Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubu, Warszawa - zdjęcie 1
Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubu, Warszawa - zdjęcie 2 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubu, Warszawa - zdjęcie 3 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubu, Warszawa - zdjęcie 4 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubu, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubu id:48367

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Wiem, jak organizacja ślubu potrafi być czasochłonna, nierzadko przytłaczająca, gdy nie macie zbyt dużo wolnego czasu. A może chcecie zaufać profesjonaliście? Może mieszkacie za granicą i zlecenie komuś współpracy na miejscu, w kraju, będzie dla Was dużym odciążeniem i pomocą?

Oto jestem. Od 13 lat zajmuję się kreacją bezstresowych ślubów, przy współpracy z najlepszymi w kraju podwykonawcami tworząc niezapomniane, całkowicie unikalne przyjęcia.

Chcę, byście na Waszym ślubie i weselu czuli się jak goście - spokojnie, bez stresu i zrelaksowani korzystali z tych pięknych momentów w bliskości rodziny i przyjaciół. To naprawdę możliwe!

Znając Wasze oczekiwania i marzenia, zrobię wszystko, by stały się one rzeczywistością. By planowanie Waszego ślubu z moją pomocą było czystą przyjemnością, a sam Dzień Ślubu - najpiękniejszym, unikalnym jak Wasza miłość wyjątkowym dniem.

Jeśli mieszkacie na co dzień za granicą, a ślub chcecie wziąć w Polsce - doskonale trafiliście. Śluby na odległość to moja specjalność. Przy minimum spotkań zorganizuję Ślub Waszych Marzeń, a pomoże nam w tym Strefa Par - nasze autorskie narzędzie, gdzie z każdego miejsca świata i o każdej porze będziecie mieli dostęp do umów, dokumentów, propozycji i ustaleń.

Zapraszam Was na pierwsze, niezobowiązujące spotkanie, gdzie opowiecie mi, w czym mogę Wam pomóc, jakie są Wasze marzenia, oczekiwania i możliwości. Po spotkaniu otrzymacie ode mnie gotowe rozwiązania skrojone na miarę Waszych potrzeb, wstępną ofertę i szacunkowy kosztorys. Jeśli się Wam spodoba - podpisujemy umowę i działamy!

Dla mnie Wasz ślub to nie będzie po prostu kolejny ślub. To będzie Wasz ślub i Wasza historia.

Jeśli nie potrzebujecie kompleksowej organizacji ślubu, a potrzebujecie pomocy zaledwie w niektórych tematach - z chęcią pomogę. Może nie wiecie, jakich formalności należy dopełnić, by zorganizować ślub w plenerze? A może szukacie miejsca na wesele, gdzie możliwe jest wesele pod namiotem? Ja wiem!

Marzycie o ślubie w Paryżu lub na Seszelach? To również mogę dla Was zrobić! Ślub w najromantyczniejszym mieście Europy i sesja pod wieżą Eiffle'a lub na bajecznej plaży. Prawda, że brzmi pięknie?

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 562

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie