Zobacz zdjęcia (4)
Wyjątkowy duet muzyczny (pianino + wokal) na niezwykły początek wesela, Wrocław - zdjęcie 1
Wyjątkowy duet muzyczny (pianino + wokal) na niezwykły początek wesela, Wrocław - zdjęcie 2 Wyjątkowy duet muzyczny (pianino + wokal) na niezwykły początek wesela, Wrocław - zdjęcie 3 Wyjątkowy duet muzyczny (pianino + wokal) na niezwykły początek wesela, Wrocław - zdjęcie 4
1 / 4

Wyjątkowy duet muzyczny (pianino + wokal) na niezwykły początek wesela id:47633

Wrocław, dolnośląskie
E-firma videospotkanie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • pianino

Oferta:

  • gramy na żywo

W składzie:

  • wokalistka
  • Liczba osób: 2

Jesteśmy duetem złożonym z doświadczonego i niezwykle utalentowanego pianisty jazzowego i obdarzonej lirycznym głosem wokalistki. Swoją muzyką sprawimy, że Państwa wesele rozpocznie się z klasą i nutką niezwykłości. Uświetniamy uroczystość na samym jej początku, podczas składania życzeń i w czasie obiadu, czyli wtedy, kiedy goście zwracają uwagę na każdy detal, a wprawienie ich w dobry nastrój jest bardzo ważne. Przyjemne dźwięki standardów jazzowych czy starych polskich piosenek umilą czas powitań, życzeń i posiłku, jednocześnie pozwalając na swobodną, niezagłuszoną głośną muzyką, rozmowę.
Nasz duet wyróżnia rozbudowany i niecodzienny repertuar. Kochamy stare polskie piosenki i wierzymy, że to właśnie one sprawiają, że wesela z naszym udziałem są niezwykłe. Wrażliwe teksty i piękna muzyka trafiają do gości, budząc równocześnie nutkę melancholii w sercach starszych weselników, którym nierzadko trudno jest odnaleźć się w wirze współczesności.
Polskie piosenki przeplatamy standardami jazzowymi oraz popowymi balladami we własnych aranżacjach.
Nie boimy się też wyzwań i z chęcią dołączymy do repertuaru utwory zaproponowane przez Państwa. Jesteśmy też w stanie poszerzyć skład o dodatkowych muzyków.

Zapraszamy do odsłuchania przykładowych utworów

liczba odwiedzin: 1264

Popularne miasta w okolicy