Zobacz zdjęcia (5)
Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Tło dekoracyjne z kwiatów 2,5 m x 2 m, Wrocław - zdjęcie 1
Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Tło dekoracyjne z kwiatów 2,5 m x 2 m, Wrocław - zdjęcie 2 Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Tło dekoracyjne z kwiatów 2,5 m x 2 m, Wrocław - zdjęcie 3 Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Tło dekoracyjne z kwiatów 2,5 m x 2 m, Wrocław - zdjęcie 4 Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Tło dekoracyjne z kwiatów 2,5 m x 2 m, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Tło dekoracyjne z kwiatów 2,5 m x 2 m id:33982

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Brak pomysłu na ściankę dekoracyjną za miejscami Pary Młodej? Zapraszamy do wypożyczenia tła z kwiatów sztucznych o wymiarach 2,5 m szerokości i 2 m wysokości. Ścianka składa się z kwiatów hortensji, piwonii, róży angielskiej, ogrodowej i klasycznej. Łączy odcienie bieli, ecru i różu.
Dowóz i odbiór z miejsca uroczystości oraz montaż i na sali jest po naszej stronie, więc nie musicie martwić się o szczegóły.
Istnieje możliwość zaaranżowania dobranych kompozycji kwiatowych na sali (sztucznych lub żywych) w wazonach, martinówkach lub na kandelabrach, które również wypożyczycie u nas.
Koszt transportu i montażu wliczony w cenę, jeśli miejsce uroczystości znajduje się we Wrocławiu lub najbliższej okolicy (do 10 km). Pozostałe lokalizacje - transport płatny wg cennika.
Zapraszamy do rezerwacji.

liczba odwiedzin: 2405

Popularne miasta w okolicy