Wesele w Restauracji Mario id:16807

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie organizacji wesel, pozwalając Państwu skorzystać z naszego doświadczenia i pasji w tej dziedzinie. Będąc świadomymi jak wielkim wyzwaniem jest stworzenie tła dla najważniejszego momentu w życiu młodej pary, dokładamy wszelkich starań, aby chwilę tę uczynić bajkową i niezapomnianą. Zapewniamy oprawę wyzwalającą najszczersze i najpiękniejsze ludzkie emocje oraz pozwalającą się oddać radosnej, niczym nieskrępowanej zabawie. Przestronne, romantycznie udekorowane wnętrze stanowi obietnicę szampańskiej zabawy do samego świtu i umożliwia wydobycie z tej cudownej chwili maksymalnej dawki radości.
Duży parking, który z pewnością pomieści samochody wszystkich zaproszonych gości, a klimatyzowana sala da poczucie komfortu przez całą tą szczególną noc. Proponujemy również pomoc w wyborze oprawy muzycznej tego doniosłego wydarzenia, gdyż jak wiadomo, jest to element mający znaczący wpływ na humor weselników, a dobrze dobrany jest gwarantem wyśmienitej zabawy i cudownych przeżyć.
Aby wspomnienia tych bajecznych chwil pozostały na dłużej oferujemy również usługi związane z video-filmowaniem, dzięki czemu w dowolnej chwili będą Państwo mogli powrócić do tego niezwykłego dnia i odtworzyć każdy wyraz radości i każdą łzę wzruszenia.

Wyznajemy zasadę, iż podawane przez nas posiłki są naszą wizytówką i tym samym wkładamy całe nasze serce i umiejętności, aby stanowiły one kwintesencję smaku i zdrowia.
Sekret naszych potraw tkwi w tradycyjnych polskich recepturach udoskonalanych nutką finezji, świeżych, aromatycznych produktach pochodzących od najlepszych lokalnych dostawców oraz pasji z jaką przyrządzamy każde danie. Dzięki tym elementom naszą kuchnią zachwycają się nawet najbardziej wymagający smakosze, doceniając również przystępność cen i niezwykle dbały sposób podania.
Nasza restauracja jest idealna dla spotkań w gronie najbliższych z okazji chrzcin, komunii czy innych uroczystości, które każdy z nas chciałby przeżyć w jak najpiękniejszy sposób. Jako przyjazne miejsce o klasycznym uroku, idealnie nadaje się na lokalizację spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych. Z pewnością w tak dogodnych warunkach uda się Państwu zawrzeć jak najkorzystniejsze umowy lub zacieśnić więzy w gronie pracowników.

liczba odwiedzin: 1219

Popularne miasta w okolicy