DJ Ścibor & Przyjaciele - Wesela & Eventy id:20475

Oferta
Dodaj do plannera

Wodzirej z wąsem, w kamizelce z cekinami wzbudza w Tobie trwogę? Na myśl o kolejnym weselu w rytmach disco-polo, dostajesz gęsiej skórki? ;) Jeżeli nie chcesz kiczu i przaśności - dobrze trafiłeś. Dogadamy się!

Zapewniamy obsługę muzyczną całego wesela przez DJ'a wraz z prowadzeniem przez konferansjera. Tworzymy oprawę wesela w stylu "miejskim", prowadzonego z klasą i humorem :)

Muzyka - DJ Ścibor
Z zawodu architekt, muzyk z wyboru. Gdyby na studiach istniała specjalizacja z projektowania imprez, niechybnie poszedłby na doktorat. Tymczasem, wybrał karierę dj'a, prezentera radiowego oraz muzyka w grupie improwizacji kabaretowych.

+ Maciek
Od lat obecny na wrocławskiej scenie kabaretowej. Konferansjer, aktor, prezenter radiowy. Poprowadzi wszystko, poza samochodem.

+ Agata
Jako dyplomowany psycholog, mogłaby prowadzić terapię śmiechem. Zdecydowała się zatem na stand up, improwizację kabaretową, prowadzenie imprez i audycji radiowych.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 2200 PLN / wesele

Podana cena jest orientacyjna, zawsze ustalamy koszty indywidualnie.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ Ścibor & Przyjaciele - Wesela & Eventy id:20475
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Justyna&Adrian Dodano: 30-12-2016
Data imprezy: 15-10-2016 Miejscowość: Wroclaw
(5)
Serdecznie polecamy Dj Scibor & Przyjaciele na kazda impreze. Swietny kontakt i pelen profesjonalizm. Wszystkie nasze sugestie i prosby zostaly spelnione a wszelkie niepewnosci rozwiane. Wesele wyszlo wspaniale. Polecamy z czystym sumieniem!

Skontaktuj się

602-106...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ Ścibor & Przyjaciele - Wesela & Eventy
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 18-04-2016
Liczba odwiedzin: 1255

Nowe ogłoszenia