Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 1
Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 2 Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 3 Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 4 Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów., Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Planner - Save The Day - Organizacja i koordynacja Ślubów. id:26900

Poznań, wielkopolskie

O nas

Zaprojektujemy i wykonamy nie tylko piękne wesele i wydarzenie, ale również osobiste, unikalne doświadczenia, które są starannie stworzone aby były idealnym odbiciem Ciebie. Możesz spać spokojnie i w pełni liczyć na Save The Day w całym procesie planowania i organizacji a my na pewno nie stracimy z oczu ostatecznego celu.
Dostarczymy niesamowitych emocji i zorganizujemy wydarzenia przekraczające najśmielsze oczekiwania.
Zapytania można kierować również za pośrednictwem maila.
Każde wydarzenie doceniamy tak samo, dlatego wszystko budujemy i modyfikujemy według indywidualnych specyfikacji lub osobistych preferencji.
Save The Day posiada wiele opcji do wyboru. Możemy pomóc Wam od początku do końca, bądź dołączyć w każdym etapie planowania.!
To jest Wasz Dzień! Pozwólcie nam spełnić Wasze Marzenia o cudownym Ślubie i Weselu na których poczujecie się wyjątkowo.

liczba odwiedzin: 1597

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie