Karykaturzysta karykatury - najlepsza oferta! id:13257

Kontakt

Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 26-09-2014
Liczba odwiedzin: 575

Oferta

Właśnie znalazłeś najlepszą ofertę, więc nawet nie potrzebujemy ilustracji ;-)

Czeka Cię jeden z najważniejszych dni w życiu. Jeśli wśród atrakcji, które go uczynią wyjątkowym rozważasz zatrudnienie karykaturzysty który stworzy niezapomniane pamiątki z tego wieczora - jest to pomysł wart rozważenia. Pod warunkiem, że NIE będzie to osoba przypadkowa - niedoświadczony, tani amator, dla którego rysowanie karykatur, to hobby.

Rysowałem na kilkuset imprezach firmowych i prywatnych (Polska i nie tylko), stworzyłem kilkadziesiąt tysięcy karykatur.

Pomijając poziom artystyczny (wolę, gdy chwalą mnie klienci) oferuję błyskawiczne rysowanie karykatur (tylko 2-3 minuty jedna), więc stworzenie nawet setki sympatycznych podobizn uczestników wesela w jeden wieczór (4-5 godzin) - akurat u mnie, nie jest czymś wyjątkowym. A to oznacza, że cena usługi, choć nie najniższa, jest wyjątkowo atrakcyjna (jeśli podzielimy kwotę przez liczbę faktycznie wykonanych karykatur).

Do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu oraz noclegu (jeśli wesele jest daleko od mojego miejsca zamieszkania). Nieważne, gdzie w Polsce odbywa się wesele - dojadę, aby stworzyć wyjątkowe karykatury w ten wyjątkowy wieczór (choć zdarzało się też, że rysowałem nie na weselu, lecz na... poprawinach).

Obawiasz się, że nie będzie zainteresowania albo ktoś będzie niezadowolony? Tylko w jednym przypadku. Ktoś zamówił zbyt małą liczbę godzin rysowania i musiałem zostawić część gości bez karykatury, gdyż musiałem jechać na kolejną tego wieczora imprezę...

Zapraszam do kontaktu ze sporym wyprzedzeniem, gdyż niezależnie od pory roku, część terminów mam zarezerwowanych. Chętnie doradzę, zasugeruję jak to powinno wyglądać. Zdaj się na moje doświadczenie, podobnie jak duża liczba bardzo zadowolonych klientów (firmy i osoby prywatne) w ostatnich latach.

Kontakt:
---------------
UWAGA formularz z prawej NIEczynny - tylko na ten adres:
karykatury [małpa] onet. pl

lub e-mail po wejściu na: karykatury. com

Rysowałem m.in. w: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Białystok, Lublin, Katowice, Bydgoszcz, Rzeszów, Płock, Zakopane, Toruń...

Dane kontaktowe

Karykaturzysta karykatury - najlepsza oferta!
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia