Weseli Dje

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • mówię po angielsku

O nas

Jesteśmy specjalistami od dobrej zabawy i dobrego humoru. Rozkręcimy każdą imprezę, niezależnie czy jest to wesele, impreza firmowa, jubileusz czy studniówka. Poza serwowaniem najlepszej muzyki tanecznej dla każdego, czujemy się bardzo dobrze z mikrofonem, prowadząc konferansjerkę i serwując niebanalne konkursy. Wesela z nami to niezapomniane chwile zarówno dla Państwa Młodych jaki i ich gości.
Kilkanaście lat doświadczeń z bardzo różnymi klientami i grupami pozwala nam powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na wszystko. Naszą zaletą jest umiejętność dopasowania się do każdej grupy niezależnie od wieku i upodobań muzycznych. Bogata baza sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego wzbogaci nawet najbardziej wymagające realizacje.
Bogaty magazyn przebrań, fajne konkursy i gotowość do ustalenia wszelkich kwestii, tak żeby Państwo Młodzi czuli, że to naprawdę "Ich dzień".
Dodatkowo zapewniamy szeroki zakres usług dodatkowych - malowanie światłem, fotobudkę,pokazy taneczne, muzyków dogrywających "na żywo", opiekę i zabawę dla dzieci, niski dym, dodatkowe oświetlenie architektoniczne i efektowe.
Kilka wariantów cenowych i możliwości dostosowania występu - od składu jednoosobowego po rozbudowane wersje 2 djów, konferansjer - wodzirej, wokalistki, tancerki, animatorzy.

DJ UKA i DJ Śledź ZAPRASZAJĄ

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: S-Grupa
Imię i nazwisko: Łukasz Malecki
Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1321

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy