Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 25

NOWOCZESNY FILM ŚLUBNY. Wesel się z nami ! id:9139

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
NOWOCZESNY FILM ŚLUBNY. Wesel się z nami !

Ostatnio widziany 19-06-2018
508-135...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (25)
Lubin, dolnośląskie
Data dodania: 06-12-2012
Liczba odwiedzin: 15549

Oferta

Wesel się z nami!

Zdajemy sobie sprawę z wagi jaką mają wspomnienia utrwalone w postaci filmu.
Dbamy o to by uchwycić każdy moment w taki sposób aby w efekcie końcowym obraz oddawał klimat jaki miał miejsce w tym ważnym dniu. Interesuje nas każdy szczegół, każde spojrzenie, każda najmniejsza reakcja w postaci małego uśmiechu czy wzruszenia w postaci łez. Reportaż ślubny to dla nas tworzenie z jak najmniejszym procentem ingerencji w sytuacje, które dzieją się po drugiej stronie. Zależy nam aby obecność operatorów z kamerami nie była dla Państwa inwazyjna i krępująca.

Stabilne i płynne ujęcia wszystko przy użyciu wysokiej klasy sprzętu w tym stabilizatorów, obiektywów, szyn przejazdowych. Wysoka jakość dźwięku i obrazu, nastawienie na potrzeby klienta, otwartość na sugestie.

Najwyższa jakość w najlepszych cenach.
Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Rodzaj:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Cennik

Oferta nr 1
2897 / film
- Czas trwania filmu 60-80 minut,
- jakość FULL HD bez dodatkowych dopłat,
- 3 komplety opakowań (BLU-RAY - DVD),
- filmujemy od momentu przygotowań do godziny 01:00 (PO OCZEPINACH),
- kamery filmowe z DODATKOWĄ funkcją zwolnienia ruchu (SLOW MOTION),
- dodatkowa rejestracja dźwięku przy użyciu rejestratorów audio (nagrywanie liniowe),
- nowoczesny, dynamiczny, romantyczny, wzruszający, budujący napięcie TELEDYSK ŚLUBNY 3/4 min,
- nie podważamy jakości filmu jaką daje filmowanie przy użyciu lustrzanek cyfrowych DSLR lecz na ten moment korzystamy z profesjonalnych kamer,
- film w formie reportażu pozwoli Państwu oraz Państwa gościom poczuć się swobodnie mimo obecności operatorów.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: NOWOCZESNY FILM ŚLUBNY. Wesel się z nami ! id:9139
Ilość głosów: 25
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Marta
Marta
(5)
Dodano: 07-07-2017
Data imprezy: 01-10-2016
Miejscowość: Żarów
KOCHANI ! DZIĘKUJEMY !
Dziękujemy za piękna pamiątkę na cale nasze życie, panowie są cudowni, mili i bezproblemowi.
Mimo dużego stresu, zamieszania wokół potrafią dodać otuchy, poczucie jakbyśmy znali się kilka lat, wiedza jak sie zachować podpowiadają, potrafią zgrać się z innymi (zespół fotograf) prawdziwi profesjonaliści i bezproblemowi. Dziękujemy ! M&P
Anita Jarek
Anita Jarek
(5)
Dodano: 29-06-2017
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Legnica
Bardzo gorąco polecamy. Panowie w pełni profesjonalni, cały materiał świetny, przepiękny teledysk, który pokazuje najważniejsze momenty dnia. Atmosfera przy kręceniu bardzo luźna i fajna. Panowie z inicjatywą ale również otwarci na rozmowę i sugestie. Do tego przesympatyczni. Najlepszy wybór z możliwych. Polecamy !!!
Paulina i Marcin
Paulina i Marcin
(5)
Dodano: 09-10-2016
Data imprezy: 11-06-2016
Miejscowość: Pobiel/Brzeg Dolny
Polecamy :) Panowie profesjonaliści, film świetnej jakości + teledysk jako skrót całego pięknego dnia. Podczas przygotowań luźna, bezstresowa atmosfera, podczas ślubu i wesela Panowie niezauważalni, dający ogromną swobodę parze młodej. Bezproblemowy kontakt przed jak i po weselu. Dziękujemy :)
Paulina i Fabricio
Paulina i Fabricio
(5)
Dodano: 10-08-2016
Data imprezy: 25-06-2016
Właśnie ten kamerzysta to był najlepszy wybór naszego życia !!! Jest nam cieżko wyrazić słowami jak bardzo jestesmy zachwyceni jego pracą !W jak niesamowity sposób przedstawił momenty naszej uroczystości! Wszytko wykonane naprawde profesjonalnie ! Współpraca z Sewerynem to sama przyjemność wierzcie nam :) jesteśmy naprawde bardzo ale to bardzo zachwyceni i z całego serca Dziękujemy:)
Gabrysia i Tomek
Gabrysia i Tomek
(5)
Dodano: 06-08-2016
Data imprezy: 26-05-2016
Dziękujemy bardzo za wspaniałą pamiątkę! Wspaniali kamerzyści, którzy w cudowny sposób oddali klimat Naszego wesela:) Teledysk, skrót ze ślubu i cały film powalają! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, uchwyciliście to co najpiękniejsze i najważniejsze! Dziękujemy!:)
Grażyna i Grzegorz
Grażyna i Grzegorz
(5)
Dodano: 03-08-2016
Data imprezy: 04-06-2016
Rewelacja :) Teledysk zawiera najlepsze fragmenty z wesela i jest świetnym przekrojem przez całą imprezę. Wybrany przez nas utwór jest wkomponowany idealnie.
Cały film oddaje atmosferę i energię wesela i jest najlepszą pamiątką z tego ważnego dnia. Firma jest profesjonalna, kamerzysta był zawsze w odpowiednim miejscu, niemal niewidoczny.
Po przekazaniu nagrania, spokojnie mogliśmy wprowadzić zmiany. Każde nasze "zachcianki" były uwzględnione. Idealna współpraca do końca. Tak trzymajcie! :D
Angelika i Michał
Angelika i Michał
(5)
Dodano: 29-03-2016
Data imprezy: 21-11-2015
Młoda i dobrze zorganizowana grupa chłopaków potrafiących dobrze wkomponować się w tłum gości.. Można rzec działają jak dobrze zorganizowana grupa antyterrorystyczna
Asia i Paweł
Asia i Paweł
(5)
Dodano: 22-02-2016
Data imprezy: 17-10-2015
Współpraca z Sewerynem okazała się profesjonalna i przyjemna. Stworzył nam przepiękną pamiątkę z przygotowań i ślubu, którą są zachwyceni wszyscy, którzy ją oglądają. Zadbał o najmniejsze szczegóły, które pokazane w odpowiedni sposób stworzyły całość - nowoczesny, wzruszający film z naszego ślubu. Zachował przy tym gust i wyczucie. Wybraną przez nas muzykę wkomponował w przygotowania idealnie. Piosenka zdaje się być stworzona do tego filmu. Przy tym wszystkim zachowywał się prawie niezauważalnie przez całe wesele, co jest niewątpliwie wielkim plusem. Polecam Seweryna jako profesjonalistę w swojej dziedzinie a zarazem jako człowieka, z którym bardzo przyjemnie się pracuje.
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.