Zobacz zdjęcia (5)
DJ/Wodzirej Bartek - Radość jest w Tobie bawmy się razem !, Opole - zdjęcie 1
DJ/Wodzirej Bartek - Radość jest w Tobie bawmy się razem !, Opole - zdjęcie 2 DJ/Wodzirej Bartek - Radość jest w Tobie bawmy się razem !, Opole - zdjęcie 3 DJ/Wodzirej Bartek - Radość jest w Tobie bawmy się razem !, Opole - zdjęcie 4 DJ/Wodzirej Bartek - Radość jest w Tobie bawmy się razem !, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

DJ/Wodzirej Bartek - Radość jest w Tobie bawmy się razem ! id:29897

Opole, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Kochani Narzeczeni :)
Projekt Wodzirej Bartek gwarantuje bezpieczeństwo prowadzenia wesela na najwyższym poziomie. Sprawdzone przeboje taneczne. Oszczędność czasu i pieniędzy w przygotowaniu weselnych atrakcji. Nowe i oryginalne animacje taneczne.

Sprawdzonym rezultatem naszej pracy jest pozytywna atmosfera pozwalająca gościom bawić się w taki sposób na jaki mają w danej chwili ochotę. Pracujemy w składzie dwuosobowym. To co nas wyróżnia to :

- humor szlifowany m.in we własnym kabarecie na falach Radia Opole ,
- skończone studia w zakresie organizacji i realizacji imprez ,
- nieustanne podnoszenie kwalifikacji na warsztatach i szkoleniach z zakresu prowadzenia wydarzeń muzyczno-tanecznych,
- wysoka kultura osobista w każdej sytuacji,
- nienaganna aparycja,
- oprawa muzyczna łącząca pokolenia.

Działamy na terenie województw :
- opolskiego,
- śląskiego,
- dolnośląskiego,
- wielkopolskiego,
- łódzkiego,
- świętokrzyskiego,
- małopolskiego,
- mazowieckiego.

Zakres usługi:
usługa wodzireja - prowadzenie zabaw, gier i tańców integracyjnych z klasą. Uczestnicy są animowani i zabawiani przy użyciu różnych ciekawych tańców i zabaw z rekwizytami (kapelusze, peruki, okulary itp.). Zabawa prowadzona jest w sposób dynamiczny, wprowadza w zabawę i integrację jak największą ilość osób znajdujących się na weselu. Wodzirej ubrany jest we frak. Żartuje i konstruuje swoje wypowiedzi tak, aby nikt na imprezie nie czuł się urażony i zażenowany. Nie wyciąga "na siłę " nikogo do zabaw. Swoją pracą i pozytywnym nastawieniem zaraża entuzjazmem i sprawia, że uczestnicy sami biorą udział w poszczególnych animacjach,

usługa mistrza ceremonii – ogólne prowadzenie wesela, zapowiadanie poszczególnych punktów programu, kształtowanie przyjaznej i pozytywnej atmosfery, koordynacja wszystkich elementów wesela,

oprawa muzyczna – prezenter muzyczny gwarantuje sprawdzone przeboje lat 60, 70, 80, 90 oraz współczesnych. Muzyka dopasowywana jest do aktualnej sytuacji na parkiecie, zapewnia wspaniałą zabawę taneczną do "białego rana",

profesjonalne nagłośnienie – najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy, zestaw kolumn aktywnych marki Electro Voice, mikrofony firmy Shure, mikser Soundcraft Signature 10, konsola Numark, wszystko spięte estetycznie zamaskowanymi kablami XLR,

profesjonalne oświetlenie imprezy - ruchome głowice oraz led pary marki Cameo, zdobienie światłem najbliższej przestrzeni wokół stanowiska DJ,

usługa „trzeźwej orkiestry„ - na imprezach, które prowadzimy nie pijemy alkoholu, co wcale nie przeszkadza nam w budowaniu wesołej i luźnej atmosfery

Po wszelkie opinie, recenzje naszej pracy oraz zdjęcia i filmy zapraszamy na media społecznościowe oraz stronę internetową.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie Wodzirej Bartek (27)

DJ/Wodzirej Bartek - Radość jest w Tobie bawmy się razem ! id:29897
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 27 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
B
Basia i Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Lubliniec
Data dodania: 27-10-2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Na weselu mogliśmy zająć się gośćmi i nie przejmować stroną techniczną - wszelkie trudności były szybko i kreatywnie rozwiązywane. Również pani fotograf zadowolona ze współpracy z Wodzirejem Bartkiem w trakcie zabawy. Świetny kontakt przed weselem i pomoc w ustaleniu planu. Uwzględnione wszystkie nasze preferencje i uwagi. Już na weselu usłyszeliśmy dużo komplementów dotyczących muzyki i zabaw od naszych gości, którzy bawili się znakomicie aż do samego końca imprezy. To już kolejne wesele z Wodzirejem Bartkiem w naszej rodzinie i polecamy gorąco wszystkim chcącym mieć wspaniałe wesele na najwyższym poziomie.

