraz inwestujemy w sprzęt.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Uważamy, że każdy ma swój gust, jednak jeśli ktoś lubi nowinki polecamy przeglądanie tematycznych stron internetowych i udział w targach ślubnych.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Dojeżdżamy na miejsce samochodem hybrydowym zatem dla nas ekologia też jest ważna :)

Nasze pasje.

Podróże, ekologia, architektura, jazda na rowerze.

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy rodziną. Skrzypaczka - Maja jest rodzoną siostrą pianisty - Adama.

Opinie AS Studio (7)

Dodaj opinię
SONORIA - oprawa muzyczna ślubu WIOLONCZELA / SKRZYPCE / FORTEPIAN id:34879
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Monika i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-04-2021
Ostróda
Data dodania: 05-05-2021

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną jak i za świetną komunikację i zaangażowanie. Wszyscy goście byli zachwyceni :) Nasz ślub dzięki Wam stał się niepowtarzalny i wyjątkowy:)

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2021
Olsztyn
Data dodania: 04-05-2021

Pełen profesjonalizm od początku do końca. Świetny kontakt z wykonawcami. Uśmiech, piękna muzyka, klasa. Zdecydowanie polecam.

Adam
04-05-2021

Dziękujemy bardzo i cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć Państwu w tym wyjątkowym dniu. Życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia.

Zespół Sonoria

S
Sabina i Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2021
Olsztyn
Data dodania: 26-04-2021

Jesteśmy zachwyceni Państwa oprawą muzyczną, my jako para młoda oraz wszyscy goście. Jedyne czego żałujemy to to, że tak szybko minął czas ;) bardzo mocno polecamy wszystkim przyszłym nowożeńcom przeżyć swój najważniejszy dzień z Sonoria Trio :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-11-2019
Rybno
Data dodania: 18-04-2020

Dziękujemy za wspaniałą oprawę naszego ślubu. Utwory zostały pięknie wykonane, cała współpraca przebiegała bez zarzutu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy innym parom! :)

Adam
18-04-2020

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :)

E
Ewelina Kaczyńska
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-06-2019
Bartoszyce
Data dodania: 24-01-2020

Godna polecenia, profesjonalna obsługa muzyczna ceremonii ślubnej :) Zdolny, otwarty, idący z duchem czasu duet z oryginalnym repertuarem. Przy akompaniamencie wiolonczeli i fortepianu potrafią stworzyć magiczną atmosferę. Swoim talentem wprawili wszystkich gości w zachwyt. To był przepiękny, wzruszający, z klasą ślub! Nigdy nie zapomnę tej przepięknej melodii, która uświetniła ten wspaniały dzień :)

Polecam z czystym sumieniem :) :)

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2018
Jabłoń
Data dodania: 18-12-2018

Piękny repertuar i wykonanie. Bardzo szybko umówiliśmy wszystkie szczegóły. Do wyboru lista utworów klasycznych i nowoczesnych. Dostaliśmy próbkę ich wykonania przed uroczystością. Bardzo dobre wykonanie. Wszystko było tak jak się umówiliśmy. Serdecznie polecam.

M
M & G
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Jedwabno
Data dodania: 02-12-2018

Z całego serca dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną! Sprawiliście że ten dzień był dla nas jeszcze bardziej magiczny i wzruszajacy... goście również byli zachwyceni :)
Polecam! Polecam! Polecam! Wybraliśmy część utworów z repertuaru i część zaproponowaliśmy innych - nie było problemu z ich wykonaniem. Prócz pianina i wiolonczeli na naszym ślubie zagrała jeszcze Pani na skrzypcach - dla nas idealne połączenie :)

Adam
03-12-2018

Dziękujemy bardzo!

Kontakt AS Studio

Nazwa firmy: AS Studio
NIP: 7393522258
Imię i nazwisko: Adam Starowicz
Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
696-489...
liczba odwiedzin: 5102
Zadzwoń
696-489...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie