Zobacz zdjęcia (5)
Wonder Stories - Zdjęcia w których emocje grają główną rolę, Elbląg - zdjęcie 1
Wonder Stories - Zdjęcia w których emocje grają główną rolę, Elbląg - zdjęcie 2 Wonder Stories - Zdjęcia w których emocje grają główną rolę, Elbląg - zdjęcie 3 Wonder Stories - Zdjęcia w których emocje grają główną rolę, Elbląg - zdjęcie 4 Wonder Stories - Zdjęcia w których emocje grają główną rolę, Elbląg - zdjęcie 5
1 / 5

Wonder Stories - Zdjęcia w których emocje grają główną rolę id:45811

Elbląg, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

To ogłoszenie dotyczy zdjęć.
Jesteśmy Sandra i Radek, jesteśmy parą w życiu i w pracy, dlatego doskonale się rozumiemy. Wykonamy dla Was reportaż i zrealizujemy niepowtarzalny film ślubny, abyście mogli przeżywać te wspaniałe momenty jeszcze raz. Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii ślubnej i wideofilmowaniu, głównie w Elblągu, Trójmieście i okolicach, ale chętnie przejedziemy dla Was na drugi koniec Polski i polecimy na koniec Świata. W dniu ślubu wszystko ma swój czas, i nic nie dzieje się dwa razy, my nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, dlatego nasze zdjęcia ślubne i filmy są takie naturalne. Nie używamy lamp błyskowych, staramy się być niezauważalni, uchwycając w tym czasie Wasze emocje, tylko w ten sposób możemy przekazać tą niepowtarzalną atmosferę.

Wiemy jak wspólnie pracować, aby zdjęcia jak i film był na wysokim poziomie, mamy na tym polu spore doświadczenie. Praca w zespole to nasz atut, nad kamerzystą i fotografem pracującymi ze sobą pierwszy raz. Zarówno film ślubny jak i zdjęcia utrzymujemy w podobnej stylistyce dlatego tak dobrze się to wszystko razem prezentuje.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Elbląg, , 82-300, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 1103

Popularne miasta w okolicy