Zobacz zdjęcia (4)
Wielkie Litery 3D, Napis LOVE LED Wynajem na wesele, ślub, eventy., Wrocław - zdjęcie 1
Wielkie Litery 3D, Napis LOVE LED Wynajem na wesele, ślub, eventy., Wrocław - zdjęcie 2 Wielkie Litery 3D, Napis LOVE LED Wynajem na wesele, ślub, eventy., Wrocław - zdjęcie 3 Wielkie Litery 3D, Napis LOVE LED Wynajem na wesele, ślub, eventy., Wrocław - zdjęcie 4
1 / 4

Wielkie Litery 3D, Napis LOVE LED Wynajem na wesele, ślub, eventy. id:39060

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Dekorowanie:

  • napis LOVE

Witam. Oferujemy wynajem dużych liter LOVE o wysokości 1,5 metra z żarówkami wykonanymi w technologii LED. Litery wykonane z PCV spienionego dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być rozstawione również na zewnątrz. W pełni rozstawione litery zajmują 6 metrów szerokości. Każda litera jest osobno podłączana dzięki czemu można je dowolnie rozstawić.
Litery są obudowane z tyłu dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie.
Ciepłe światło żarówek rewelacyjnie wpasowuje się jako tło do zdjęć. Litery również są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, dowóz wraz z odbiorem na terenie Wrocławia i okolic. Litery mogą być wykorzystane do: sesji okolicznościowej, jako dekoracja na weselu, lub jako ozdoba na imprezy okolicznościowe..

Dojazd na terenie Wrocławia oraz do 30 km gratis! W celu ustalenia dokładnej ceny wynajmu gorąco zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Opinie (1)

Wielkie Litery 3D, Napis LOVE LED Wynajem na wesele, ślub, eventy. id:39060
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Wrocław
Data dodania: 22-11-2018

Wesele miało miejsce 13.10 i Pan Jakub je uratował! Ostatnio bardzo popularna stała się moda na literki, my także je chcieliśmy. Niestety nie wiedziałam, że tak ciężko je dostać, ale firma Pana Kuby podeszła do sprawy z niesamowitym profesjonalizmem. Nie było problemu, żeby się dogadać, połączenia odbierał, wykazał się naprawdę ogromną sympatią i zaangażowaniem, mimo innych zleceń. Plus dla nich za przywóz i odbiór literek (co nie każdy oferuje, a ogromnie ułatwia sprawę). Polecam z całego serca, literki wyglądają cudownie, a goście byli zachwyceni:)

liczba odwiedzin: 1519

Popularne miasta w okolicy