Zobacz zdjęcia (5)
Wirtualna rzeczywistość/VR - unikalna atrakcja na wesele lub poprawiny, Warszawa - zdjęcie 1
Wirtualna rzeczywistość/VR - unikalna atrakcja na wesele lub poprawiny, Warszawa - zdjęcie 2 Wirtualna rzeczywistość/VR - unikalna atrakcja na wesele lub poprawiny, Warszawa - zdjęcie 3 Wirtualna rzeczywistość/VR - unikalna atrakcja na wesele lub poprawiny, Warszawa - zdjęcie 4 Wirtualna rzeczywistość/VR - unikalna atrakcja na wesele lub poprawiny, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Wirtualna rzeczywistość/VR - unikalna atrakcja na wesele lub poprawiny id:37592

Warszawa, mazowieckie

O nas

Co się bardziej liczy na imprezie weselnej niż niezapomniane przeżycia i super zabawa dla Ciebie oraz Twoich gości? Z naszym udziałem i technologią wirtualnej rzeczywistości masz to jak w banku. Zaufaj profesjonalistom. VRtualni to grupa, która zajmuje się technologią VR od jej wprowadzenia na rynek. Zajmujemy się tylko i wyłącznie VR i jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

Dlaczego właśnie Wirtualna Rzeczywistość na Twoim weselu lub poprawinach?

1. Chcesz mieć świetną, widowiskową i współpracującą z duchem imprezy atrakcje.
2. Chcesz, aby twoje Wesele utkwiło gościom w pamięci na bardzo długo po jego zakończeniu.
3. Na weselu będzie grupka dzieci lub młodzieży, którą trzeba czymś zainteresować i zająć (chociaż zabawa absolutnie nie ogranicza się do dzieci!).
4. Nasze multimedialne stanowisko obsługują profesjonaliści, którzy pełnią również rolę animatorów zabawy. Państwo i Wasi goście macie się tylko świetnie bawić, my zajmujemy się całą resztą.

ZOBACZ VR W AKCJI NA ZAŁĄCZONYM FILMIKU.

Rozumiemy, że mogliście Państwo jeszcze nie mieć doświadczenia z VR.

Dlatego na terenie Warszawy, Białegostoku i Ełku jesteśmy w stanie spotkać się i pokazać na czym polega zabawa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Wirtualna rzeczywistość (VR-ang. Virtual Reality) to wykreowana przez wykorzystanie technologii komputerowej sztuczna rzeczywistość osiągalna za pomocą specjalnych okularów VR. Polega na multimedialnym wytwarzaniu komputerowej wizji przestrzeni, przedmiotów i zdarzeń. Wykreowany obraz VR może reprezentować elementy świata realnego (np. symulacja nurkowania, wirtualna podróż po Egipcie), a także fikcyjnego (np. kosmiczna strzelanka, pojedynek na miecze świetlne). Efektu dopełnia dźwięk 360 stopni. W rezultacie osoba korzystająca z okularów VR zatapia się w alternatywnej rzeczywistości bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

W ramach usługi: przyjedziemy, rozstawimy sprzęt i zabawimy twoich gości. Ilość stanowisk, cena i sposób uczestnictwa w imprezie do ustalenia. Nie bójcie się pytać, jesteśmy po to, aby wyjaśniać i odpowiadać. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

liczba odwiedzin: 953

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie