Zobacz zdjęcia (12)
DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem, Sieradz - zdjęcie 1
DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem, Sieradz - zdjęcie 2 DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem, Sieradz - zdjęcie 3 DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem, Sieradz - zdjęcie 4 DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem, Sieradz - zdjęcie 5
DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem, Sieradz - zdjęcie 6
1 / 12

DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem id:48412

Sieradz, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
781-142...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Dzień dobry - jesteśmy YTone! Jeśli szukasz DJ'a to poniżej znajduje się nasz film promocyjny. Zachęcamy dodatkowo do przeczytania opisu, zobaczenia zdjęć i filmów.
Film przedstawiający jak prowadzimy wesela znajduje się w zakładce filmy, a cennik jest dodany w zdjęciach. W prywatnej wiadomości wyślemy ofertę, zapraszamy!

Dlaczego my?
1. Posiadamy legalne utwory oraz jesteśmy członkami ZAiKS i podczas podpisywania umowy omawiamy jego kwestie, dzięki czemu nie musisz bać się kontroli.
2. Posiadamy własny sprzęt
3. Jesteśmy mobilni
4. Pracujemy w duecie
5. Posiadamy własny internet, dzięki czemu można proponować swoje utwory, pisać pozdrowienia na kartkach (zawsze mamy je na stole) itd.
6. Czytamy parkiet, tak by cała publika dobrze się bawiła
7. Organizujemy konkursy, typu belgijka, gorące krzesła, wycieczka do ZOO itp.
8. WSPÓLNIE USTALAMY CO MAMY GRAĆ! - najważniejsze dla Ciebie.
9. Mamy pozytywne oceny - sprawdź nasze social media :)
10. Możemy chodzić po sali, mamy wytwornice dymu na dym ciężki i lekki
11. Robimy zabawy i konkursy dla dzieci.
12. Graliśmy na wielu weselach, 18, studniówkach, rajdach studenckich, sylwestrach, imprezach firmowych - jesteśmy doświadczeni.

Sprzęt zawiera profesjonalne światła typu pary, głowice ruchome - spoty, bary, lasery itd. (sterowanie DMX).

Jaką muzykę gramy? Taką by goście dobrze się bawili! Wspólnie na pewno dobierzemy repertuar, do niczego się nie ograniczamy!

Mamy doświadczenie jeśli chodzi o granie dla starszej publiki, więc starszych utworów również nie zabraknie! Przykład - impreza w stylu lat 70-90-tych dla ponad 400 osób.

Świetnie czujemy się również grając dla młodszej publiki, gdzie możemy zagrać bardziej klubowo.
Dla każdego coś się znajdzie!

Co z utworami typu YMCA. Pociąg, Macarena, Belgijka, Zorba itd? Również ich nie zabraknie, tak jak wyżej wymienionych konkursów.

Cenę ustalamy wspólnie - jesteśmy bardzo konkurencyjni :)

Muzyką zajmujemy się od 2012 roku jako producenci. Jako DJ’e gramy regularnie od 2015 roku, po całej Polsce. Graliśmy na różnych wydarzeniach, zarówno dużych (ponad 400 - 2000 osób), jak i tych małych (40 osób).
Mieliśmy okazję prowadzić wielokrotnie: przyjęcia urodzinowe (18, jak i 50), wesela, sylwester, walentynki, rajdy studenckie (politechnika + uniwersytet), juwenalia itd. Jako producenci rozwijamy swój kanał w serwisie YouTube, gdzie posiadamy ponad 26 000 stałych fanów, a nasze utwory docierają do dużej ilości osób.
Posiadamy profesjonalny sprzęt (oświetlenie, nagłośnienie) pozwalający grać zarówno na sali, jak i w plenerze. Ilość sprzętu dobieramy względem rodzaju imprezy oraz ilości osób. Kilkukrotnie nasz sprzęt radził sobie z nagłośnieniem i oświetleniem dużej ilości osób, więc z pewnością sprostamy Państwa potrzebom. Wspólnie ustalamy plan imprezy, co mamy grać, rodzaje zabaw, tak by mogli Państwo zapamiętać ten wyjątkowy dzień na długo.
Działamy legalnie (ZAiKS – prawa autorskie, umowa), pracujemy w duecie, co znacznie usprawnia prowadzenie zabaw. Dopasowujemy utwory do gości, tak by zarówno osoby młodsze, jak i starsze mogły znaleźć coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na propozycje muzyczne uczestników imprezy (dzięki internetowi bezprzewodowemu nie zabraknie żadnego utworu), a jednocześnie jesteśmy w stanie trzymać się wspólnie ustalonego wcześniej planu. Organizujemy różne zabawy i konkursy, również omówione wcześniej z Państwem. Współpracujemy z fotografem oraz z obsługą, aby zwiększyć komfort i usprawnić wspólną pracę.
Warto dodać, że cechujemy się wysoką kulturą osobistą, w czasie pracy nie spożywamy alkoholu, a prowadzone przez nas konkursy i zabawy nie będą w żaden sposób nikogo urażały. Staramy się stworzyć jak najlepszą atmosferę, gdyż jest to dla Państwa wyjątkowy dzień.

Zapraszamy :)

DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem - film 1 DJ YTone | Dekoracja światłem i dymem - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie YTone (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt YTone

Nazwa firmy: YTone
Imię i nazwisko: Jakub / Konrad Michalewicz / Dłużniewski
Adres: Sieradz, woj. łódzkie
781-142...
liczba odwiedzin: 901
Zadzwoń
781-142...
Napisz

Popularne miasta w okolicy