Wideo Flash Studio Foto&Video

2800 zł
Jeżowe, podkarpackie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

O nas

Jesteśmy z Państwem w najważniejszych chwilach Waszego życia starając się uchwycić to co piękne a zarazem ulotne.

Od początku naszej działalności stawiamy na innowacyjność ciągle poszerzając naszą ofertę aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym. Świadczymy usługi z zakresu filmu i fotografii ślubnej.
Film i fotografia to dla nas nie tylko sposób na życie ale przede wszystkim pasja którą rozwijamy od wielu lat.
Wiemy jak uchwycić to co piękne a za razem tak ulotne - nasze wspomnienia. Dla nas nie ma standardów, dla nas są chwile, emocje, wydarzenia które zatrzymujemy na fotografiach czy filmach.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadamy długoletnie doświadczenia w branży ślubnej, nasza pasja do filmowania i fotografii pomaga nam w uzyskaniu wspaniałych fotografii i ujęć szczególnie współpracując z parami które są nieśmiałe a także parami które uważają że nie umieją "pozować". Zapewnimy swobodną atmosferę pracy, pomagamy Wam w opanowaniu stresu, co przekłada się na naturalną, radość. Poznaj nas , zadbaj o najwyższą jakość materiałów, które umożliwiają powrót do tych magicznych chwil przez wiele lat.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się bogatym, kilkunastoletnim doświadczeniem w ślubnej dokumentacji oraz specjalizacją zarówno w filmie ślubnym, jak i fotografii ślubnej. Proponujemy podejście, które pozwoli nam dostosować się do potrzeb i oczekiwań. Nasza praca jest pełną pasją, naturalną i kompetentną ekspertką dla naszej wizytówki.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasz dorobek to kilkaset zrealizowanych ślubów, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Szczycimy się doskonałymi opiniami na portalach społecznościowych, jak Facebook i Google, co potwierdza wysoką jakość naszych usług. Nasze prace zostały docenione także na różnego rodzaju konkursach i wystawach, co stanowi dla nas powód do dumy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Wami od przygotowań aż do zakończenia oczepin aby zapewnić reportaż z całej uroczystości będący wspaniałą pamiątką dla Was i dla Waszej rodziny. Jesteśmy pewni że z przyjemnością będziecie wracać do tych wspaniałych chwil ilekroć spojrzycie na zdjęcia czy obejrzycie film.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera dokumentację filmową i fotograficzną ślubu oraz wesela. W pakiecie udostępniamy również sesje narzeczeńskie, a także udostępnianie gotowych materiałów w postaci filmów i zdjęć.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda z filmowaniem ślubu rozpoczęła się kilkanaście lat temu, kiedy to z pasji do sztuki filmowej postanowiliśmy uwieczniać najpiękniejsze chwile Par Młodych w wyjątkowy sposób.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza przygoda z fotografią podobnie jak z filmowaniem, rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Są to dwie pokrewne dziedziny które wspaniale się uzupełniają. Fotografia pozwala lepiej komponować kadry w filmie, natomiast filmowanie pobudza wyobraźnię lepiej planując kolejne kadry.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy już kilkanaście lat, co oceniamy jako nieocenione doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb naszych klientów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy to, że możemy być świadkami cudownych chwil z Waszego życia, możemy uwieczniać te wyjątkowe momenty. Widząc Wasze wzruszenie i uśmiechy na twarzach, wiemy, że nasza praca ma wspaniałe wrażenie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie filmowym i fotograficznym, który zapewnia doskonały obraz i dźwięk. Dzięki temu możemy uzyskać każdy detal Waszego ślubu w najlepszym wykonaniu.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie wyposażenie techniczne jest kluczowe dla uzyskania wysokiej jakości materiałów. Jako profesjonaliści wiemy, że oprogramowanie sprzętowe i oprogramowanie wspierające są wsparciem do tworzenia filmów i zdjęć, które będą zachwycały przez lata.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę świadczymy w dwuosobowym zespole współpracującym, doświadczonego operatora filmowego i fotografa ślubnego. Dzięki temu tworzymy pamiątkę która uzyskała uznanie już kilkuset par młodych.

Jak ubieramy się na wesele?

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego ubieramy się odpowiednio do okazji. Na weselu pracujemy w eleganckich strojach, aby być dyskretnymi.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy w formie plików, na pendrive oraz prywatnych filmów online dzięki czemu łatwo udostępnicie je rodzinie i znajomym, dzięki.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniamy w formie cyfrowej na pendrive oraz w postaci prywatnej galerii online zabezpieczonej hasłem co daje Wam łatwy dostęp do fotografii z Waszego ślubu.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania zależy od skali projektu, ale zapewniamy, że warto czekać na wyjątkowe przeżycia. Przeważnie jest to okres od 1 do 4 miesięcy

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy stosowne dokumenty dla fotografowania i filmowania w kościołach oraz innych miejscach uroczystości ślubnych. Dzięki temu możemy uwiecznić każdą chwilę Waszego ślubu.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona. Dodatkowo na bieżąco pogłębiamy swoją wiedzę wraz ze zmieniającymi się przepisami wymaganiami stawianymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla nas idealne zdjęcie to takie, które oddaje nie tylko wygląd, ale także emocje i atmosferę danej chwili. To ujęcie, które przywołuje piękne wspomnienia i wzruszenia, nawet po latach.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubimy uwieczniać emocje podczas ceremonii ślubnej oraz niesamowitą radość podczas wesela. To właśnie te momenty są dla nas wyjątkowe i pełne magii.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, zrealizujemy dla Was sesję zagraniczną! Jesteśmy gotowi uwiecznić Waszą miłość w atrakcyjnych sceneriach każdego zakątka świata, gdzie tylko sobie zażyczycie.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pary Młode najczęściej wybierają plenery, takie jak romantyczne zabytki, urokliwe parki, plaże czy góry. Chętnie doradzimy i podpowiadamy miejsca, które pasują do Waszego stylu.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę, to malowniczy stary zamek, który nadał naszym ujęciom wyjątkowego klimatu i romantycznego charakteru.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl pracy to wspieranie profesjonalizmu kreatywnością. Staramy się uchwycić naturalne, spontaniczne chwile, dbając jednocześnie o estetykę i kompozycję każdego wrażenia.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu to wyjątkowe podejście do każdej pary, zachęcanie do spontanicznych tańców i radości oraz dbanie o atmosferę, która sprawi, że goście nie będą mogli usiedzieć przy stołach.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Dla nas inspiracją i przykładem do naśladowania są wybitni twórcy filmowi i fotografowie, którzy potrafią wydobyć piękno z każdej chwili i tworzą niesamowite historie za pomoc obrazu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jesteśmy elastyczni i gotowi spersonalizować naszą usługę tak, aby idealnie wykorzystać potrzeby i oczekiwania. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki atmosferyczne znacznie ograniczają możliwości ale zawsze staramy się je wykorzystać w kreatywny sposób aby oddać piękny nastrój tego dnia.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, słabe oświetlenie nie stanowi dla nas problemu. Nasz sprzęt umożliwia nam pracę w trudnych warunkach dzięki możliwościom sprzętu i naszym umiejętnościom , dzięki temu uzyskujemy świetne wyniki, nawet w trudnych warunków oświetleniowych.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Aktualne trendy w fotografii ślubnej to przede wszystkim naturalność, pastelowe kolory, wykorzystanie światła oraz nieszablonowe podejście, które pozwalają uchwycić autentyczne emocje.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych to krótsze formy, szybkie montaże, wykorzystanie muzyki i dźwięków, które dodają dodatkowe wartości do materiału.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabralibyśmy nasz sprzęt filmowy i fotograficzny, aby uwieczniać piękno wysp oraz chwile spędzone razem. Oczywiście nie zapomnimy też o zapasie jedzenia i wody!

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Naszą ulubioną książką jest „Sto lat samotności” Gabriela Garcíi Márqueza, następny film „Forrest Gump” Roberta Zemeckisa, a także serial „Gra o tron” Davida Benioffa i DB Weissa.

Wideo Flash Studio Foto&Video
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Kinga Burek
Kinga Burek
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jeżowe
Data dodania: 11-01-2023

Z całego serducha polecamy Wideoflash Studio ❤️ Pełen profesjonalizm, który łączy się z serdecznym i przyjacielskim podejściem do klienta. Czuliśmy się, jakbyśmy się znali z tą ekipą pół życia. Podczas wesela nie odczuwaliśmy żadnego dyskomfortu. Fotograf jak i kamerzysta pracowali w taki sposób, że nie przeszkadzali gościom weselnym. Reportaż ślubny przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia- PRZEPIĘKNE! Film- CUDOWNY. Nic dodać, nic ująć ❤️ Gdybym miała drugi raz przeżyć ten dzień, to tylko z Nimi. Polecamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy. ❤️

Sławek
11-01-2023

Kinga dziękuję w imieniu całej ekipy 😍 Dziękujemy że mogliśmy być z Wami w tym wspaniałym dniu ❤️

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Jeżowe
Data dodania: 08-03-2020

Cudowni ludzie !! Zdjęcia i nagranie wykonane perfekcyjnie. Gorąco polecam ❤

Sławek
10-03-2020

Dzięki Ola. Praca z Wami to była czysta przyjemność

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2019
Wola Raniżowska
Data dodania: 24-02-2020

Współpraca z Anetką to przyjemność! Zdjęcia to po prostu mistrzostwo! Świetna jakość zdjęć, kolory żywe, ostre - wszystkie najdrobniejsze momenty tego pięknego dnia w pełni uchwycone. Zero stresu podczas ślubnego zamieszania - wraz ze Sławkiem potrafią rozładować nerwową atmosferę ;) Jak najbardziej polecamy!!! :)

Sławek
26-02-2020

To był wyjątkowy dzień i bardzo się cieszymy że mogliśmy być jego częścią. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2016
Rzeszów
Data dodania: 31-03-2017

Świetna współpraca, zaangażowanie i doświadczenie widoczne od samego początku. Zdjęcia przepiękne i bardzo gustownie wykonane - dokładnie takie o jakie nam chodziło. Rewelacyjny film, krótki ( to był nasz warunek) ale zawierający wszystko co najważniejsze. Gorąco polecamy Magda i Marcin

Nazwa firmy: Wideo Flash Studio
Imię i nazwisko: Aneta Leśniewska
Adres: Jeżowe, 37-430, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 10914

Wyjątkowe sale weselne w mieście Jeżowe

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy