Zobacz zdjęcia (5)
Wonderful Moments - Fotografia, Fotografia ślubna z pasją, Kraków - zdjęcie 1
Wonderful Moments - Fotografia, Fotografia ślubna z pasją, Kraków - zdjęcie 2 Wonderful Moments - Fotografia, Fotografia ślubna z pasją, Kraków - zdjęcie 3 Wonderful Moments - Fotografia, Fotografia ślubna z pasją, Kraków - zdjęcie 4 Wonderful Moments - Fotografia, Fotografia ślubna z pasją, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Wonderful Moments - Fotografia, Fotografia ślubna z pasją id:48254

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
664-178...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Najpierw się zakochujecie, potem postanawiacie spędzić resztę życia razem.
Wtedy my pomagamy Wam uwiecznić te cenne chwile, do których warto wracać.

Firma Wonderful Moments powstała dzięki pasji do fotografii, która w połączeniu z długoletnim doświadczeniem umożliwia uwiecznienia Państwa wyjątkowej historii.
Stale się rozwijamy i dopasowujemy panujących trendów, żeby zapewnić jak najlepszą foto pamiątkę z Waszych wyjątkowych chwil. Z każdym rokiem się stajemy się coraz lepsi, żeby sprostać Waszym wymaganiom i oferować jak najlepsze rozwiązania i produkty.

Co nami kieruje przy tworzeniu Waszych historii?

- Kreatywność
To coś co nas definiuje. Każdy z Was jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wykorzystujemy to tworząc dla Was nieszablonowe i niespotykane dotąd prace.

-Dbałość o detale
Każdy nawet najdrobniejszy detal jest ważny. Dbałość o niego jest dla nas bardzo istotnym elementem, żeby wykonane przez nas zdjęcia były wyjątkowe i niepowtarzalne.

- Zaangażowanie
Każda realizacja jest dla nas bardzo ważna. W pełni angażujemy się w wykonywany przez nas projekt. Tak aby wykonać jak najlepsze ujęcia, oraz nie umknęła nam żadna chwila.

- Profesjonalizm
Ważne jest dla nas by wykonane przez nas zdjęcia były perfekcyjne. Wykorzystujemy cała naszą wiedzę i umiejętności, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.

- Zawsze na czas
Punktualność i terminowość. To jest coś, co cechuje nas podczas współpracy z Wami. Zależy nam abyście byli zadowoleni z nas i dostarczamy Wam materiał w możliwe najkrótszym czasie.

- Dobra zabawa
Najważniejszy element każdego udanego reportażu. Dobra zabawa jest tym, co nas wszystkich napędza i daje nam moc. Wykorzystaj to razem z nami i twórz niesamowite historie.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7922309525
Adres: Kraków, woj. małopolskie
664-178...
liczba odwiedzin: 1173
Zadzwoń
664-178...
Napisz

Popularne miasta w okolicy