Zobacz zdj─Öcia (5)
Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 1
Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 2 Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 3 Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 4 Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów. id:26900

Poznań, wielkopolskie

O nas

Zaprojektujemy i wykonamy nie tylko pi─Ökne wesele i wydarzenie, ale r├│wnie┼╝ osobiste, unikalne do┼Ťwiadczenia, kt├│re s─ů starannie stworzone aby by┼éy idealnym odbiciem Ciebie. Mo┼╝esz spa─ç spokojnie i w pe┼éni liczy─ç na Save The Day w ca┼éym procesie planowania i organizacji a my na pewno nie stracimy z oczu ostatecznego celu.
Dostarczymy niesamowitych emocji i zorganizujemy wydarzenia przekraczaj─ůce naj┼Ťmielsze oczekiwania.
Zapytania mo┼╝na kierowa─ç r├│wnie┼╝ za po┼Ťrednictwem maila.
Każde wydarzenie doceniamy tak samo, dlatego wszystko budujemy i modyfikujemy według indywidualnych specyfikacji lub osobistych preferencji.
Save The Day posiada wiele opcji do wyboru. Mo┼╝emy pom├│c Wam od pocz─ůtku do ko┼äca, b─ůd┼║ do┼é─ůczy─ç w ka┼╝dym etapie planowania.!
To jest Wasz Dzie┼ä! Pozw├│lcie nam spe┼éni─ç Wasze Marzenia o cudownym ┼Ülubie i Weselu na kt├│rych poczujecie si─Ö wyj─ůtkowo.

Sprawd┼║ nasz─ů ofert─Ö w innych kategoriach: