Zobacz zdjęcia (5)
Wołga Gaz 24, Fiat 125p, Polonez, Łódź - zdjęcie 1
Wołga Gaz 24, Fiat 125p, Polonez, Łódź - zdjęcie 2 Wołga Gaz 24, Fiat 125p, Polonez, Łódź - zdjęcie 3 Wołga Gaz 24, Fiat 125p, Polonez, Łódź - zdjęcie 4 Wołga Gaz 24, Fiat 125p, Polonez, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Wołga Gaz 24, Fiat 125p, Polonez id:43488

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Wołga
  • Kolor: niebieski
  • zabytkowy

Witam,

Oferuję wynajem niespotykanych już klasyków; przejażdżka każdym z tych aut zapewni niezapomniane przeżycia i poczucie klimatu PRL-u. Starszym uczestnikom uroczystości na pewno zakręci się łezka w oku – powrócą wspomnienia młodości.

Wołga Gaz 24 z 1976 roku.

Jest to duża, wygodna limuzyna, która może pomieścić do 6 osób (szofer oraz 5 pasażerów). Eleganckie wnętrze, błyszczący lakier, duża ilość chromu sprawia, że auto prezentuje się wyjątkowo i przyciąga uwagę na drogach.
Dziś znalezienie tak utrzymanej Wołgi graniczy z cudem – tym bardziej, że ten egzemplarz nigdy nie był odrestaurowywany – jest w pełni oryginalny. Smaczku dodaje fakt, że auto prawie ćwierć wieku spędziło jako rezerwowe w kubańskiej ambasadzie na Ukrainie. Poczujcie się Państwo jak najwyżsi rangą Dygnitarze z epoki PRL.

Polonez Borewicz

Pomimo dużej liczby wyprodukowanych Polonezów, znalezienie takiego egzemplarza jest praktycznie niemożliwe. Auto zachowane do dzisiejszych czasów w stanie oryginalnym – przez 38 lat posiadało wyłącznie jednego właściciela i przez ten okres przejechało tylko 14 tys. km. Jest to samochód z pierwszych lat produkcji w kolorze „stepowa zieleń” w pełnej opcji wyposażenia dostępnej w ówczesnych czasach.

Fiat 125p

Jest to samochód określany mianem klasy „średniej”, który może pomieścić do 5 osób (szofer oraz 4 pasażerów). Auto prezentuje się wyjątkowo i przyciąga uwagę na drogach. Pomimo dużej ilości Fiatów 125p, znalezienie takiego egzemplarza jest bardzo trudne. Auto jest z pierwszych lat produkcji – wąskie lampy z przodu i z tyłu, piękny chromowany grill oraz zderzaki sprawiają, że pojazd jest jedyny w swoim rodzaju. Wisienką na torcie jest lewarek skrzyni biegów – który znajduje się przy kierownicy, a nie pomiędzy fotelami oraz kolor nadwozia – „turecki błękit”. Jest to jeden z nielicznych Fiatów wyprodukowanych przed 75r jeżdżących po drogach województwa łódzkiego.

Kompletna usługa obejmuje:

• Przystrojenie auta (istnieje możliwość własnego przystrojenia),
• Dojazd po Pana Młodego,
• Dojazd od Pana Młodego do domu Panny Młodej,
• Dojazd Pary Młodej do kościoła/USC,
• Dojazd na sesję zdjęciową*
• Dojazd po Uroczystości Zaślubin pod salę weselną.

*istnieje możliwość wynajęcia auta, gdy sesja zdjęciowa ma odbyć się w innym terminie niż ślub.

Kulturalny, elegancko ubrany stosownie do okazji kierowca - Gratis.

Cena ustalana indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu!
Tel. 6'6'8'2'2'3'8'7'5

liczba odwiedzin: 1732

Popularne miasta w okolicy