Zobacz zdjęcia (24)
Szak Kasia Rutkowska Makijaż, fryzury ślubne & stylizacja brwi, Katowice - zdjęcie 1
Szak Kasia Rutkowska Makijaż, fryzury ślubne & stylizacja brwi, Katowice - zdjęcie 2 Szak Kasia Rutkowska Makijaż, fryzury ślubne & stylizacja brwi, Katowice - zdjęcie 3 Szak Kasia Rutkowska Makijaż, fryzury ślubne & stylizacja brwi, Katowice - zdjęcie 4 Szak Kasia Rutkowska Makijaż, fryzury ślubne & stylizacja brwi, Katowice - zdjęcie 5
Szak Kasia Rutkowska Makijaż, fryzury ślubne & stylizacja brwi, Katowice - zdjęcie 6
1 / 24

Szak Kasia Rutkowska Makijaż, fryzury ślubne & stylizacja brwi id:47951

od 150 do 250 zł / wizyta
Katowice, śląskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
791-155...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • henna
  • maseczki
  • peeling

Specjalizuję się w nieprzerysowanych, lekkich makijaż podkreślających urodę. Dla mnie najważniejsze jest, żeby moje klientki w dniu ślubu czuły się sobą, dlatego dostosuję formę makijażu pod Twoje oczekiwania. Wnikliwie analizuję Twoje potrzeby oraz przyzwyaczajenia oraz to kim jesteś na codzień, dlatetgo wspólnie stworzymy wizję Twojego ślubnego makijażu.

Mam dla Ciebie dwie formy makijażu: u mnie w pracowni lub z dojazdem w ramach Pakietu Ślubnego :)

Pracuję na markach profesjonalnych i selektywnych takich firm jak Bobbi Brown, Estee Lauder, Kat von D, Tarte Cosmetics, Make up for ever, Dior, Claré Blanc, Embryolisee, Clinique, Mac, Inglot, Kryolan, Temptu itd.

Makijaż ślubny z dojazdem wykonuję w ramach Pakietu Ślubnego. (W okresie pandemii, wykonuję makijaże ślubne z dojazdem od min. 3 osób do pomalowania, wówczas ceny liczone wg cennika).

Warunki pakietu są następujące: minimum 4 osoby do pomalowania, lub minimum 3 osoby do pomalowania i jedna stylizacja włosów (gdyby na okoliczności ślubu nie zebrała się wymagana ilość chętnych osób do pomalowania, taki makijaż można odebrać w późniejszym terminie, w ramach innej okoliczności).

Cennik usług wygląda następująco:

W cenie każdego makijażu wliczone jest klejenie kępek rzęs, ponadto cena każdego pakietu jest niższa w stosunku do wartości pakietu. Osobno doliczany dojazd (poza teren Katowic). Istnieje możliwość przygotowania pudełeczka z odrobiną pomadki do poprawek ust - w cenie.

Pakiet 1: makijaż ślubny + makijaż próbny + 3 makijaże okolicznościowe - 950 zł

Pakiet 2: makijaż ślubny + makijaż próbny + 4 makijaże okolicznościowe - 1140 zł

Pakiet 3: makijaż ślubny + makijaż próbny + 5 makijaży okolicznościowych - 1330 zł

Istnieje możliwość przygotowania większej ilości osób - w tym celu proszę o konsultację.


Ceny makijaży poza pakietem:

Makijaż Ślubny próbny - 200 zł (w cenie klejenie kępek).

Makijaż Ślubny (w dniu Ślubu) - 200 zł (w cenie klejenie kępek),

Makijaż okolicznościowy/wieczorowy - 200 zł (w cenie klejenie kępek rzęs)

Makijaż wykonywany techniką airbrush (technika wodoodporna) - 220 zł (w cenie klejenie kępek rzęs)

Makijaż do sesji - 200 - 250 zł

Makijaż dzienny, biznesowy: 150zł (delikatny makijaż, bez klejenia kępek rzęs)


Makijaż - korekta Pana Młodego - 50 zł (jest to korekta, z której coraz chętniej korzystają panowie w dniu Ślubu. Jest to subtelna korekta i nawilżenie skóry, nie widać efektu "maski").

Stylizacja włosów to koszt między 100 a 250 zł (stylizacja włosów to usługa dodatkowa, gdzie upięcia zaczynają się od kwoty 150zł)Dodatkowe usługi:

Masaż kobido 200 zł

Masaż kobido z Face tapingiem - 250 zł

Henna pudrowa z architekturą brwi - 100zł

Laminacja brwi farbką i botoxem - 140 zł

Lash filler (włoska regeneracja i uniesienie rzęs z farbką) - 150 zł

Pakiet Lash Filler + Laminacja brwi - 250 zł

Pakiet Lash Filler + Henna pudrowa - 230 zł

PQ Age - zabieg biorewitalizujący, liftinguje, poprawia napięcie, redukuje przebarwienia. Idealny przed wielkimi wydarzeniami. - cena 300zł (twarz, szyja, dekolt)
(możliwość zakupienia pakietu kilku zabiegów)

BioRePeel - ma właściwości rewitalizujące, liftingujące, dobry do walki z trądzikiem aktywnym, zmniejsza widoczność porów, redukuje zmarszczki - 280 zł
(możliwość zakupienia pakietu kilku zabiegów)


Makijaż permanentny brwi, usta, kreski (950/1050/500)

Dla moich klientek ślubnych wszystkie zabiegi -10% :)Pełną ofertę wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wysyłam w mailu.

Powyżej 10km od miejsca, w którym znajduje się pracownia, dojazd jest dodatkowo płatny.


Jeśli masz pytania - nie wahaj się ich zadać :)

Oferta Maciej Trzyna

Oferta

od 150 do 250zł/ wizyta

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zawsze staram się podkreślić urodę moich klientek w taki sposób, żeby dalej czuły się sobą. Nie lubię przerysowanych efektów, dąże do podkreślenia naturalnych atutów moich klientek.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wśród moich klientek i koleżanek makijażystek jestem "minimalistką" makijażową. Uwilebiam, lekkie, rozświetlone makijaże. Zawsze dąże do osiągnięcia jak najlżejszej wersji makijażu jeśli tylko skóra klientki mi na to pozwala, oraz jeśli własnie takiego efektu oczekuje moja klientka:) Przeprowadzam wnikliwy wywiad po to, żeby jak najwięcej dowiedzieć się o mojej klientce i żeby wyczuć czy lubią nosić lżejszy look czy lubią trochę mocniejsze wydanie makijażowe. Zdarzają mi się również bardziej artystyczne wersje makijażu ślubnego - kiedy Panna Młoda chce trochę poszaleć i np. dokleić kilka ozdób na powiekę, czy brokat na twarz:)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Potrafię słuchać oraz analizuję potrzeby moich klientek. Ponadto zawsze przesyłam szczegółową ofertę, podpisuję umowę z klientkami, oraz staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości i rozwiewać wątpliwości.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wnikliwa analiza potrzeb moich klientek: zawsze przeprowadzam szczegółowy wywiad, nigdy nie narzucam moim klientkom mojej wizji. Zawsze staram się dążyć do tego, żeby była ona spójna z oczekiwaniami mojej klientki. Ponadto jestem fanką minimalizmu. Na makijaż patrzę w taki sposób jak wiele makijażystek z Warszawy. "Twarz to nie pisanka" Sylwii Rakowskiej to hasło, z którym utorzsamiam moje podejście do makijażu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zdecydowanie kontakt z klientkami, poznanie ich potrzeb i oczekiwań - oraz sprotanie im. Zadowolenie każdej klientki z moich usług daje mi ogromną satyfakcję i napędza mnie do dalszego działania.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Uwielbiam wyzwania, a wczucie się w potrzeby osób które widzę często poraz pierwszy jest właśnie wyzwaniem. Podkreślanie urody, często wykorzystując niewiele zabiegów, oraz efekt końcowy, z którego moja klientka jest zadowolona dają ogromną satysfakcję.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Liczne dyplmomy, oraz kursy. Zaczynając od szkoły Biar Beauty Agnieszki Brody, gdzie rozpoczęłam swoją drogę makijażową, poprzez kursy u Kingii Kolasińskiej, kursy z techniki Airbrush, a także jednej z moich ukochanych makijażystek - Klaudii Jóźwiak.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Publikacja sesji Marty Różyckiej "Lately" w Modic Mag do której robiłam makijaże oraz stylizacje włosów,
Publikacja sesji INDIVIDUALITY Marty Różyckiej w L'Officiel Spain, do której robiłam makijaże.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moją przygodę z makijażem zaczęłam w 2016 roku, a pierwsze Panny Młode wraz z rodzinami szykowałam już w 2017 roku.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Tematyczne śluby jeszcze trochę u nas raczkują, natomiast uwielbiam takie rozwiązania, gdzie cofamy się w czasie i inspirujemy makijażami z minionych lat, czy podchodzimy do makijażu trochę z fantazją i używamy brokatów, lub przyklejamy ozdoby na twarz. Jestem otwarta na takie rozwiązania i jest to dla mnie forma wyżycia artystycznego :D

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zwykle usługi wykonuję w godzinach od 8 do 13/14/15, natomiast zdarzają się sytuacje gdzie makijaże zaczynam nawet przed godziną 7. Wszystko zależy od tego o której rozpoczyna się ślub i ile osób mam do przygotowania.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zwykle działam sama, jednak w przypadku bardzo dużej ilości osób do przygotowania jestem w stanie pomóc znaleźć dodatkową osobę do szykowania gości.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracuję przede wszystkim na markach profesjonalnych i eksluzywnych. Moje ukochane marki to Bobbi Brown, Tarte Cosmetics, Danessa Myrics Beauty, Estee Lauder, MAC cosmetics, Temptu, pielęgnację robię zwykle na polskich ekologicznych lub organicznych markach.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Hiszpański, angielski - na poziomie komunikatywnym, portugalski - podstawy, niemiecki rozumiem z kontekstu ;)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej tym lepiej. W tej chwili mam już gotową ofertę również na 2023 rok. Jeśli jesteś zainteresowana moimi usługami polecam skontaktować się wcześniej, ponieważ wiele terminów szybko ucieka.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zwykle wszystkie najważniejsze sprawy jestem w stanie przekazać telefonicznie lub drogą mailową, jednak zdażają się panny młode, które chcą mnie poznać i spotykają się ze mną jeszcze przed podpisaniem umowy. Takie spotkanie oczywiście jest bezpłatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Staram się odpowiadać na wszystkie pytania moich klientek, dlatego jestem do Waszej dyspozycji praktycznie zawsze. Zwykle kontakt odbywa się mailowo, w wiadmościach lub telefonicznie. Najważniejsze elemnty mojego kontaktu z moimi klientkami to: etap sporządzenia umowy, następnie przed terminen ślubu umówienie makijażu próbnego, a na końcu dogranie części organizacyjnej w dniu ślubu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Lekki. Kocham lekkie, rozświetlone, romantyczne makijaże. Jeśli wiem, że moja klientka ma piękną skórę nie robię maski. Jeśli ma większe problemy - staram się przygotować skórę tak, żeby efekt był zadowalający. Tylko w nielicznych przypadkach decyduje się na pełne krycie. Oczywiscie każdy makijaż dopasowuję do klientki oraz do oprawy wesela.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak. Czasami klientki mają więcej oczekiwań lub chcą np. zamienić jeden/dwa makijaże z pakietu na fryzury, albo zrealizować jeden makijaż w innym terminie. Jestem otwarta na rozmowy i na Wasze sugestie :)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Mam wiele takich klientek. Nie każda dziewczyna wie jak chciałaby wyglądać. W takiej sytuacji robię moje "minimum", które później etapowo wzmacniam - tak, żeby przyszła panna młoda mogła zdecydować co jej bardziej będzie odpowiadało.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Wszystko jest kwestią rozmowy. Najważniejsze jest, żeby wspólnie dograć te informacje i przeanalizować co jesteśmy w stanie z tym zrobić:)

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Zbyt dużo gości "uczestniczących" w przygotowaniach - zbyt dużo osób, które kręcą się przy przygotowaniach moich klientek. Kiedy widzę, że są zbyt zestresowane - proszę grzecznie, żeby opuścili miejsce przygotowań. Oczywiśćie sama również potrzebuję harmonii w trakcie pracy, także najlepiej jest pracować w warunkach, gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał.
Kolejny problem: gdy klientki mają za dużo na głowie, nie potrafią wysiedzieć, lub się stresują. Staram się zaangażować wtedy osoby trzecie do pomocy, żeby odciążyć Pannę Młodą.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Kilka razy zdażyło się, że ratowałam moim klientkom lub ich otoczeniu fryzury ślubne.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie jest konieczny, natomiast bardzo jest mi miło gdy klientki wysyłają do mnie wiadmości jak przebiegło wesle oraz zdjęcia z przygotowań i makijażu zrobione przez fotografa :)
Kontakt jest konieczny w sytuacji gdy klientka decyduje się również na makijaż do sesji ślubnej, która odbywa się w innym dniu niż dzień ślubu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Po prostu się bawić, nie skupiać się na niczym dookoła, tylko się dobrze bawić!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było kilka wesel. Najbardziej zapadają mi w pamięć te, gdzie jadę malować w ciekawe miejsca. To jest jedna z moich ulubionych części mojej pracy.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Mazury, Poganty - to najdalsza odległość gdzie jechałam malować moje klientki. Ale było wyjątkowo!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Romantyczny, boho, rustykalny, ale też soft glam, czy klasyczny.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

uważność, dokładność, empatia - to podstawowe cechy, które powinien mieć każdy wizażysta

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Klaudia Jóźwiak, Aga Wilk, Sylwia Rakowska, Danessa Myrics, Patrycja Dobrzaniecka, i wiele innych

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Ze wszystkiego: z natury, z kwiatów, obrazów, od innych artystów. Trzeba korzystać ze wszystkiego! :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Szkolę się, biorę udział w sesjach artystycznych, a także rozwiam się w innych dziedzinach związanych z kosmetologią takich jak makijaż permanentny, kosmetologia estetyczna itd. Wizaż i dziedziny około wizażowe to moja pasja:)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zabrałabym moją rodzinę, bez niej nie wyobrażam sobie życia :)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Minimalizm w makijażu. Na szczęście mocne wyrysowane makijaże powoli odchodzą w zapomnienie. Jestem zdecydowanie zwolenniczką tego trendu ponieważ działam w nim od dawna:D

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Przypuszczam, że pomadki w kolorze czekolady, oraz srebrne, szare cienie... mało kto wygląda dobrze w takich akcentach

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Pracuję na wielu ekologicznych markach, także w tej kwestii nie ma problemu, żeby zaproponować klientkom makijaż na bazie ekologicznych czy wegańskich produktów:)

Nasze pasje.

makijaż, makijaż permanentny, muzyka, kino, podróże

Ciekawostki na nasz temat.

Moją przygodę z makijażem zaczynałam od... kostiumografii :) studiowałam filologię hiszpańską oraz projektowanie ubioru i kostrukcję odzieży, a dawniej chciałam zostać aktorką. Uwielbiam tworzyć, nie tylko makijaże ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jest chyba tego zbyt dużo! Nie potrafię wybrać tego jednego... :D

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Maciej Trzyna (17)

Szak Kasia Rutkowska Makijaż, fryzury ślubne & stylizacja brwi id:47951
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2023
Bielsko-Biała
Data dodania: 17-05-2023

Na Kasię trafiłam bo szukałam makijażystki na swój ślub, która podkreśli moją urodę a nie namaluje mi twarz na nowo ;) Zdjęcia jej prac przekonały mnie, że to właśnie jej szukam. Kasia nie tylko malowała mnie do ślubu ale również czesała oraz wykonywała makijaż mojej mamie i teściowej. Już podczas fryzury i makijażu próbnego byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu i doświadczenia. Kasia doradziła mi co do fryzury i makijażu by całość pasowała nie tylko do mnie i sukni ale też do całej oprawy ślubu i wesela.
Podczas przygotowań mimo stresującej atmosfery zachowywała profesjonalizm i wszystkie byłyśmy zachwycone makijażami. Fryzura trzymała się całą noc bez zarzutu mimo szaleństw na parkiecie :) Makijażu również nie musiałam ani razu poprawiać.
Dzięki Kasi czułam się pięknie i wyjątkowo w tym ważnym dniu. Jeszcze raz dziękuję.

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2022
Chorzów
Data dodania: 27-02-2023

Kasia to przesympatyczna i z pewnością warta polecenia wizażystka, troszcząca się o to, aby każda jej klientka wyglądała i czuła się wyjątkowo w wykonanym makijażu dostosowanym do indywidualnych potrzeb czy typu urody. Niezwykle otwarta i ciepła osoba, która z pasją i pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, zawsze w dobrej atmosferze. :) Zarówno mój makijaż ślubny, jak i kilku innych bliskich mi osób, trzymał się do samego końca i każda z nas była bardzo zadowolona! Dziękujemy Kasiu! Na pewno skorzystamy ponownie! :)

Szaki
27-02-2023

Aniu, dziękuję uprzejmie <3 bardzo mi miło! :)

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-02-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielsko-Biała
Data dodania: 25-02-2023

Kasia jest cudowną osobą, dzięki której moje bliskie kobietki oraz ja sama czułyśmy się wyjątkowo w dniu mojego ślubu i wesela. Dziękujemy za Twoją elastyczność, wsłuchanie się w potrzeby, dobrą radę oraz stały kontakt. Makijaże trzymał się bezbłędnie, a fryzury były znakomicie dopasowane do urody :)

Szaki
27-02-2023

Agatko, dziękuję bardzo! Bardzo się cieszę, że mogłam Was szykować do Twojego ślubu!:)

A
Aleksandra Wrzesień
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-01-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Targanice
Data dodania: 10-01-2023

Przepiękny makijaż wykonany przez Kasię. Przetrwał całą noc, nie trzeba było stresować się żadnymi poprawkami. Kasia malowała również kilka innych osób z wesela, wszystkie były zadowolone a makijaże były dopasowane indywidualnie do urody. Oprócz tego Kasia jest przesympatyczną osobą a to też ważne w tak stresującym dniu, pozytywna atmosfera podczas przygotowań zdecydowanie pomogła 😊

Szaki
11-01-2023

Ola, bardzo dziękuję! Bardzo mi miło! ❤️

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zabrze
Data dodania: 26-09-2022

Kasia to świetna kobieta. Zrobiła nam trzy makijaże oraz dwie fryzury i wszystko się pięknie i długo trzymało. Każda z nas była bardzo zadowolona i wyglądałyśmy jak milion dolarów. Profesjonalne podejście do klienta, zachowana higiena pod czas pracy, profesjonalne kosmetyki, łatwa komunikacja oraz umiejętność wykonania makijażu oraz fryzur na każdej osobie; tak wygląda usługa u Kasi. Pomimo 30 stopniowego upału, makijaż wytrzymał wszystko! Jestem pełna podziwu i gorąco polecam!

Szaki
26-09-2022

Marta, dziękuję bardzo za opinię! :) Pozdrawiam serdecznie!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dębowiec
Data dodania: 18-07-2022

Kasia robila mi makijaz slubny i 3 innym osobom. Kazda z nas byla bardzo zachwycona. Wszyscy wygladali pieknie, makijaz byl bardzo dobrze dobrany do koloru skory i do osoby i trzymal sie do nastepnego dnia. Bylo nas 4 do makijazu i wszystko poszlo sprawnie. Sama komunikacja z Kasia byla tez bardzo szybka i przyjemna. Zdecydowanie polecam!

Szaki
26-09-2022

Aniu, dziękuję bardzo za opinię:)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2022
Kraków
Data dodania: 14-07-2022

Kasia to świetna wizażystka. Zarówno mój makijaż ślubny, jak i makijaże osób mi towarzyszących były przepiękne i trzymały się do samego rana. Jestem zachwycona nie tylko samym wykonaniem makijażu, ale też atmosferą, jaką stworzyła Kasia i jej profesjonalizmem. Gorąco polecam.

Szaki
26-09-2022

Dziękuję bardzo! <3

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 07-07-2022

Zdecydowanie polecam usługi Kasi na wesele!
Byłam bardzo zadowolona począwszy od makijażu próbnego, na który poświęciła dużą ilość czasu, żeby wypróbować różne opcje i dostosować się do mojej wizji, po efekt finalny w postaci makijażu i fryzury na ślub. Makijaż wyszedł bardzo naturalnie, trzymał się do białego rana, a ze strony Gości usłyszałam dużo komplementów. Kasia malowała też moją Mamę i Świadkową, obie były zadowolone z efektu.
Atmosfera w trakcie malowania i robienia fryzury była miła i sprawiała, że mimo stresu związanego z tym dniem, przygotowania przebiegły gładko ;)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Maciej Trzyna

Nazwa firmy: Maciej Trzyna
NIP: 9542477737
Imię i nazwisko: Katarzyna Rutkowska
Adres: Katowice, ul. Karłowicza 20, 40-132, woj. śląskie
791-155...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4161
Zadzwoń
791-155...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie