Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych - film 1 Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych - film 1
Pokaż kolejny film

Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych id:46469

od 3000 do 33000 zł / całość
Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
669-669...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Każde wesele to inna historia.
A ja bardzo lubię snuć opowieści!

A im bardziej oryginalne i z zaskakującym finałem - tym lepiej!

Dlatego wystrzegam się standardowych rozwiązań, wydeptanych ścieżek i kopiowania starych pomysłów.

Pracuję z zapałem i przeświadczeniem, że wesele musi być tak oryginalne, jak TY i Twój Partner!
Nie ma tu miejsca na plagiaty ani powtórki z rozrywki. Nie ma też miejsca na błędy.

Mam ogrom pomysłów i całkiem spore portfolio sprawdzonych współpracowników i usługodawców.
Zgłoś się do mnie! Stwórzmy razem niepowtarzalną ceremonię i przyjęcie weselne!

Zapytasz, dlaczego do mnie?

Jestem konkretna, rzeczowa, zorganizowana i słucham, co masz do powiedzenia. Słucham, słucham i wyciągam wnioski. A potem organizujemy wspólnie najlepsze wesele ever. Niezapomniane, nietuzinkowe, Wasze!

Zobacz zdjęcia (47)
Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych, Warszawa - zdjęcie 1
Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych, Warszawa - zdjęcie 2 Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych, Warszawa - zdjęcie 3 Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych, Warszawa - zdjęcie 4 Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych, Warszawa - zdjęcie 5
Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 47

Oferta Architekci Przyjęć

kompleksowa organizacja

od 3000 do 33000zł/ całość

koszty dojazdów pow 50km kalkulowane są oddzielnie

koordynacja dnia ślubu

od 3000 do 4500zł/ wesele

koszty dojazdu powyżej 50km są kalkulowane oddzielnie

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przewrotnie zapytam, a dlaczego nie warto skorzystać z mojej oferty?

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Współpraca z nami najczęściej jest inicjowana przez Was. Wy mnie znacie (skoro tu jesteście, to przynajmniej wiecie jak wyglądam i jak mam na imię), ja Was jeszcze nie :) Ale to jest kwestia do nadrobienia. Zadzwońcie, napiszcie. Poznajmy się, a wtedy powiecie, jak chcecie aby współpraca ze mną wyglądała :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary cenią sobie moje zaangażowanie, ogromne zorganizowanie i nietuzinkowe rozwiązania. Wielokrotnie też słyszałam, że dobrze się ze mną rozmawia, bo umiem słuchać i wyciągać wnioski. I, że jestem "normalna" - cokolwiek to oznacza ;) Poza tym, mam wrażenie, że doświadczenie życiowe nauczyło mnie patrzeć na różne sprawy z kilku stron, co powoduje, że proponowane rozwiązania pomagają w łatwiejszym podejmowaniu decyzji.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

To nie jest złamanie otwarte, że wiecie, że musicie iść do chirurga. W naszej branży nie ma odgórnych wytycznych czy i kiedy powinniście do nas trafić. Jednej Parze Młodej konsultant ślubny jest potrzebny, innej nie. Ale nawet jeśli przygotowania do ślubu sprawiają Wam wielka frajdę i lubicie to robić - prawdopodobnie trafiają się obszary trudniejsze, rodzące wątpliwości, wahacie się co zrobić. Wtedy czekam na Was z otwartymi ramionami. Porozmawiamy, doradzę, znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie :)

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Można powiedzieć "zależy"... I to jest prawda! Czasem da się zorganizować ślub i wesele w 2-3 miesiące, czasem nie. Czasem potrzeba rok, kiedy indziej dwa. Wszystko zależy od Waszych pomysłów, planów, wizji. Jednak zachęcam do kontaktu ze mną w każdym przypadku. Zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie!

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Budżet powinien wystarczyć na realizację Waszych planów i moje wynagrodzenie. To jest minimum ;)

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Oszczędności to fajne i modne ostatnio słowo. Są pewne obszary przy planowaniu ślubu i wesela, gdzie można poczynić pewne oszczędności bez utraty na jakości uroczystości, ale tę wiedzę zdradzę, jak już się poznamy :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej chyba lubię elastyczność godzin, możliwość wstania nieco później, niż na pierwszą zmianę do piekarni i pracę do późna w nocy w cichym i śpiącym domu. Lubię też możliwość przemieszczania się - bo uwielbiam jeździć samochodem. I lubię też kawę w kawiarniach - a tam zwykle się z Wami spotykam. I lubię też Was - Młodych i Zakochanych!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Pewnie gdyby była jedna, sprawdzona i certyfikowana szkoła wyższa dla wedding planerów - miałabym jej dyplom. Posiadam certyfikaty ukończenia szkoleń u topowych Agencji Ślubnych w kraju. Teoretycznie szkoliłam się u Kamili Romanow i w Agencji Spinki. Odbyłam też szkolenie praktyczne - czyli zorganizowanie i koordynacja ślubu i wesela plenerowego (pod skrzydłami Agencji Spinki). Na mojej stronie internetowej możesz poczytać opinie o mojej pracy wystawione przez "moje" Pary oraz przejrzeć portfolio z organizacji uroczystości.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Mam wrażenie, jakby ta praca czekała na mnie całe życie. Jakby każdy mój krok prowadził mnie właśnie do tej ścieżki. Do tego punktu, w którym podjęłam decyzję, że chcę organizować ludziom wesela i przyjęcia. Trochę to trwało, spotkałam na swojej drodze ludzi, którzy nie wierzyli w mój pomysł, śmiali się z niego. Ale spotkałam też ludzi, którzy wspierają i trzymają kciuki. Teraz jestem pewna, że jestem we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Tak bardzo na bardzo poważnie (z tymi wszystkimi NIP-ami i Regonami) to jestem w branży od 2019. Wcześniej organizowałam mniejsze i większe uroczystości rodzinne (komunie, chrzciny).

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Mijający sezon zaskoczył chyba wszystkich. Dla mnie był niezwykle inspirujący i twórczy. Faktycznie, każdy ślub był oryginalny i mocno spersonalizowany. A to jeszcze nie jest koniec! Sezon 2022 zapowiada się obłędnie pod kątem oryginalności.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Wesela plenerowe nie stanowią problemu. Grunt to logistyka, odpowiedni ludzie wokół i nastawienie. A to wszystko dajemy Parom Młodym w pakiecie :)

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jestem z Wami od wczesnych godzin porannych w dniu uroczystości. Pilnuję godzin, usługodawców. Dbam, aby każdy usługodawca był w odpowiednim czasie i miejscu. Dbam o Was - aby niczego Wam nie brakowało tego dnia. Jestem z Wami w trakcie całej uroczystości i podczas przyjęcia. Do późnych godzin nocnych. A czasem nawet dzień później - pilnuję demontaży i rozliczeń. Ostatnim elementem mojej pracy z Wami, jest dopilnowanie terminowego odbioru zdjęć / filmu.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Gdyby ślub za granicą pozwolił mi na zabranie wszystkich współpracowników z Polski - to tak!

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Żyjemy w ciekawych czasach, mamy internet, te wszystkie komunikatory online. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby całość lub większość załatwiać on-line :) Rok 2020 pozwolił mi przetestować organizację pracy on-line i zdałam egzamin :) Da się to zrobić! Zdecydowanie!

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Oczywiście. Wynajduję miejsca, robię perfekcyjny plan. Dyskretnie dbam o Was i Waszych Gości.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Absolutnie tylko jedną! Nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym powierzyła moją Parę komukolwiek innemu lub musiała dzielić swoją uwagę na dwie Pary jednocześnie.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Niezwłocznie, jak podejmiecie decyzję o zatrudnieniu wedding plannera :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Mój styl i czas pracy, spotkań i kontaktów ustalacie Wy. Ja jestem dla Was i z olbrzymią radością dostosuję się do Waszego rytmu organizacji ślubu i wesela.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mój styl jest dynamiczny. Dostosowuję się do trybu życia, pracy i oczekiwań mojej Pary. Elastycznie zmieniam godziny pracy i sposoby kontaktów, aby Wam było najwygodniej. Przecież to wy jesteście PODMIOTEM moich działań!

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

A dlaczego nie? Nigdzie nie jest napisane, że we wszystkim muszę mieć swój udział. Zadzwońcie i dajcie znać, co macie, czego Wam potrzeba! Wiem, że się dogadamy :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nawet gdyby się okazało, że Para Młoda zmienia wszystkie ustalenia, jestem po to, aby cały scenariusz nakreślić od nowa. W końcu to Wasz dzień, nie mój i macie prawo zmienić zdanie. Rok 2020 pokazał, że wyjście poza strefę komfortu i przeorganizowanie uroczystości w błyskawicznym tempie - jest możliwe!

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej spotykam się z paraliżującym stresem, który czasem objawia się w najmniej odpowiednim momencie. Jednak mój wewnętrzny spokój wielokrotnie pozwolił mi wyjść obronną ręką z niejednej stresującej sytuacji.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Ze względu na dobro naszych Par nie dzielimy się na forum wpadkami czy kryzysami. Każda uroczystość ma pierwiastek katastrofy, ale nasze zadanie polega na tym, aby wyjść z opresji obronną ręką.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale miłe jest jak dacie znać co u Was :)

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Jeśli ktoś twierdzi, że zna odpowiedź na wszystkie pytania to bezczelnie kłamie. Chyba się jeszcze taki mądry nie urodził. Jak mawiał Sokrates (choć teraz co do autora tej wypowiedzi pojawiły się wątpliwości) "wiem, że nic nie wiem". Ale się dowiem, jak już takie pytanie padnie :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Fajnie jest być gospodarzem własnej uroczystości, a rola gospodarza wiąże się z obowiązkami, które mogą zakłócić Wasz spokój. Konsultant ślubny jest od tego, aby obowiązki wziąć na siebie i pozwolić Wam na niczym nieskrępowane celebrowanie jednego z ważniejszych dni w Waszym wspólnym życiu. Ponadto znam branżę, usługodawców i potrafię błyskawicznie przeorganizować całą uroczystość.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Ja pracuję i dbam o Wasz komfort, a Wy i Wasi Goście bawicie się doskonale!

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Przemierzane pieszo kilometry podczas koordynacji ceremonii i przyjęcia. Zazwyczaj jest to 20 kilometrów na obcasach i w eleganckim stroju :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Dziś jeszcze tego nie zdradzę, ale przyszłoroczna ceremonia będzie najbardziej nietypowym miejscem pod słońcem!

Jakie było najciekawsze weselne marzenie, które zorganizowaliśmy?

Rejs motorówką był jednym z ciekawszych pomysłów. Choć w przyszłym sezonie zapowiada się coś, co może zdetronizować motorówki!

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Poczekajmy do lata 2022 - wtedy będę mogła zdradzić kilka szczegółów!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Styl, który odpowiada Waszym upodobaniom i marzeniom. Coś, co powoduje, że Wasza uroczystość jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Łączę style, mieszam kolory - nie mam jednego pomysłu na wszystkie uroczystości - każda jest inna!

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Czy wedding planner / konsultant ślubny jest dobry czy nie - ocenią to Państwo Młodzi! Każdy ma inny zestaw cech, który predysponuje go do zawodu. Ale zawsze weryfikuje to zadowolenie Klienta :) Według mnie konsultant ślubny powinien być oazą spokoju i wulkanem energii. Doskonale zorganizowany i optymistyczny.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Wzorem moim jest Preston Bailey - wedding planner z Californi. Facet ma 72 lata i nadal kręci go organizacja ślubów i wesel! Często zaglądam do niego na instagramie, żeby podejrzeć nowinki, trochę się zainspirować, zachłysnąć Ameryką :)

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspiracje czerpię zazwyczaj z globalnej wioski zwanej internetem. Przeglądam prasę zagraniczną. Wpadam na Pinterest - kopalnię inspiracji. Dużo rozmawiam z moją siostrą - często robimy burzę mózgów. Zwykle nam coś fajnego do głowy w ten sposób przychodzi. Choć zdarza mi się też, że przyśni mi się jakiś pomysł i wyrwana ze snu robię notatkę na telefonie (żeby przypadkiem mi nie umknęło) :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Mawiają, że jak się nie rozwijasz to stoisz w miejscu (lub bardziej radykalni mówią o cofaniu się). Cofać umiem samochodem po mistrzowsku, a zawodowo szkolę się u najlepszych i podglądam konkurencję,

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Stres jest nieodzownym elementem dnia ślubu. Jedni stresują się mniej, inni więcej. Są zwolennicy lampki szampana przed ceremonią, są zwolennicy tabletek z melisą. A jak mawiała moja babcia: "tylko spokój nas uratuje" - i tej dewizy się trzymam, przekazując dalej!

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

Mam swoja tajną listę :) Według mnie nie może w nim zabraknąć espumisanu... Chyba nie będę tłumaczyć po co to komu i na co :)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Mojego męża, dzieciaki, psa i dwa króliki - zero nudy!

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Para Młoda wyznacza trendy. Nie ma wesela złego czy dobrego. Nie ma wesela w trendach czy poza nimi. Wszystko co jest "Wasze" jest w trendach. Przecież jest Wasze!

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Trendy pojawiają się i znikają. Trudno orzec co zniknie, bo to zależy od Was!

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Ekologia jest bardzo ważna. Ci, którzy marzą o ekologicznej uroczystości - są bardzo świadomi i wybiegają myślą daleko do przodu. Ekologicznych propozycji na rynku ślubnym jest coraz więcej. Począwszy od nieużywania przez florystki sztucznej gąbki florystycznej do vege menu.

Nasze pasje.

Z pasją pochłaniam czekoladę. I popijam kawą, bez cukru, żeby było fit...

Ciekawostki na nasz temat.

Mam uczulenie na jabłka w okresie pylenia brzozy... Hmmm, dowiedziałam się o tym zupełnie przypadkiem ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ostatnie moje odkrycie to "Nieznośna lekkość bytu". Niezwykła powieść czeskiego autora. Styl opowieści, temat i jego ujęcie powodują, że zarwałam kilka nocy :)

Opinie Architekci Przyjęć (1)

Architekci Przyjęć - Agencja Ślubów Niebanalnych id:46469
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ołtarzew
Data dodania: 13-06-2022

Fantastyczna organizatorka wesela i jej ekipa. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Wszystkie nasze uwagi zostały uwzględnione. Uczestniczyła w spotkaniach z podwykonawcami cały czas nas wspierając i podpowiadając co lepiej by było zrobić. Scenariusz imprezy zrobiony co do minuty:). W dniu imprezy Dorota była cały czas przy nas kontrolując przebieg całej imprezy. Jej profesjonalizm oraz cenne uwagi przerosły nasze wyobrażenia. Po poprzednich organizatorkach jesteśmy bardzo mile zaskoczeni a ślub był przekładany 3 lata. Gorąco polecamy, naprawdę warto.

Dorota
14-06-2022

Jestem przeszczęśliwa, że mogłam z Wami pracować. Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, składając w moje ręce swoją uroczystość. Dziękuję, że wszystkie trudne decyzje, które trzeba było podjąć, spotkały się ze zrozumieniem z Waszej strony. Efekt końcowy był cudowny! Ściskam ciepło!

Kontakt Architekci Przyjęć

Nazwa firmy: Architekci Przyjęć
NIP: 1250963929
Imię i nazwisko: Dorota Łubnicka-Grzymała
Adres: Warszawa, ul. Szomańskiego 15, 02-495, woj. mazowieckie
669-669...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3853
Zadzwoń
669-669...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie