Zobacz zdjęcia (5)
Wojciech Indyk Fotografia Ślubna I Wolne terminy 2019, Katowice - zdjęcie 1
Wojciech Indyk Fotografia Ślubna I Wolne terminy 2019, Katowice - zdjęcie 2 Wojciech Indyk Fotografia Ślubna I Wolne terminy 2019, Katowice - zdjęcie 3 Wojciech Indyk Fotografia Ślubna I Wolne terminy 2019, Katowice - zdjęcie 4 Wojciech Indyk Fotografia Ślubna I Wolne terminy 2019, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Wojciech Indyk Fotografia Ślubna I Wolne terminy 2019 id:32048

Katowice, śląskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Niezapomniane chwile

Każdy ślub to unikatowe wydarzenie łączące dwie istoty, chwile wypełnione emocjami, które chcielibyście zachować w pamięci. Te wyjątkowe momenty tak ważne dla Was to wyzwanie dla mnie. Mój styl pracy to połączenie klasycznego reportażu oraz tradycyjnych zdjęć z bliskimi, które możecie później umieścić w ramce i powiesić na ścianie. Podczas tego niezwykłego dnia będę Waszym towarzyszem tak, aby dokumentować wszystkie ulotne chwile. Uwielbiam tworzyć sztukę podczas wydarzeń, które są tak istotne i emocjonujące jak dzień ślubu. Oprócz tego jestem otwarty na wszelkie wasze sugestie oraz pomysły. Jeśli marzycie o szalonej sesji zdjęciowej w wesołym miasteczku, romantycznej w Paryżu lub spontanicznej w górach, jestem do waszej dyspozycji. Będę się starał, aby nasza współpraca przebiegała w luźnej atmosferze i żebyśmy wszyscy czuli się jak w gronie przyjaciół.

W moim portfolio znajdziecie przykładowe prace. Koszty obsługi fotograficznej wesela rozpoczynają się od 2000zł. Każdą parę traktuję indywidualnie, jeśli zatem podoba Wam się styl moich zdjęć, proszę o bezpośredni kontakt, bym mógł skonstruować odpowiednią dla Was ofertę.

Opinie (1)

Wojciech Indyk Fotografia Ślubna I Wolne terminy 2019 id:32048
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2018
Kraków
Data dodania: 16-04-2019

Profesjonalne podejście, głowa pełna pomysłów, zdjęcia zawsze w obiecanym terminie, pięknie zaprojektowane albumy. Wojtek potrafi spowodować, że zapominasz o aparacie i świetnie się bawisz na sesji. Bardzo miło wspomnamy obie sesje zdjęciowe, jak i pracę Wojtka na ślubie oraz weselu. Z całego serca polecamy!

Wojtek
24-04-2019

Wielkie dzięki, było super :)

Kontakt

Adres: Katowice, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 3556

Popularne miasta w okolicy