Zobacz zdjęcia (5)
Maffinkarnia - Torty, Torty maffinkowe, Słodkie Stoły, Szyszki, Rzeszów - zdjęcie 1
Maffinkarnia - Torty, Torty maffinkowe, Słodkie Stoły, Szyszki, Rzeszów - zdjęcie 2 Maffinkarnia - Torty, Torty maffinkowe, Słodkie Stoły, Szyszki, Rzeszów - zdjęcie 3 Maffinkarnia - Torty, Torty maffinkowe, Słodkie Stoły, Szyszki, Rzeszów - zdjęcie 4 Maffinkarnia - Torty, Torty maffinkowe, Słodkie Stoły, Szyszki, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Maffinkarnia - Torty, Torty maffinkowe, Słodkie Stoły, Szyszki id:24840

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Specjalność

  • dowóz do klienta

Maffinkarnia Rzeszowska przygotowuje torty, torty piętrowe, torty maffinkowe, babeczki na słodki stół, lizaki, mini torcik, ciasteczka, ciasta i inne słodkości, które zachwycą Państwa gości. Zajmujemy się również przygotowaniem podziękowań w formie pudełeczek z ciastem lub maffinkami oraz wykonaniem winietek w postaci ciasteczek i babeczek.
Torty weselne przygotowujmy z maffinek w wybranym smaku i kolorystyce oraz wzorze lub kruchych babeczek albo mini torcików z nadzieniem i dekoracją do wyboru. Do tortu wykonujemy torcik na szczyt do symbolicznego pokrojenia, który wyglądem jak i smakiem wpasuje się do całego tortu.
Zapraszam również na naszą stronę internetową gdzie znajdują się nasza oferta pakietów dotyczących słodkich stołów. Oczywiście można go również skomponować samemu wybierając dowolne słodkości z oferty, która znajduje się na tej samej stronie poniżej. Na stronie znajdują się również oferty smakowe ciast i tortów oraz maffinek oraz można znaleźć również przykładowe zdjęcia słodkości.

liczba odwiedzin: 4686

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie