Zobacz zdjęcia (2)
Z miłością do fotografii z pasją do ludzi :), Kraków - zdjęcie 1
Z miłością do fotografii z pasją do ludzi :), Kraków - zdjęcie 2
1 / 2

Z miłością do fotografii z pasją do ludzi :) id:47444

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Dlaczego ja?
Napisaliście do mnie bym uwiecznił jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Wiem, że tego nie można powtórzyć. Dlatego jeśli mnie wybierzecie zrobię wszystko, aby oddać Wam pamiątkę na całe życie. Z każdym kolejnym weselem zdobywam nowe doświadczenia, dostrzegam więcej momentów, łapie je by dać Wam po prostu piękne zdjęcia. Uśmiech, radość, wzruszenie, czasami nawet łzy. To jest to co napędza mnie do działania.
Wy i emocje, nic innego się nie liczy:)

Szczególnie zachęcam do spotkania się, na żywo zawsze lepiej porozmawiać. Zobaczyć się, przez co atmosfera podczas samego ślubu jest dużo przyjemniejsza:)
Na drugiej stronie znajdziecie mój cennik, czyli to co mam dla Was do zaoferowania, proszę pamiętać tylko o tym, że ja jestem dla Was, więc jeśli macie jakieś pytania, chcecie coś zmienić, dołożyć, odjąć, śmiało.
Niech poniosą Was emocje :)

W dniu ślubu będę z Wami od przygotowań i zostanę do godziny 1:00 dnia następnego. Niech to będzie Wasz dzień i przeżyjcie go najlepiej jak tylko będziecie potrafili. Pełni miłości ,szaleństwa, uśmiechu.
:)

Jak już emocje opadną, zaproszę Was na magiczne zdjęcia w plenerze. Jeśli macie swoje ulubione miejsce, pojedziemy tam, jeśli nie, znajdę dla Was coś wyjątkowego. Niech poniesie nas fantazja, zróbmy coś co zostanie pamiątką na zawsze. Niech wyobraźnia przestanie nas ograniczać.
:)

Otrzymacie ode mnie minimum 500 zdjęć poddanych autorskiej obróbce. Chociaż często jest więcej, nie ograniczam się co do ilości.
Byście mogli w łatwy i podzieli się zdjęciami z rodziną, przyjaciółmi, zdjęcia dodam do zamkniętej galerii, do której dostęp będziecie mieć tylko Wy oraz osoby którym podacie hasło.

Mam też dla Was małą niespodziankę :) Jeśli zdecydujecie się na mnie, bym towarzyszył Wam w dniu Waszego ślubu. Otrzymujecie ode mnie w prezencie sesje narzeczeńską. To bardzo fajny sposób nie tylko na poznanie się, abyście zobaczyli jak pracuję. To także bardzo fajna pamiątka, zdjęcia z takich sesji często używane są do zaproszeń czy też zdjęć na sali, jako prezenty dla rodziców :)

Dajcie ponieść się emocjom :)

liczba odwiedzin: 1037

Popularne miasta w okolicy