Zobacz zdjęcia (5)
Oprawa mszy ślubnej- wokal, skrzypce, organy, Warszawa - zdjęcie 1
Oprawa mszy ślubnej- wokal, skrzypce, organy, Warszawa - zdjęcie 2 Oprawa mszy ślubnej- wokal, skrzypce, organy, Warszawa - zdjęcie 3 Oprawa mszy ślubnej- wokal, skrzypce, organy, Warszawa - zdjęcie 4 Oprawa mszy ślubnej- wokal, skrzypce, organy, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Oprawa mszy ślubnej- wokal, skrzypce, organy id:35192

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Zapewnimy Państwu piękną i niezapomnianą oprawę muzyczną ceremonii.
Specjalnie dla Państwa dostosujemy odpowiednią ofertę według upodobań. Korzystając z naszej oferty będziecie mogli poczuć magiczny klimat Waszego święta.

Współpracujemy z własnymi, wykształconymi muzykami:
skrzypek
wiolonczelista
dru gi wokal
śpiew: męski/damski
Nasza oferta jest kompleksowa, dzięki czemu rola parafialnego organisty może być ograniczona do grania
tzw. części stałych Mszy Świętej i odpowiedzi . Nasz skład pozwala na pełnienie roli organisty, odgrywania odpowiedzi księdzu oraz wykonanie hymnu "O Stworzycielu Duchu przyjdź".
Części stałe mogą być tradycyjne zarówno i własnej kompozycji, mające uroczysty charakter i bardziej rozbudowane melodie. W zależności od preferencji Pary Młodej, może to być śpiew na dwa głosy np wokal damski i męski.
Istnieje możliwość wykonania części stałych mszy w języku łacińskim:
Kyrie, Sanctus i Agnus Dei.
Doświadczenie zawodowe muzyków naszego zespołu obejmuje kilkunastoletnie zapewnianie oprawy muzycznej na ślubach i różnego rodzaju uroczystościach w Polsce i za granicą . Dzięki temu możemy doradzić repertuar, podpowiedzieć, jakie utwory zagrać na organach, a jakie zaśpiewać, by jak najlepiej podkreślić charakter uroczystości.
Oferta obejmuje wykonywanie przed ceremonią na przywitanie, umilając czas gościom - muzykę instrumentalna klasyczną.
ZAPEWNIAMY:
- Utwory na indywidualne życzenie klienta
- Profesjonalnych i doświadczonych muzyków
- Konsultacje

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Chcemy na tyle upiększyć Waszą uroczystość marzeń, żebyście byli zadowoleni w największym możliwym stopniu. Rozumiemy, jak ciężko czasami poradzić sobie z planowaniem - więc jesteśmy zawsze w kontakcie na żądanie. Dodatkowo chcemy, żebyście zaoszczędzili czas i pieniądze, ponieważ promujemy się samodzielnie, a taki zestaw kompetencji i zadowolenia z oprawy często idzie w parze z marżą agencyjną.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zapewniamy kompleksową ofertę oprawy muzycznej bez konieczności udziału organisty parafialnego. Dodatkowo do każdej oferty zawsze MACIE bonus np.muzyka wykonywana na skrzypcach podczas składania życzeń GRATIS, lub inne ciekawe pomysły o których się dowiecie po kontakcie osobisty

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Większość par młodych preferuje głos damski o ciepłej i mocnej barwie. W naszej ofercie dodatkowym atutem jest granie na organach i śpiew przez jedną osobę. Przykładem jest opinia panny młodej, która wcześniej skorzystała z naszej oferty: "Bardzo Nas się podoba jak Pani śpiewa :) jesteśmy zdecydowani jeśli Pani może....."- Agnieszka

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Zgrany zespół, doskonała wiedza przypisów muzyczno-liturgicznych, indywidualny dobór repertuaru.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możliwość wykazania swoich umiejętności i wiedzy w sposób profesjonalny z wielkim zaangażowaniem duszy i serca.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Możemy dzielić się z ludźmi pięknem brzmienia muzyki, które pochodzi z serca.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Od lat jesteśmy muzykami koncertującymi. Uczestniczyliśmy w różnych konkursach wokalnych i instrumentalnych w miastach Polski, w Niemczech, Szwajcarii oraz na Ukrainie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od momentu podpisania umowy jesteśmy w kontakcie na życzenie, czyli bezlimitu 24/7 jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Może to być jedna osoba przy opcji: organy+wokal , dwie osoby: organy+wokal+skrzypce, trzy osoby: organy+wokal+II wokal, cztery osoby:organy+wokal+II wokal+skrzypce.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językami: niemiecki, rosyjski, angielski, włoski, słowacki.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie może się odbyć online, jest całkowicie bezpłatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Za pomocą email lub telefonicznie w zależności od preferencji pary młodej kontaktujemy się i ustalamy kwestie, związane z organizacją oprawy muzycznej. Ustalamy repertuar, robimy wywiad dot.warunków akustycznych(nagłośnienie) i technicznych w kościele, aby udało się wszystko dopiąć na ostatni guzik

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb pary młodej, żeby jaknajlepiej zapewnić kompleksową i jakościową oprawe muzyczną,

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przesyłamy swoją propozycję pieśni i utworów na oprawę, oszczędzając Państwa czas. Para młoda zazwyczaj chce poznać opinię profesjonalistów, zamiast posiłkować się internetem oraz poradami znajomych :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Wiemy, że Wasze plany mogą się zmienić - wesele jest czymś, co się planuje rok wcześniej, a wtedy nasza wizja przyszłej uroczystości coraz bardziej się rozjaśnia i konkretyzuje. Już na piewszym spotkaniu ustalamy i omawiamy granice wszelkich zmian. Dla nas ważne jest, byście byli zadowoleni w największym możliwym stopniu, dlatego dopasujemy się do Waszych potrzeb.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Są różne sytuacje np. ksiądz odprawiający liturgie zaczyna śpiewać razem organistą/ką znane mu pieśni lub te które najbardziej lubi w swoim tempie. W tej sytuacji reagujemy szybko: posługujemy się pewnymi trikami muzycznymi, które uniemożliwiają spiewanie osobom poza zespołem. Kolejną sytuacją może być tak, iż organista parafii celowo lub przez pomyłkę może zamknąć chór i wtedy nie mamy dostępu do organów. W tym przypadku naszym wielkim plusem jest to, że przyjeżdżamy dużo wcześniej przed rospoczęciem ceremonii. Prosimy wtedy o pomoc kościelnego lub któregoś z duchowych, bądź ustawiamy własny sprzęt(organy) w kościele, który umożliwi nam oprawe muzyczną, tak jak wcześniej zaplanowaliśmi.

liczba odwiedzin: 1662

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie