Karykaturzysta karykatury - najlepsza oferta! Atrakcje na wesele id:13257

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 26-09-2014
Liczba odwiedzin: 663

Oferta

Właśnie znalazłeś najlepszą ofertę, więc nawet nie potrzeba ilustracji ;-)

Pamiętaj! Na 100% NIE odpowiadam na zapytania ANONIMOWE - bez numeru telefonu i nazwiska, w treści wiadomości którą wyślesz. Poważnie traktuj siebie, mnie oraz sprawę, którą chcesz załatwić.

- Od dawna wykonuję zlecenia w całej Polsce, jako profesjonalny karykaturzysta eventowy.
- Mam zajętych wiele terminów nawet z rocznym wyprzedzeniem, ale warto pytać.

* * * * *
To ma być wyjątkowe wesele, wyjątkowa atrakcja? Warto się zastanowić. Warto poświęcić 3 minuty na przeczytanie KOMPLETU poniższych informacji.

WSTĘP
Czeka Cię jeden z najważniejszych dni w życiu. Poszukujesz wyjątkowej atrakcji. Jeśli wśród atrakcji, które ten wieczór uczynią wyjątkowymi rozważasz zatrudnienie wyjątkowego karykaturzysty, który stworzy niezapomniane pamiątki z tego wieczora - jesteś bliski podjęcia decyzji. Jeśli chcesz być naprawdę zadowolony - NIE zatrudniaj osoby przypadkowej - niedoświadczonego, taniego amatora, dla którego rysowanie karykatur to hobby. Albo kogoś mozolnie i długo rysującego karykatury gości wesela, zniecierpliwionych długim staniem w kolejce. Albo lokalnie działającego plastyka twierdzącego, że umie rysować karykatury. Albo kogoś, kto pokazuje efektowne, pracochłonne przykłady karykatur wykonanych w pracowni, jako ilustrację do oferty kilkuminutowych karykatur tworzonych na żywo. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, przeanalizuj wszystko.

DOŚWIADCZENIE
Rocznie rysuję kilka tys. karykatur na ok. 100 imprezach firmowych i prywatnych. Opowiadałem w telewizjach śniadaniowych o karykaturach, rysowałem je w programach telewizyjnych największych stacji TV w kraju. Sztukę karykatury propaguję także w prasie i Internecie.

Pomijając poziom artystyczny (wolę, gdy chwalą mnie klienci) oferuję błyskawiczne rysowanie karykatur (tylko 2-3 minuty jedna), więc stworzenie nawet setki sympatycznych podobizn uczestników wesela w jeden wieczór (4-5 godzin) - akurat u mnie, nie jest czymś wyjątkowym. A to oznacza, że...

ATRAKCYJNA CENA
Cena usługi, choć nie najniższa, jest wyjątkowo atrakcyjna (jeśli podzielimy kwotę przez liczbę faktycznie wykonanych karykatur). Należy doliczyć koszt dojazdu oraz noclegu (jeśli wesele jest daleko od miejsca zamieszkania). Nieważne, gdzie w Polsce odbywa się wesele - ważne, czy chcesz mieć tę atrakcję na odpowiednim poziomie.

- Cena nie jest zależna od liczby gości wesela lub wykonanych karykatur, ale od czasu pracy (minimum 4 godziny) + poniesionych kosztów.
- Osoby rysowane już nie płacą!
- Łączna kwota jest podobna do tego, co zwykle organizator wesela wydaje na banalne prezenciki dla gości wesela, ustawiane przy talerzach.

REZERWACJA TERMINU
Zapraszam do kontaktu ze sporym wyprzedzeniem, gdyż niezależnie od pory roku, część terminów mam zarezerwowanych nawet z ponad rocznym wyprzedzeniem. Ale standardu nie ma, czasem nawet na miesiąc przed weselem, termin jest wolny (szczególnie jeśli to nie jest sobota).

Dziękuję za dużą liczbę zapytań. Coraz częściej terminy się powtarzają więc muszę odmawiać nawet osobom zdecydowanym. Czasem też odmawiam, jeśli wszystko wskazuje na to, że będzie to wesele tanie, na niskim poziomie. Nie rysuję wszędzie i u wszystkich. Przy tym dyskrecja - żadne Pudelki nie dowiedzą się ode mnie o ewentualnych niedyskretnych wydarzeniach na weselu VIPów, na którym rysowałem. Język angielski na wystarczającym poziomie (jako karykaturzysta byłem zapraszany na eventy m.in. w Nowym Jorku i Londynie).

INNE
- Chętnie doradzę, zasugeruję jak to powinno wyglądać. Zdaj się na moje doświadczenie, podobnie jak setki zadowolonych klientów w ostatnich kilkunastu latach.
- Kto zaprasza karykaturzystę? Państwo młodzi, ich rodzice lub świadkowe albo goście wesela (i jest to od nich prezent dla Młodych).
- Jeśli termin jest już zajęty - rozważ zaproszenie karykaturzysty na poprawiny - czyli nazajutrz po weselu.

WAŻNE!
Na odpowiedzi mogą liczyć WYŁĄCZNIE osoby, które w zapytaniu przedstawią się i podadzą numer swojego telefonu. Bez tego NIE ODPOWIADAM.

CAŁA POLSKA
Rysowałem m.in. w: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Białystok, Lublin, Katowice, Bydgoszcz, Rzeszów, Płock, Zakopane, Toruń...

* * *
Współpracuję też bezpośrednio z hotelami i pałacami, czasem też agencjami weddingowymi. Na co dzień - z największymi podmiotami branży eventowej.

Mam nadzieję, że termin który cie interesuje, będę miał jeszcze wolny.

Dane kontaktowe

Karykaturzysta karykatury - najlepsza oferta! Atrakcje na wesele
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia