Zobacz zdjęcia (5)
Wodzirej Bartosz Nowak Grupa Wodzirejska Bano Show , Toruń - zdjęcie 1
Wodzirej Bartosz Nowak Grupa Wodzirejska Bano Show , Toruń - zdjęcie 2 Wodzirej Bartosz Nowak Grupa Wodzirejska Bano Show , Toruń - zdjęcie 3 Wodzirej Bartosz Nowak Grupa Wodzirejska Bano Show , Toruń - zdjęcie 4 Wodzirej Bartosz Nowak Grupa Wodzirejska Bano Show , Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Wodzirej Bartosz Nowak Grupa Wodzirejska Bano Show id:4916

Toruń, kujawsko-pomorskie
(2)
Dodaj opinię

O nas

W ten wyjątkowy czas jakim jest Ślub, a potem Wesele pragniemy być razem z Państwem. Sprawimy by ten dzień stał się wyjątkowy. Zadbamy o każdy szczegół, podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Już podczas pierwszego spotkania z przyszłą parą młodą staramy się rzetelnie i profesjonalnie przedstawić naszą ofertę. Wspólnie opracowujemy scenariusz wesela. Pozwalamy przyszłym małżonkom decydować o ilości i rodzaju konkursów, zabaw, odpowiednim doborze muzyki, przebiegu oczepin.

Wiemy jak wielkim przedsięwzięciem jest organizacja wesela i ile czasu zajmuje szukanie dobrego fotografa, firmy dekoracyjnej, limuzyny wiozącej parę młodą do ślubu, dodatkowych atrakcji (np. szczudlarz, barman, iluzjonista, tancerze itp.) dlatego mamy przygotowaną listę firm, które współpracują z naszą grupą wodzirejską.

Podczas wesela nie można zapominać również o tych najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy program prowadzony przez profesjonalnego animatora zawierający wiele zabaw i konkursów. Posiadamy również urządzenia rekreacyjne (zjeżdżalnie dmuchane, kule wodne, trampoliny) oraz maszyny do robienia waty cukrowej czy popcornu. Dzieci mają świetnie zagospodarowany czas również podczas poprawin.

Prowadząc wesele dużą uwagę przykładamy do oświetlenia. Zajmujemy się dekoracją sal weselnych światłem. Specjalny system połączenia świateł za pomocą sterowników DMX sprawia że w jednej chwili możemy zmienić kolor odpowiadający do nastroju gości i zabawy panującej na sali.

Opinie (2)

Wodzirej Bartosz Nowak Grupa Wodzirejska Bano Show id:4916
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data dodania: 09-02-2014

Ahhhhh….co to było za wesele!!! “Niezapomniane, mityczne, fantastyczne…i skąd wy tego wodzireja wytrzasnęliście???? Stuprocentowe zadowolenie nasze jak i naszych gości zarówno polskich jak i hiszpańskich. Zabawa od godziny 17:00 do godziny 05.00 non stop: konkursy, ukałdy taneczne, tańce…nie było ani jednej osoby która siedziałaby przy stole i która mogłaby się oprzeć charyzmie Bartka. Wodzirej jest profesjonalistą bez dwóch zdań, widac że zna się na swojej pracy i kocha to co robi. Piękne i eleganckie oświetlenie, dym podczas pierwszego tańca i tortu, które prezentują się potem świetnie na zdjęciach i filmie to dodatkowe szczegóły,które charakteryzują profesjonalizm zespołu Bano show.
Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszej zabawy weselnej, bez Was na pewno nie byłoby to samo. Jedyne czego żałujemy to to, że zdecydowaliśmy się tylko na jeden dzień zabawy z Bano show.
Jeżeli trafiliście na ich stronę nie zastanawiajcie sie ani chwili nad ich wyborem. Zaoszczędzicie czasu i nerwów a wybór ten sprawi, że ten tak ważny dzień będzie udanym i niezapomnianym (a uwierzcie, że my wymagamy i to dużo).
Pozdrawiamy serdecznie calą załogę i na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z Waszych usług.
Magda i Raul

I
Iza i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2012
Data dodania: 20-05-2012

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę ! Aż żal, że to tylko raz w życiu :) Muzyka, że nogi nie chciały usiedzieć,konkursy rozbudziły ducha rywalizacji w rodzinach (turniej rodzin i biegnące "słonie" przejdą do historii na długie lata! a Sabinie gratulujemy wystrzałowej pupy!) a Bajka pozwoliła odkryć talenty aktorskie wśród naszych bliskich (Polska znów ma szanse na Oscara!) Moglibyśmy tak długo wymieniać, a i tak nie opowiemy wszystkiego :) To po prostu trzeba przeżyć :) Bardzo bardzo dziękujemy i wszystkim polecamy !!!

Kontakt

Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 6303

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie