Zobacz zdjęcia (5)
Wojtek Kawecki Emocjonalnie- Fotograf, Białystok - zdjęcie 1
Wojtek Kawecki Emocjonalnie- Fotograf, Białystok - zdjęcie 2 Wojtek Kawecki Emocjonalnie- Fotograf, Białystok - zdjęcie 3 Wojtek Kawecki Emocjonalnie- Fotograf, Białystok - zdjęcie 4 Wojtek Kawecki Emocjonalnie- Fotograf, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Wojtek Kawecki Emocjonalnie- Fotograf id:16779

Białystok, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Jako profesjonalista staram się każde zlecenie traktować mocno indywidualnie. Każdy klient i każdy ślub jest inny. Moje zadanie to dostosować się i nade wszystko sprawić aby końcowy materiał reporterski w pełni oddał atmosferę i wyjątkowość pięknego wydarzenia jakim niewątpliwie, dla Państwa Młodych, jest dzień ich zaślubin. Jako fotograf staram się nie rzucać specjalnie w oczy. Dyskrecja to jest to co lubię. Lubię też plenery, również te niebanalne, we wnętrzach domów. Zawsze staram się aby atmosfera w czasie zdjęć była jak najbardziej "swojska", bez spięć. Tylko dobra zabawa. Jeżeli zaś chodzi o całość, stawiam zawsze na Emocje.
Proponuję 4 pakiety które w pełni wyczerpują znamiona idealnych. Posiadają wszystko czego klient oczekuje od profesjonalnego fotografa. Pakiet Standard- ekonomiczny, mający na uwadze klienta któremu zależy jedynie na krótkiej dokumentacji reporterskiej. Pakiet Standard Plus- wariant ekonomiczny poszerzony o zdjęcia z przygotowań oraz z pleneru. Premium- tutaj mamy do czynienia za pełną opcją. Przygotowania, uroczystości, impreza weselna, plener, sesja narzeczeńska gratis. Do tego szeroki pakiet dodatków: odbitki, książka foto, księga gości, etui lux. Premium oferuje extra dodatki w postaci dłuższego repo z zabawy weselnej oraz z poprawin, poszerzonego pakietu dodatków oraz skrócony termin realizacji zamówienia. Do tego wisienka na torcie. Do Pakietów Premium dołączyłem dożywotni rabat na swoje usługi poza ślubne.
Wszystko to można przeczytać na mojej stronie internetowej lecz uważam że kontakt bezpośredni jest nie do przecenienia, więc zapraszam. Proszę dzwonić i pytać, negocjować, sugerować. Chętnie spotykam się osobiście.

Pozdrawiam!

Wojtek Kawecki

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Białystok, , 15-666, woj. podlaskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 1487

Popularne miasta w okolicy