DJ/Wodzirej Bartek
28-10-2020

Kochani ! Dziękuję za Wasze zaufanie, za Waszą naturalność i autentyczność :) Pozdrawiam rodzinę i Waszych przyjaciół ze wszystkich miejsc, w których się udzielacie :) Było pięknie ! Wszystkiego co najlepsze na Nowej drodze życia :) !

K
Karol i Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2020
Opole
Data dodania: 22-10-2020

Wodzirej Bartek to osoba dzięki której goście ciagle są na parkiecie i świetnie się bawią. Dzięki jego niekonwencjonalnym pomysłom na prowadzenie wesela, jest w stanie bardzo szybko przełamać pierwsze „lody” między gośćmi ze strony Panny Młodej i Pana Młodego. Na początku - moja narzeczona (obecnie żona) miała wielkie obawy dotyczące naszego przyjęcia weselnego biorąc pod uwagę, że miało ono miejsce w czasach pandemii, jednak dzięki spotkaniu na około dwa tygodnie przed naszym weselem z Wodzirejem Bartkiem uspokoiła się, ponieważ zapewnił ją że wszystko będzie w porządku i wszyscy będą się dobrze bawić. Tak jak powiedział, tak też się stało - wypytał nas o preferencje muzyczne, o nasze rodziny, o gości weselnych i w trakcie wesela dał po prostu czadu. Bawili się zarówno starsi i młodzi, nieśmiałości zostały przerwane zaraz po wejściu na salę weselną, było też coś dla najmłodszych (mieliśmy około 20 dzieci na weselu), które miały czas dla siebie i były zachwycone mogąc być w centrum uwagi. Można by napisać wiele, ale gdyby nie on, wesele by się nie udało, ponieważ goście byliby niezadowoleni, a wiadomo że trudno wszystkim dogodzić. Profesjonalista w każdym calu, ale przede wszystkim człowiek, który potrafi słuchać i któremu można zaufać, bo dzięki niemu ten wyjątkowy dzień w naszym życiu był nie tylko bardziej wyjątkowy ale przede wszystkim spokojniejszy, ponieważ on po prostu wie co robić aby para młoda i goście weselni wspominali tańce i zabawy z uśmiechem na ustach.

DJ/Wodzirej Bartek
28-10-2020

Olu i Karolu dziękuję :) ! Daliśmy radę razem :) Miniony sezon był rzeczywiście "nietypowy" :) ale Miłość pokonuje wszelkie przeszkody ! Niech Was prowadzi przez całe życie ! Pozdrowienia :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Radomierowice
Data dodania: 21-10-2020

Wodzirej Bartek... Od pewnego czasu mam wrażenie że możemy go nazwać przyjacielem a nawet i członkiem naszej rodziny. Gdyby nie jego dobre wyczucie oraz aparycja nie odbyło by się żadne wesele.
Bartka poznaliśmy 2 lata temu na weselu w naszej rodzinie i od tego czasu byliśmy na kilku imprezach które organizował bo to porostu najlepszy wodzirej na Opolszczyźnie. Jego umiejętności prowadzenia nie tylko weselnych zabaw ale i całej uroczystości przechodzą wszelkie wyobrażenie Państwa Młodych. Ja wiem ze każdy mówi że jego wesele było najlepsze na świecie ale ja myślę że nasze takie by nie były gdyby nie Bartek. Zaczynając od wykupin Panny Młodej kończąc na Belgijce o 4 nad ranem! Bez Bartka nic by się nie udało!
Bartek to wodzirej na złoty medal!

DJ/Wodzirej Bartek
28-10-2020

Ojej, dziękuję :) Tak, własnie jest dzięki tej pracy zyskuję nowych przyjaciół i powiększam rodzinę ;) Było świetnie ! Dziękuję też za wszystkie wesela z Waszych poleceń :) Pozdrowienia Wodzirej Bartek :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Opole
Data dodania: 20-10-2020

Bartek to właściwa osoba na właściwym stanowisku! Przez wirusa nasze wesele nie zapowiadało się zbyt kolorowo. Dzień przed weselem byłam przekonana, że to będzie stypa. Nie wiedziałam jeszcze wtedy jak baaaaardzo się pomyliłam! Bartek sprawił, że wesele było lepsze niż mogłabym sobie wyobrazić! Pełen profesjonalizm, idealnie dopasowana muzyka, genialne zabawy, które zintegrowały obie rodziny, a wszystko to z ogromną dawką energii i dystansu do siebie ( Mistrzowski breakdance Bartka😄! ). Impreza była wspaniała! Wszyscy goście zgodnie stwierdzili, że nigdy nie byli na lepszej imprezie i pytali gdzie znaleźliśmy Bartka😁! To zdecydowanie najlepsze wesele, na jakim byłam. BARTKU, DZIĘKUJEMY BARDZO! NAJLEPSZY Dj i Wodzirej na świecie 😊!!!

DJ/Wodzirej Bartek
21-10-2020

Dziękuję :) Było czadowo i odlotowo :) Bardzo się cieszę, że mogłem być częścią Waszego wesela ! Dziękuję za zaufanie :) Pozdrowienia !

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-02-2020
Otwock Wielki
Data dodania: 20-02-2020

Gorąco polecamy Wodzireja Bartka. Goście baaaardzo chwalą sobie prowadzenie wesela. Wszyscy świetnie się bawili. Czujne oko pana Bartka miało kontrolę nad wszystkim. Parkiet pełen po brzegi, a podczas przerw swoboda rozmowy. Przekazaliśmy już namiary osobom chętnym na skorzystanie z usługi, i wiemy, że się nie zawiodą! Sami bawiliśmy się świetnie na własnym weselu! Dziękujemy jeszcze raz za bycie z nami w tym ważnym dla nas dniu!

DJ/Wodzirej Bartek
21-02-2020

To było piękne wesele, pełne uśmiechniętych i życzliwych ludzi :) Dobrze mieć takie osoby wokół siebie. Życzymy Wam Pięknego życia we dwoje :) Wszystkiego dobrego :)

A
Agnieszka i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Namysłów
Data dodania: 23-10-2019

Na Wodzireja Bartka trafiliśmy przeglądając oferty różnych zespołów i DJ’ów na wesele. Nigdy wcześniej nie byliśmy na weselu z DJ’em i chcąc trzymać się utartych schematów szukaliśmy głównie zespołów, jednak wybór Wodzireja Bartka okazał się strzałem w 10! Bartek na każdym etapie planowania imprezy chętnie nam doradzał. Wspólnie ułożyliśmy plan wesela, wybraliśmy muzykę oraz zabawy.
W trakcie przyjęcia Bartek czuwał nad wszystkim, bardzo szybko złapał świetny kontakt z gośćmi i potrafił zachęcić do zabawy każdego. Rewelacyjnie sprawdziły się wszystkie prowadzone przez Bartka zabawy począwszy od tych dla najmłodszych
Dzięki Bartkowi nasze wesele na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości.
Wybór Wodzireja Bartka jest gwarancją świetnej zabawy!

DJ/Wodzirej Bartek
25-10-2019

Dziękuję Kochani :) Jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia !

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Głogówek
Data dodania: 22-10-2019

Z całego serca polecam! Dzięki Panu Bartkowi mieliśmy najwspanialsze wesele! <3
Pan Bartek w pełni profesjonalnie podszedł do zadania, a nie było ono łatwe - na weselu razem z nami bawili się goście z różnych zakątków Polski, więc trafienie w gusta muzyczne wszystkich było nie lada wyzwaniem. Do dzisiaj spotykając się z gośćmi słyszymy same dobre słowa :D Ponadto zachwycił wszystkich klasą, stylem i niesamowicie przyjazną postawą!
Nie mogło być lepiej!

DJ/Wodzirej Bartek
25-10-2019

Dziękuję za wszelkie dobre słowo ! Pozdrawiam serdecznie :)

I
Iza i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Lubliniec
Data dodania: 21-10-2019

Bardzo, ale to bardzo polecamy Wodzireja Bartka! Współpraca na najwyższym poziomie, zaczynając od ustaleń i wplatania naszych wizji w planowanie wesela po samą zabawę w tym wielkim dla nas dniu. Współpraca przebiegała w super atmosferze, wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione. Wodzirej Bartek posiada niezwykłą umiejętność porwania do zabawy wszystkich gości, zarówno młodszych jak i starszych (z czym nie spotkaliśmy się na wszystkich weselach, na których mieliśmy okazję być). Prowadzi szereg różnych zabaw, które wpasują się w każde gusta a przede wszystkim są w dobrym tonie. Ani przez moment nie musieliśmy się martwić o przebieg naszego wesela bo wiedzieliśmy, że wszystko jest w profesjonalnych rękach. Dzięki temu mogliśmy się skupić na zabawie, która pochłonęła całe towarzystwo.

Polecamy z całego serca i z pełną odpowiedzialnością! :)

DJ/Wodzirej Bartek
22-10-2019

Dziękuję Kochani ! To był super czas :) Wszystkiego Dobrego :) Pozdrowienia !

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 5962

Popularne miasta w okolicy