Zobacz zdjęcia (5)
Woodbe- Gry plenerowe z drewna - NOWOŚĆ/Oferta dostępna w całej Polsce, Częstochowa - zdjęcie 1
Woodbe- Gry plenerowe z drewna - NOWOŚĆ/Oferta dostępna w całej Polsce, Częstochowa - zdjęcie 2 Woodbe- Gry plenerowe z drewna - NOWOŚĆ/Oferta dostępna w całej Polsce, Częstochowa - zdjęcie 3 Woodbe- Gry plenerowe z drewna - NOWOŚĆ/Oferta dostępna w całej Polsce, Częstochowa - zdjęcie 4 Woodbe- Gry plenerowe z drewna - NOWOŚĆ/Oferta dostępna w całej Polsce, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Woodbe- Gry plenerowe z drewna - NOWOŚĆ/Oferta dostępna w całej Polsce id:14719

Częstochowa, śląskie

O nas

Nowa forma atrakcji na przyjęcia weselne – kwintesencja radości, energii i współzawodnictwa – plenerowe gry Woodbe

Przyjęcie weselne coraz częściej jest odzwierciedleniem charakteru i upodobań młodych. Rozumiemy to, popieramy i mocno kibicujemy wszystkim, którzy chcą stworzyć magię i coś niepowtarzalnego!

Gry idealnie wpisują się w tegoroczny trend wesel plenerowych. Będą idealnym elementem wesela w ogrodzie, winnicy, dworku, na rancho, polu golfowe, czy łące. Piękna sceneria wspaniale współgra z naszymi plenerowymi grami! Oczywiście Cornhole na sali to także świetna alternatywa, szczególnie jeśli aura nie dopisała.

Do zabawy nikogo długo nie trzeba namawiać! Zdrowa doza rywalizacji, śmiech i radość towarzyszy każdej grze!

Nasze gry plenerowe są propozycją zupełnie nowej formy atrakcji dla uczestników wesela, która łączy:

- kulturalną zabawę dla osób w każdym wieku
- zdrowe współzawodnictwo
- zupełnie nową formę rozrywki

Chcielibyśmy zaproponować gry plenerowe, które na pewno wprowadzą nowy trend na polskim rynku weselnym:
- Cornhole (możliwość dowolnej personalizacji)
- Ladder Golf
- Woodbe Block
- Connect Four
- Horse Shoes
- Domino

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem gier na terenie całego kraju przez sklep online.

Nasze gry z bliska:
Spersonalizowana gra Cornhole, która będzie atrakcją i ozdobą dodającą optymizmu i radości na każdym przyjęciu weselnym. Cornhole to gra wystawiająca na próbę celność przy wykorzystaniu kolorowych woreczków z kukurydzą. Zasady są banalnie proste! Gracze oddaleni o 5-6 dużych kroków od deski Cornhola próbują trafić woreczkami w otwór deski. Na przyjęciu weselnym proponujemy podzielenie się na drużyny: Pani Młodej i Pana Młodego, co dodatkowo zaostrzy apetyt na wygraną!

Ciekawym wyzwaniem pełnym emocji dla gości może być także stylizowany na Jenga – gigantyczny Woodbe Block, który na pewno zaciekawi chwilowo zmęczonych tańcem uczestników wesela. Woodbe Block to pojedynek z grawitacją. 42 bloki…14 pięter…65 centymetrów… Spróbujcie ułożyć kolejne piętra wieży, nie burząc całej budowli. Wygrywa ten, kto jako ostatni ułoży blok zanim wieża runie. Czym większa wieża, tym większa zabawa!

Ladder Golf to gra dla tych co lubią wyzwania i współzawodnictwo. Tu liczy się nie tylko precyzja, ale przede wszystkim technika! Jak rzucić bolą w taki sposób, aby zawinęła ona na szczeblu drabinki? Ladder Golf to gra rozwijająca Twoją sprawność fizyczną i wyobraźnię, a zdrowa doza rywalizacji i zabawy na świeżym powietrzu to idealny przepis na piękny dzień!

liczba odwiedzin: 6875

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie