Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka Fotokabina na wesele, Włocławek - zdjęcie 1
Fotobudka Fotokabina na wesele, Włocławek - zdjęcie 2 Fotobudka Fotokabina na wesele, Włocławek - zdjęcie 3 Fotobudka Fotokabina na wesele, Włocławek - zdjęcie 4 Fotobudka Fotokabina na wesele, Włocławek - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka Fotokabina na wesele id:21417

Włocławek, kujawsko-pomorskie

O nas

Spraw swoim gościom wyśmienitą zabawę. Niech zapamiętają ten dzień do końca życia, dzięki fotografii pamiątkowej, którą otrzymają na Twojej imprezie.
Fotobudka to świetny pomysł, aby rozkręcić imprezę. Nadaje się również jako prezent dla jubilatów.
Możecie ją wykorzystać na weselach, urodzinach, jubileuszach, kinderbalach, imprezach firmowych i innych.
10 powodów dlaczego warto wybrać naszą fotobudkę!
1. Jako jedyni posiadamy 21 calowy monitor dotykowy, dzięki któremu goście będą dobrze widzieć siebie jak pozują i każde zdjęcie wyjdzie wyraźnie. Oszczędza to czas i poprawia przepływ ludzi w fotobudce.
2. Jako jedyni stwarzamy niesamowity nastrój dzięki fotokabinie, która pozwala gościom poczuć się intymniej (co przekłada się na bardziej zwariowane zdjęcia, które się później lepiej ogląda).
3. Tło fotograficzne jest tak dobrane, aby to goście i gadżety stanowiły pierwszy plan. Czasami zbyt kolorowe tła powodują zlewanie się zdjęcia i mizerny efekt końcowy.
4. Szerokość naszego tła to 200 cm, dzięki czemu więcej osób zmieści się na zdjęciu. A wiadomo, że takie fotki są najlepsze
5. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Każdą imprezę obsługujemy we dwie osoby. Kasia pomaga wyborze odpowiednich gadżetów, wymyśla scenki, Rysiek obsługuje fotobudkę, pomaga w wyborze szablonu i dba o najwyższą jakość zdjęć.
6. Dla nas nie jesteście kolejnym klientami, lecz traktujemy Was jak najlepszych przyjaciół. Zadbamy o to, aby goście wyszli w świetnym nastroju z fotobudki i długo wspominali waszą imprezę.
7. Nie boimy się wyzwań, ani żadnej odległości. Wstawimy się wszędzie
8. Na każde wydarzenie przyszykujemy unikalne szablony z imionami, datą ślubu lub innym napisem i grafiką, którą Państwo sobie zażyczycie.
9. U nas możecie od razu podzielić się swoimi zdjęciami ze swoimi znajomymi przez facebook, e-mail, twitter, instagram.
10. Ilość kopii zdjęć jest dowolna. Jeśli wejdzie Was 8 do zdjęcia, wydrukujemy Wam 8 sztuk.

W razie szczegółowym pytań, proszę w dowolny sposób skontaktować się z nami:

liczba odwiedzin: 1433

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie