Zobacz zdjęcia (5)
Wymarzony dzień, Skawa - zdjęcie 1
Wymarzony dzień, Skawa - zdjęcie 2 Wymarzony dzień, Skawa - zdjęcie 3 Wymarzony dzień, Skawa - zdjęcie 4 Wymarzony dzień, Skawa - zdjęcie 5
1 / 5

Wymarzony dzień id:53426

Skawa, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
787-992...
500-290...

O nas

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem atrakcji oraz tworzeniem dekoracji na różnego rodzaju okazje, począwszy od chrzcin, komunii, ślubów, wesel, urodzin, wieczorów panieńskich, studniówek a skończywszy na przyjęciach typu baby shower i eventach firmowych. Głównym celem naszego zespołu jest urozmaicenie szczególnych dni w życiu każdego człowieka tak, aby pozostały w naszej pamięci jak najdłużej. Najbardziej cenimy sobie zadowolenie klienta oraz stawiamy na profesjonalność w wykonywaniu misji naszej firmy . Jesteśmy z okolic Nowego Targu, ale śmiało realizujemy dojazd tam, gdzie jesteśmy Wam potrzebni.

ATRAKCJE ORAZ DEKORACJE

FOTOBUDKA- najmodniejsza atrakcja ostatnich lat! Zdjęcia i uwiecznione na nich chwile są zawsze niesamowitą pamiątką. Posiadamy profesjonalne tła fotograficzne oraz fotokabinę LED, które świetnie sprawdzą się na różnego typu przyjęciach i weselach. Oferujemy trzy pakiety jeżeli chodzi o wynajem fotobudki, z czego każdy z nich zawiera:
- zabawne gadżety do zdjęć
- opiekę asystenta
-personalizowane wydruki
-nielimitowaną liczbę zdjęć
-profesjonalną ściankę fotograficzną
- galerię internetową

Dodatkowo do pakietu średniego oraz dużego otrzymujecie Księgę Gości oraz pen drive ze zdjęciami GRATIS!
Posiadamy także FOTOKABINĘ LED, z której możecie Państwo skorzystać przy wypożyczeniu naszej fotobudki!
Księga Gości do pakietu 3 oraz 4-godzinnego Gratis! Każda dodatkowa godzina płatna 200 zł.
Napis Love Led w pakiecie z fotobudką (2 oraz 3 godziny)- 300 zł natomiast w pakiecie 4 godzinnym koszt wynajmu napisu Love wynosi 259zł.

PAKIETY FOTOBUDKI:

PAKIET MAŁY 2H - 699 zł
PAKIET ŚREDNI 3H- 899 zł
PAKIET DUŻY 4H- 1099 zł

CIĘŻKI DYM- inaczej tzw. taniec w chmurach. Tworzy niezwykły efekt sceniczny, dlatego stał się wyjątkową atrakcją, tak popularną teraz podczas przyjęć weselnych. Pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości, co sprawia, że generowane są duże ilości dymu, który nisko unosi się nad ziemią tworząc gęstą mgłę. Koszt tej atrakcji wynosi 500zł (pierwszy taniec/tort).

FONTANNA ISKIER- stwarza kolejny niesamowity efekt sceniczny ! Wyrzut sprawia wrażenie rozbłysku miliona zimnych ogni. Goście na długo zapamiętają tę atrakcję, nie wspominając już o nieziemskim efekcie wykonywanych zdjęć. Cena to 250 zł za pokaz.

NAPIS LOVE LED- stanowi bajeczną dekorację i zmienia klimat każdego przyjęcia. Można go wykorzystać również podczas sesji zdjęciowych! Wysokość napisu to 1,20 m, natomiast szerokość wynosi 4m. Cena wynosi 400 zł za dobę , natomiast w pakiecie z fotobudką odpowiednio 300zł/259zł.

CYFRY LED 18- idealna dekoracja dla osób obchodzących swoje 18-ste urodziny. Cyfry można wypożyczyć także osobno (roczek, ósme urodziny). Koszt wynajmu cyfr 250 zł.

LEDON HAPPY BIRTHDAY- dodatek do dekoracji zarówno tych tworzonych z balonów jak i tych stanowiących różnego rodzaju tła fotograficzne. Koszt wynajmu to 250 zł.

PUDŁO NIESPODZIANKA - w środku znajduje się ok. 80 balonów wypełnionych helem, które po jego otwarciu unosząc się w górę stają się świetnym widowiskiem dla obserwujących je osób. Pudło dowożone jest pod wskazany adres na konkretną godzinę. Wymiary pudła to 1m x 1m x 1m. Koszt atrakcji 599 zł.

DEKORACJE BALONOWE, GIRLANDY BALONOWE- wykonywane na różnego typu przyjęcia. Posiadamy ścianki modułowe oraz stelaże. Pracujemy na balonach najlepszej jakości. Wycena indywidualna.

POLECANE PAKIETY ŚLUBNE:

PAKIET BRĄZOWY -fotobudka 2h, ciężki dym, fontanna iskier, napis Love Led 1600 zł
PAKIET SREBRNY- fotobudka 3h, ciężki dym, fontanna iskier, napis Love Led 1800 zł
PAKIET ZŁOTY- fotobudka 4h, ciężki dym, fontanna iskier, napis Love Led, pudło niespodzianka 2500 zł

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu !
Zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku i Instagramie oraz naszej strony internetowej - tam będzie można zobaczyć zdjęcia z realizacji !

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Głównym celem naszego zespołu jest urozmaicenie szczególnych dni w życiu każdego człowieka tak, aby pozostały w naszej pamięci jak najdłużej. Najbardziej cenimy sobie zadowolenie klienta oraz stawiamy na profesjonalność w wykonywaniu misji naszej firmy . Posiadamy szeroką ofertę, którą cały czas poszerzamy.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Specjalizujemy się w wynajmie atrakcji oraz tworzeniu dekoracji, które uczynią Wasz Dzień tym wyjątkowym i niezapomnianym.
Oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc, ponadto gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy najbardziej cenimy sobie kontakt z ludźmi- to ich uśmiech na twarzy daje nam satysfakcję!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7352906915
Adres: Skawa, , 34-713, woj. małopolskie
787-992...
500-290...
liczba odwiedzin: 355
Zadzwoń
787-992...
500-290...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie