Zdjęcia | Oferta | Opinie 3

✭✭✭ Wesela z gustem i klasą ✭✭✭ DJ + Konferansjer id:19804

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 02-03-2016
Liczba odwiedzin: 1463

Oferta

★♕⚡ MISTRZOWSKIE WESELE ⚡♕★

Jeśli chcesz, by Twoje Wesele wyglądało jak z bajki, z gracją, klasą, na najwyższym poziomie – już dzisiaj powierz je naszej ekipie!

Jako Profesjonaliści nie uznajemy półśrodków. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu najwyższej klasy, renomowanych producentów. Wszystkie urządzenia posiadają atesty bezpieczeństwa !! Nasze oświetlenie dobierane jest do aktualnie panującej atmosfery na parkiecie tanecznym. Podczas przerw - subtelne, delikatne a w momencie zabawy odpowiednio ustawione w rytm muzyki. Kładziemy ogromny nacisk na schludne i estetyczne stanowisko pracy. Wesele Zawsze prowadzą dwie osoby!

Wykwalifikowany, doświadczony DJ, oraz Konferansjer – Animator Weselny.

Dzięki temu, że występujemy w dwie osoby, każdy z nas może skupić się wyłącznie na swoim zadaniu i wykonać je najlepiej jak potrafi. Kochamy to co robimy - dlatego wyróżniamy się klasą, oryginalnością, doświadczeniem, oraz w pełni indywidualnym podejściem do klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z największą starannością, zawsze służąc dobrą radą, oraz świetnymi pomysłami, tak by Wasze przyjęcie weselne było niezapomniane Dołożymy wszelkich starań, abyście byli Celebrytami na swoim wymarzonym weselu.

Jako jedni z nielicznych, oferujemy wesela z VIDEO DJ’em !

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: ✭✭✭ Wesela z gustem i klasą ✭✭✭ DJ + Konferansjer id:19804
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Aleksandra Kowalska
Aleksandra Kowalska
(5)
Dodano: 31-03-2016
Data imprezy: 27-03-2016
W święta wielkanocne mieliśmy nasze Wesele. To była bardzo szybka organizacja. Dwa miesiące wcześniej znaleźliśmy Pana Michała na tym portalu. Zajęli się kompleksowo oprawą muzyczną oraz pomogli nam znaleźć przepiękną salę w tak krótkim terminie. Jednym słowem Profesjonaliści w każdym calu. Gorąco dziękujemy i polecamy!
Mateusz Adamowski
Mateusz Adamowski
(5)
Dodano: 16-03-2016
Data imprezy: 19-09-2015
Świetna oprawa wesela! Polecam każdemu kto pragnie, mile zaskoczyć swoich gości! Bardzo dziękuję! Będziemy polecać każdemu. Nasze wesele było jak z bajki - dzięki Wam! Mateusz i Ania.
Łukasz Mańka
Łukasz Mańka
(5)
Dodano: 02-03-2016
Data imprezy: 17-01-2016
Gorąco polecam ekipę Mistrzowskie Wesele! Współpraca z nimi, to sama przyjemność! Profesjonalny sprzęt, pięknie oświetlona sala. Sposób prowadzenia wesela na bardzo wysokim poziomie. Widać wieloletnie doświadczenie!

Dane kontaktowe

✭✭✭ Wesela z gustem i klasą ✭✭✭ DJ + Konferansjer
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia