Zobacz zdjęcia (8)
Wynajem na ślub i wesele Tesla Y - białe auto do ślubu z kierowcą, Wałbrzych - zdjęcie 1
Wynajem na ślub i wesele Tesla Y - białe auto do ślubu z kierowcą, Wałbrzych - zdjęcie 2 Wynajem na ślub i wesele Tesla Y - białe auto do ślubu z kierowcą, Wałbrzych - zdjęcie 3 Wynajem na ślub i wesele Tesla Y - białe auto do ślubu z kierowcą, Wałbrzych - zdjęcie 4 Wynajem na ślub i wesele Tesla Y - białe auto do ślubu z kierowcą, Wałbrzych - zdjęcie 5
Wynajem na ślub i wesele Tesla Y - białe auto do ślubu z kierowcą, Wałbrzych - zdjęcie 6
1 / 8

Wynajem na ślub i wesele Tesla Y - białe auto do ślubu z kierowcą id:55388

800 zł / całość
Wałbrzych, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
607-431...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Tesla
  • Kolor: biały

Perłowo biały kolor, białe skóry oraz przestronne wnętrze, do którego zmieści się największa suknia ślubna z 'kołem’. Jest to luksusowy SUV, który oferuje elegancki wygląd, doskonałą wydajność, a także zaawansowane funkcje technologiczne.

Auto skonfigurowane w najlepszej kolorystyce do ślubów!

Tesla to elegancja a zarazem sportowy pazur i cisza – jeśli tylko będziecie jej chcieli. Podróż tym autem doda niezapomnianych przeżyć. Na pokładzie przyciemnione szyby aby nadać kameralności zaś uczucie, które będzie temu towarzyszyć jest bezcenne. Razem w kombinacji z Waszym ślubem to gwarantowana radość.

Oferujemy pakiet, w którego skład wchodzi podjazd po pana młodego następnie przyjazd po panią młodą. Wspólna podróż do miejsca zaślubin a następnie przejazd do miejsca wesela. Wygospodarujemy także czas na krótką sesje zdjęciową. Na każdą uroczystość zawozi Państwa nasz szofer, który dba o komfort i idealny przebieg całej podróży.

Samochód to wersja z napędem na 4-ry koła, z oszałamiającym 5-cio sekundowym przyspieszeniem do setki. Podczas wspólnej podróży będziecie mogli posłuchać ulubionej muzyki z pokładowego dostępu do Spotify oraz wypić na rozluźnienie lampkę szampana. Szofer na wasze życzenie będzie mógł zaprezentować część funkcji choćby takiej jak autopilot - autonomiczna jazda.

GRATIS!!! Przy kościele, pod domem weselnym czy gdziekolwiek będziecie chcieli Tesla może zaprezentować pokaz świateł czyli kombinacje audio-wizualną, która wprawi w osłupienie wszystkich. Możemy odegrać marsz Mendelsona z zintegrowanego megafonu czy bić brawo dla świeżo upieczonej pary młodej :)

Śluby obsługujemy w promieniu 80km od Wałbrzycha w takich miastach jak: Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Kłodzko, Strzegom, Legnica, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Jawor, Karpacz, Dzierżoniów, Nowa Ruda, Ząbkowice Śląskie, Bolków, Kudowa Zdrój, Polanica-Zdrój, oraz w mniejszych miejscowościach.

Zachęcamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych.

Mam nadzieje, że oferta, którą właśnie przeczytaliście w naszym mieście nie ma sobie równych. Pozdrawiam, Tomek.

Oferta jazdatesla

Pakiet standardowy

800zł/ całość

Pakiet obejmuje wynajem auta wraz z kierowcą, który przyjeżdża po Pana Młodego następnie po Panią Młodą. Razem z nowożeńcami kierujemy się od miejsca zaślubin a potem na wesele. Auto udostępniamy do krótkiej sesji zdjęciowej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta auta do ślubu jest niespotykana - tak jak widok Tesli na naszych ulicach. To ekskluzywność marki, unikalny design oraz biały kolor podkreślający znaczenie tego dnia. Idealne auto do ślubu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oprócz transportu osobowego na wesele oferujemy pokaz audio-wizualny, który wykona Tesla, lampkę szampana na pokładzie oraz gwarantujemy wspaniałą atmosferę.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary, które skorzystały z naszych usług na zadane pytanie zgodnie odpowiadają: "bo podobało nam się auto, takie nowoczesne pasujące do nas". To podstawowy argument przemawiający za wyborem naszej oferty. U podstaw właśnie stoi wizerunek - bo to Wam ma się podobać!

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Punktualność i zero wpadek. Wysoka kultura osobista oraz wartości dodane z przejażdżki Teslą.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Tomek, szofer i właściciel Tesli uwielbia kontakt z ludźmi, z którymi na co dzień pracuje. To właśnie wspólne rozmowy, żarty i wzajemne poznawanie sprawia największą radość.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Oferujemy jeden pakiet, w skład którego wchodzi przyjazd po panią młodą następnie po pana młodego, wspólna podróż do miejsca ślubu i na wesele. Nie określamy ram czasowych tego przedsięwzięcia.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Szofer - Tomek - za kierownicą Tesli. Tylna kanapa przeznaczona dla państwa młodych.

Opinie jazdatesla (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt jazdatesla

Nazwa firmy: jazdatesla
NIP: 8862914392
Imię i nazwisko: Tomek Magier
Adres: Wałbrzych, , 58-300, woj. dolnośląskie
607-431...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 176
Zadzwoń
607-431...
Napisz

Popularne miasta w okolicy