Zobacz zdjęcia (5)
*Wedding*Candy Bar - słodkości na Twoim przyjęciu., Nowy Sącz - zdjęcie 1
*Wedding*Candy Bar - słodkości na Twoim przyjęciu., Nowy Sącz - zdjęcie 2 *Wedding*Candy Bar - słodkości na Twoim przyjęciu., Nowy Sącz - zdjęcie 3 *Wedding*Candy Bar - słodkości na Twoim przyjęciu., Nowy Sącz - zdjęcie 4 *Wedding*Candy Bar - słodkości na Twoim przyjęciu., Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

*Wedding*Candy Bar - słodkości na Twoim przyjęciu. id:24498

Nowy Sącz, małopolskie

O nas

WeddingCandy Bar : jest to alternatywa dla tradycyjnych ciast na paterach. WeddingCandy Bar to wysokogatunkowe i specjalnie dobrane słodycze do charakteru i wystroju jaki będzie panował na państwa przyjęciu. Wyselekcjonowane praliny, belgijskie czekoladki, muffiny , babeczki, musy o różnych smakach, pianki , francuskie makaroniki czy w końcu fontanna z białą, gorzką lub mleczną czekoladą. To i wiele, wiele więcej podbije serca nie tylko tych najmłodszych ale i wszystkich gości weselnych.
Jeśli dodamy do tego, że cały stół ma niebanalną podstawę, którą są ledowe litery LOVE to mamy przepis na idealny słodki kącik na Twoim przyjęciu weselnym. Każda litera posiada swoje niezależne sterowanie oraz nie wymaga podpięcie do gniazdka, dzięki czemu stolik możemy rozłożyć w każdym miejscu, czy to w ogrodzie, czy to w oranżerii, czy na sali przyjęcia. WeddingCandy Bar zawsze przygotowywany jest pod kątem motywu przewodniego.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 4893

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie