Zobacz zdjęcia (5)
Wodzirej Pająk DJ na Twoje wesele!, Radom - zdjęcie 1
Wodzirej Pająk DJ na Twoje wesele!, Radom - zdjęcie 2 Wodzirej Pająk DJ na Twoje wesele!, Radom - zdjęcie 3 Wodzirej Pająk DJ na Twoje wesele!, Radom - zdjęcie 4 Wodzirej Pająk DJ na Twoje wesele!, Radom - zdjęcie 5
1 / 5

Wodzirej Pająk DJ na Twoje wesele! id:23341

Radom, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
731-772...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Witam jako dwuosobowy zespół DJ+Wodzirej specjalizujemy się w oprawianiu muzycznym oraz ŚWIETLNYM wesel.
Posiadam bardzo bogaty repertuar muzyczny dlatego też gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, nienaganną kulturę osobistą oraz mnóstwo pomysłów które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów, oraz pomogą w zorganizowaniu imprezy idealnej.

Dzięki swojemu kilkuletniemu doświadczeniu potrafię bawić wszystkich od tych najmłodszych (animacja zabaw gier, użycie chusty klanza, OGROMNE bańki mydlane, maszyna do wytwarzania setek baniek mydlanych, maszyna do dymu,)
Przez nastolatków (doświadczenie zdobyte na studniówkach, odpowiednie dobranie repertuaru, animowane tańce które dodają uroku każdej imprezie)
Po dorosłych (spełnię każde życzenie muzyczne i repertuar dostosuje do ich potrzeb)
Aż po najstarszych uczestników imprezy (Dobór repertuaru, opcjonalna biesiada za stołami)

WESELA
Wesele to bardzo ważne wydarzenie, w życiu każdej młodej pary, wszyscy chcą aby taki dzień wypadł jak najlepiej, zależy to od bardzo wielu czynników, a jednym z nich jest odpowiednie dobranie muzyki, którą dostosowujemy do każdej grupy wiekowej. Naszym ogromnym atutem jest to, że gramy utwory wyłącznie w oryginalnym wykonaniu i między innymi właśnie dlatego mamy bardzo duża przewagę nad zespołami muzycznymi, których utwory często drastycznie różnią się od wersji oryginalnych, dzięki temu możecie być pewni że utwory które usłyszycie nawet nad ranem będą wykonane idealnie .
Nie robimy długich przerw po bloku muzycznym ponieważ ich nie potrzebujemy, przerwy te w przypadku kapeli weselnej są koniecznością.
W czasie przerwy zapewniamy ciche wersje spokojnych instrumentalnych utworów które umilą państwu czas spędzony za stołami.

PIERWSZY TANIEC:
-Oświetlenie pary młodej jasnym światłem punktowym które będzie poruszało się razem z młodymi dając telewizyjny efekt
-Wytwornica do baniek mydlanych nada pierwszemu tańcowi niepowtarzalnego charakteru
-Wytwornica dymu dzięki której uzyskamy efekt tańca w chmurach!

Dopasowujemy repertuar do każdej pary indywidualnie. Mamy bardzo wiele możliwości jeśli chodzi o scenariusz wesela, wszelkich informacji na ten temat bardzo chętnie udzielę pod numerem telefonu czy też droga mailową.

Przyjęcie weselne prowadzę od przyjazdu Państwa Młodych pod salę weselną, witając ich oraz wszystkich gości przed ową salą. Nie zapominam o najważniejszych momentach wesela tj. pierwszy taniec, krojenie tortu czy też oczepiny. Państwo młodzi mogą określić rodzaj muzyki, który ma być grany na weselu oraz program który zamierzam zrealizować na imprezie jest bezpośrednio konsultowany z parą młodą.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Radom, , 26-600, woj. mazowieckie
731-772...
liczba odwiedzin: 4558
Zadzwoń
731-772...
Napisz

Popularne miasta w okolicy