Zobacz zdjęcia (5)
Wodzirej-DJ Amadeusz, Zgorzelec - zdjęcie 1
Wodzirej-DJ Amadeusz, Zgorzelec - zdjęcie 2 Wodzirej-DJ Amadeusz, Zgorzelec - zdjęcie 3 Wodzirej-DJ Amadeusz, Zgorzelec - zdjęcie 4 Wodzirej-DJ Amadeusz, Zgorzelec - zdjęcie 5
1 / 5

Wodzirej-DJ Amadeusz id:21523

Zgorzelec, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Jestem młodym, uśmiechniętym DJ-em i wodzirejem. Od ponad 6 lat zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną oraz świetlną: wesel, balów, studniówek oraz różnych imprez okolicznościowych.
Każda uroczystość jest inna, niepowtarzalna dlatego też zawsze staram się podchodzić do zadania indywidualnie i razem z Państwem przygotować najlepszy scenariusz imprezy.
Posiadam również certyfikaty takie jak "Animator czasu wolnego", odbyłem także wiele szkoleń dzięki czemu poznałem różnorodne zabawy oraz tańce animacyjne, które na życzenie gości realizuje ze szczególną dbałością o każdy imprezowy szczegół ;)
Podczas każdego wydarzenia wykorzystuję własny, profesjonalny sprzęt Dj-ski oraz nowoczesne efekty świetlne, a także akcesoria do zdjęć i zabaw.
Udane przyjęcie weselne jest z pewnością bardzo ważną i oczekiwaną częścią każdego ślubu. Warto więc zadbać o szczególną oprawę muzyczną i dopełnić ją ciekawą zabawą uwzględniającą wszystkich naszych gości. Jako doświadczony DJ oraz wodzirej dołożę wszelkich starań i energii, aby była to najlepsza impreza w waszym życiu pełna radości i niesamowitych przeżyć. Do realizacji Państwa wydarzenia
Prowadzenie imprez okolicznościowych oraz bankietów wymaga od prowadzącego ogromnej kreatywności, zaplecza muzycznej wiedzy i inwestycji w profesjonalny sprzęt muzyczny Najważniejszy jest jednak kontakt z gośćmi i odnalezienie się w każdych warunkach. Jestem pewny, że dzięki mojemu doświadczeniu i pomysłowości możecie być Państwo pewni, że sprostam każdemu wyzwaniu i zaaranżuję muzycznie każdą uroczystość jak najlepiej potrafię.
Są takie imprezy, które zdarzają się wyjątkowo tylko raz w naszym życiu i zostają z nami długo w pamięci. Takim wydarzeniem jest z pewnością bal studniówkowy. Impreza poprowadzona przez DJ to propozycja na szaloną zabawę do białego rana.
Chętnie zadbam o oryginalny klimat waszej studniówki, w której nie może zabraknąć uroczystego i eleganckiego rozpoczęcia po nieprzerywana zabawę muzyczną połączoną z wieloma konkursami i zabawami.
Działam głównie na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego, ale bez najmniejszego problemu jestem w stanie dojechać tam gdzie chcieliby Państwo abym uświetnił wasze wesele, studniówkę, bal czy inna imprezę okolicznościową.
Zapraszam do współpracy…:)

liczba odwiedzin: 2902

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zgorzelec

Popularne miasta w okolicy