Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Wodzirej Michał +DJ id:15662

Kontakt

Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 05-08-2015
Liczba odwiedzin: 331

Oferta

Drodzy Państwo młodzi - gdyby nie było mi dane się z Wami spotkać to na wstępie gratuluję decyzji zawarcia związku małżeńskiego. Warto iść razem przez życie i dzielić swoje troski ale też radości z druga osobą. ;)

Jeżeli zależy Wam na jakości prowadzenia wesela to ta oferta jest właśnie dla Was. na prawdę nie o to chodzi aby odbębnić manianę i popuszczać muzykę, najeść się, wziąć kasę i iść do domu - a tak robią niektórzy wodzireje/dje.....przykre ale prawdziwe.

Mogę Was zapewnić, że oferta jakąś stworzę będzie skrojona na miarę Waszych potrzeb - już od momentu przygotowania wstępnego scenariusza, po niezwykle szczegółowy właściwy scenariusz na weselę.

Mam doświadczenie w organizowaniu imprez a także ich prowadzeniu - mam niebanalne pomysły zarówno na prowadzenie imprezy, puszczanie muzyki jak również na wymyślanie zabaw (czy to oczepinowych czy przerywników muzycznych/tanecznych).

Z miłą chęcią poprowadzę dla Was biesiadę - wraz z kolegą DJem, posiadamy fajne wokale - i to robi różnicę w stosunku do osób, które tylko puszczają muzykę - U nas będziecie mieli połączenie dja i zespołu weselnego - puszczanie muzyki ale też śpiewanie na żywo kawałków typu biesiada czy innych polskich hitów do tańczenia - np. Cała Sala śpiewa z nami (wraz z gośćmi na parkiecie).

nie będę zdradzał innych sekretów - najlepiej jak napiszesz/zadzwonisz i o wszystkim porozmawiamy szczegółowo ;)
p.s. sprzęt też posiadamy odpowiedni ;) niejedno wesele i imprezę obsłużyliśmy i obsłużymy - jeśli chcesz żebyśmy zawitali również na Twoją - to po prostu ZADZWOŃ już dziś ;)

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Wodzirej Michał +DJ
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-600

Nowe ogłoszenia