Weselej - barman na wesele id:19744

Kielce, świętokrzyskie

O nas

Barmani to idealne rozwiązanie na wesele

Kolorowe, egzotyczne cocktaile serwowane przez cała noc przez barmanów dodają jakości oraz cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na każdym przyjęciu. Czasy, gdy na weselnych stołach królowała czysta wódka minęły bezpowrotnie. Drinki i koktajle rządzą na przyjęciach, przez co bar jest oblegany przez całą noc!

Pamiętaj, że ludzie coraz więcej podróżują, odwiedzają egotyczne miejsca i poznają nowe smaki. Na pewno ucieszy się każdy, kto lubi Mojito i będzie mógł się napić właśnie tego drinka, zamiast zwyczajowej wódki z colą. Na weselu zawsze znajdzie się fan whisky, tequili czy rumu, którego próżno szukać na stołach. Kobiety coraz mniej komfortowo czują się z kieliszkiem czystej w dłoni, a znacznie lepiej z wykwintnym drinkiem Cosmopolitan. Dla najmłodszych przygotowywane są kolorowe cocktaile bezalkoholowe. Jeśli chcecie Państwo zapewnić moc niezapomnianych wrażeń i atrakcji weselnych swoim gościom, zapraszamy do zabawy z naszymi barmanami.

Nie masz czasu zajmować się barem? Kupimy wszystkie potrzebne produkty! Zajmujemy się tym na co dzień, przerabialiśmy każdą sytuację wiele razy, przez co nie ma stresów i niedomówień. Po prostu przyjemność, dla Was i dla nas! Dostajesz doskonałą zabawę, zaskoczenie i uznanie gości oraz koktajle, których smaku będziesz szukać w innych drinkach i długo nie zapomnisz.

liczba odwiedzin: 1247

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie