Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

wodzirej i dj na wesele id:31784

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 28-10-2017
Liczba odwiedzin: 131

Oferta

Wszyscy znajomi oraz klienci zwykli o mnie mówić "jednoosobowa impreza"-prawda jest taka, że uwielbiam bawić ludzi i robię to bardzo dobrze :) Pragnę podzielić się z Państwem swoją energią, wiedzą, doświadczeniem scenicznym i animacyjnym. Sprawić, aby Wasza impreza,dzięki mojej pomocy -była po prostu wyjątkowa. Jako chodzący happening...spodziewajcie się po mnie wszystkiego najlepszego. Nie pracuję jednak sama. Dobry Duet-to tak jak dobre małżeństwo-musi się umieć dogadać. Wodzirej bez DJa na weselu-być po prostu nie może! To zabawa zespołowa. Wspólnie z DJem dajemy pełną gotowość do akcji! Potężną dawkę dobrej zabawy, w tym: specjalnie pod Was przygotowany program artystyczno-muzyczny. Sprawdź nas:oprócz tylko oryginalnej muzyki puszczanej przez DJa, tańce integracyjne,w kole, te mniej i bardziej przez wszystkich znane, zabawy z chustą animacyjną, malowanie buziek dla najmłodszych, puszczanie baniek, "biały dym", oświetlenie i nagłośnienie, kilkadziesiąt rekwizytów min.giga bierki, mega twister czy szalej narty Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się bardziej z naszą ofertą :)
Pracujemy na terenie KRAKOWA (woj.małopolskie) oraz woj śląskiego

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.