Zobacz zdjęcia (5)
Warsztat Wizażu Anna Musioł, Katowice - zdjęcie 1
Warsztat Wizażu Anna Musioł, Katowice - zdjęcie 2 Warsztat Wizażu Anna Musioł, Katowice - zdjęcie 3 Warsztat Wizażu Anna Musioł, Katowice - zdjęcie 4 Warsztat Wizażu Anna Musioł, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Warsztat Wizażu Anna Musioł id:38677

Katowice, śląskie
(2)
Dodaj opinię
784-959...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta

Szukasz osoby która wykona makijaż w najważniejszym dla Ciebie dniu? Na codzień malujesz się mało albo wcale. W ten wyjątkowy dzień chcesz wyglądać pięknie ale boisz się tego jak makijaż będzie wyglądał? Zapraszam do mnie. Specjalizuję się w delikatnych, subtelnych i upiększojcych makijażach.


Sztuki makijażu uczyłam się pod okiem profesjonalistów w szkole Agnieszki Brody.
Zdobywałam doświadczenie podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, a także podczas charakteryzacji do teledysków. Moje makijaże ukazywały się także w prestiżowym magazynie Panna Młoda. Wykonuję makijaże na śluby, wesela oraz do sesji zdjęciowych. Serdecznie zapraszam.

Opinie (2)

Dodaj opinię
Warsztat Wizażu Anna Musioł id:38677
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2019
Knurów
Data dodania: 19-09-2019

W makijażu wykonanym przez Anie czułam się jak gwiazda, idealnie dobrane kosmetyki zapewniły całonocną trwałość makijażu bez potrzeby poprawiania mimo spływających kropli potu podczas weselnej zabawy. Jeżeli szukasz przesympatycznej, mobilnej,profesjonalnej w swojej pracy osoby, z poczuciem humoru używającej jedynie najlepszych kosmetyków do makijażu, która nie zawiedzie Cie w najważniejszym dla Ciebie dniu , myślisz o makijażu który podkreśli idealnie piękno na twojej twarzy, a jednocześnie spowoduje że będziesz tą najpiękniejszą, polecam z całego serca :)

M
Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Katowice
Data dodania: 08-11-2018

Profesjonalizm i pasja to dwie cechy charakteryzujące Anie! A jeszcze dodać do tego poczucie humoru i po prostu ludzkie podejście do klienta to mamy odpowiedź na pytanie komu zaufać w tym najważniejszym dniu! Ania wykonywała mi makijaż na moją sesje ślubną i tym samym pomogła mi stworzyć niesamowity klimat lat 20tych. Zdjęcia wraz z makijażem zachwycają do dziś!
Z całego serca polecam i zachęcam do współpracy !

Kontakt

Adres: Katowice, , 40-748, woj. śląskie
784-959...
liczba odwiedzin: 2476
Zadzwoń
784-959...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie