Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Paradise - Konsultantka Ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
Wedding Paradise - Konsultantka Ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 Wedding Paradise - Konsultantka Ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 Wedding Paradise - Konsultantka Ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 Wedding Paradise - Konsultantka Ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Paradise - Konsultantka Ślubna id:45039

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Jestem certyfikowanym sprzedawcą marzeń, czyli wedding plannerem. Swoje pierwsze kroki stawiałam na deskach teatrów w całej Warszawie. Rozwijałam się w magicznym świecie, dzięki czemu nic nie jest dla mnie niemożliwe. Pracowałam na planach filmowych jako organizator produkcji, uzyskałam również dyplom Uniwersytetu Śląskiego, dzięki czemu zostałam Kierownikiem Produkcji Filmowej.

Pasja do organizacji oraz tworzenia pięknych chwil pozostała do dzisiaj, dzięki czemu mogę spełniać Wasze marzenia oraz realizować najskrytsze pragnienia.Miłość do piękna, estetyki oraz dobrego stylu doprowadziła mnie do obrania drogi jako wedding planner, była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Zawód konsultantki ślubnej to niepowtarzalna okazja do postawienia się w roli sprzedawcy marzeń- czy może być coś piękniejszego? Wrażliwość oraz empatia to cechy, które pomagają mi zrozumieć drugiego człowieka, a każde wyzwanie, które przede mną stanie traktować dzięki temu jako priorytet. Indywidualne podejście oraz wrodzony perfekcjonizm sprawiają, że stanę „na rzęsach”, aby Wasze wesele było dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście. Ślub na plaży? W ogrodzie? W wodzie? - nie ma problemu. Nigdy nie zadaję sobie pytania „czy tak się da?”, ale „jak mogę zrobić to najlepiej?”. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 00-012, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 672

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie