Wesele w plenerze pod namiotem id:18619

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 26-01-2016
Liczba odwiedzin: 3960

Oferta

Wesele w plenerze pod namiotem: wypożyczalnia

Drodzy Państwo, mamy do zaoferowania Wam wysokiej jakości namioty, które zdecydowanie przyczynią się do powodzenia Waszego wielkiego dnia! Z nami, nagła zmiana pogody Wam nie straszna! To unikalne rozwiązania, które możecie wykorzystać na wielkim weselu, jak i małym ślubie cywilnym w plenerze. Zapewnicie swoim gościom odpowiedni komfort i prawidłowy przebieg wszystkich zaplanowanych atrakcji. Tutaj nie obowiązują żadne ograniczenia – to wiele możliwości i w pełni swobodna aranżacja. Konstrukcję namiotu możemy zamontować na każdym terenie i w dowolnym miejscu naszego kraju! Istnieje także opcja łączenia konstrukcji namiotów, w różne konfiguracje. Tak elastyczne rozwiązanie, w pełni dopasuje się do Państwa potrzeb!

Warto mieć na uwadze też to, że posiadamy największe namioty dostępne w Polsce – więc żadna liczba gości nie stanowi problemu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, będą mogli Państwo zapoznać się z projektem, wykonanym w technice 3D - co doskonale zilustruje, jak będzie wyglądało Wasze przyjęcie.

W naszej ofercie znajdziecie także elementy do wystroju namiotu: gale, stoły, krzesła (chiavari i wiele innych) oświetlenie, obrusy, pokrowce w różnej kolorystyce oraz wiele innych. W jednym miejscu możecie załatwić wiele spraw związanych z dekoracją i oprawą tego ważnego dnia – to duża wygoda!

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i jeśli coś nie zostało wymienione w naszej ofercie, to nie oznacza, że jest to niemożliwe – wystarczy się z nami skontaktować i dopytać. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy klient był zadowolony! Organizujemy nie tylko wesela pod namiotem, ale też ceremonie zaślubin w plenerze: z małym namiotem, podestem, dywanem itp.

Zapraszamy!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dane kontaktowe

Wesele w plenerze pod namiotem
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Godziny pracy

Pn:09:00 - 01:00
Wt:09:00 - 01:00
Śr:09:00 - 01:00
Cz:09:00 - 01:00
Pt:09:00 - 01:00
Sb:09:00 - 01:00
Nd:09:00 - 01:00

Nowe ogłoszenia