NOWOCZESNY FILM ŚLUBNY. Wesel się z nami ! id:9139

Oferta
Dodaj do plannera

Wesel się z nami!

Zdajemy sobie sprawę z wagi jaką mają wspomnienia utrwalone w postaci filmu.
Dbamy o to by uchwycić każdy moment w taki sposób aby w efekcie końcowym obraz oddawał klimat jaki miał miejsce w tym ważnym dniu. Interesuje nas każdy szczegół, każde spojrzenie, każda najmniejsza reakcja w postaci małego uśmiechu czy wzruszenia w postaci łez. Reportaż ślubny to dla nas tworzenie z jak najmniejszym procentem ingerencji w sytuacje, które dzieją się po drugiej stronie. Zależy nam aby obecność operatorów z kamerami nie była dla Państwa inwazyjna i krępująca.

Stabilne i płynne ujęcia wszystko przy użyciu wysokiej klasy sprzętu w tym stabilizatorów, obiektywów, szyn przejazdowych. Wysoka jakość dźwięku i obrazu, nastawienie na potrzeby klienta, otwartość na sugestie.

Najwyższa jakość w najlepszych cenach.
Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 2897 PLN / film

- Czas trwania filmu 60-80 minut,
- jakość FULL HD bez dodatkowych dopłat,
- 3 komplety opakowań (BLU-RAY - DVD),
- filmujemy od momentu przygotowań do godziny 01:00 (PO OCZEPINACH),
- kamery filmowe z DODATKOWĄ funkcją zwolnienia ruchu (SLOW MOTION),
- dodatkowa rejestracja dźwięku przy użyciu rejestratorów audio (nagrywanie liniowe),
- nowoczesny, dynamiczny, romantyczny, wzruszający, budujący napięcie TELEDYSK ŚLUBNY 3/4 min,
- nie podważamy jakości filmu jaką daje filmowanie przy użyciu lustrzanek cyfrowych DSLR lecz na ten moment korzystamy z profesjonalnych kamer,
- film w formie reportażu pozwoli Państwu oraz Państwa gościom poczuć się swobodnie mimo obecności operatorów.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: NOWOCZESNY FILM ŚLUBNY. Wesel się z nami ! id:9139
Ilość głosów: 23 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Paulina i Marcin Dodano: 09-10-2016
Data imprezy: 11-06-2016 Miejscowość: Pobiel/Brzeg Dolny
(5)
Polecamy :) Panowie profesjonaliści, film świetnej jakości + teledysk jako skrót całego pięknego dnia. Podczas przygotowań luźna, bezstresowa atmosfera, podczas ślubu i wesela Panowie niezauważalni, dający ogromną swobodę parze młodej. Bezproblemowy kontakt przed jak i po weselu. Dziękujemy :)
Autor: Paulina i Fabricio Dodano: 10-08-2016
Data imprezy: 25-06-2016
(5)
Właśnie ten kamerzysta to był najlepszy wybór naszego życia !!! Jest nam cieżko wyrazić słowami jak bardzo jestesmy zachwyceni jego pracą !W jak niesamowity sposób przedstawił momenty naszej uroczystości! Wszytko wykonane naprawde profesjonalnie ! Współpraca z Sewerynem to sama przyjemność wierzcie nam :) jesteśmy naprawde bardzo ale to bardzo zachwyceni i z całego serca Dziękujemy:)
Autor: Gabrysia i Tomek Dodano: 06-08-2016
Data imprezy: 26-05-2016
(5)
Dziękujemy bardzo za wspaniałą pamiątkę! Wspaniali kamerzyści, którzy w cudowny sposób oddali klimat Naszego wesela:) Teledysk, skrót ze ślubu i cały film powalają! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, uchwyciliście to co najpiękniejsze i najważniejsze! Dziękujemy!:)
Autor: Grażyna i Grzegorz Dodano: 03-08-2016
Data imprezy: 04-06-2016
(5)
Rewelacja :) Teledysk zawiera najlepsze fragmenty z wesela i jest świetnym przekrojem przez całą imprezę. Wybrany przez nas utwór jest wkomponowany idealnie.
Cały film oddaje atmosferę i energię wesela i jest najlepszą pamiątką z tego ważnego dnia. Firma jest profesjonalna, kamerzysta był zawsze w odpowiednim miejscu, niemal niewidoczny.
Po przekazaniu nagrania, spokojnie mogliśmy wprowadzić zmiany. Każde nasze "zachcianki" były uwzględnione. Idealna współpraca do końca. Tak trzymajcie! :D
Autor: Angelika i Michał Dodano: 29-03-2016
Data imprezy: 21-11-2015
(5)
Młoda i dobrze zorganizowana grupa chłopaków potrafiących dobrze wkomponować się w tłum gości.. Można rzec działają jak dobrze zorganizowana grupa antyterrorystyczna
Autor: Asia i Paweł Dodano: 22-02-2016
Data imprezy: 17-10-2015
(5)
Współpraca z Sewerynem okazała się profesjonalna i przyjemna. Stworzył nam przepiękną pamiątkę z przygotowań i ślubu, którą są zachwyceni wszyscy, którzy ją oglądają. Zadbał o najmniejsze szczegóły, które pokazane w odpowiedni sposób stworzyły całość - nowoczesny, wzruszający film z naszego ślubu. Zachował przy tym gust i wyczucie. Wybraną przez nas muzykę wkomponował w przygotowania idealnie. Piosenka zdaje się być stworzona do tego filmu. Przy tym wszystkim zachowywał się prawie niezauważalnie przez całe wesele, co jest niewątpliwie wielkim plusem. Polecam Seweryna jako profesjonalistę w swojej dziedzinie a zarazem jako człowieka, z którym bardzo przyjemnie się pracuje.
Autor: Barbara i Marcin Dodano: 07-02-2016
Data imprezy: 29-08-2015
(5)
Kamerzyście można przedstawić swoje pomysły. Potrafi doradzić. Wykonał dla nas nietypowy, bo skrócony film z imprezy ślubnej, bez wesela. Mimo niewielkiej ilości materiału stworzył piękny film, do którego na pewno będziemy wracać. Podczas kręcenia dało się odczuć, że kamerzysta ma wizję i lubi to, co robi. Jest sympatyczny i dyskretny. Niestety, mieliśmy mały problem z otrzymanym filmem, ale kamerzysta poprawił go i nagrał bez problemu, od nowa.
Autor: Marta Loza Dodano: 06-01-2016
Data imprezy: 22-08-2015
(5)
Firma godna polecenia w 100%. Film jest wykonany z wielką pasją i profesjonalizmem. Otrzymaliśmy również piękne opakowanie na płyty. Seweryn jest osobą bezproblemową i wielce kompetentną. Nasze życzenia co do filmu zostały zrealizowane w zupełności. Dostaliśmy również wiele rad w związku z ustawieniem się i zachowaniem aby nasz film był jeszcze piekniejszy. Jestem pewna ze lepiej nie mogliśmy trafic! Gorąco polecam!
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

508-135...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Wesel się z nami!
Imię:Seweryn
Nazwisko:Odalski
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Lubin
Kod:59-300
Data dodania: 06-12-2012
Liczba odwiedzin: 12394

Nowe ogłoszenia