Zobacz zdjęcia (5)
Z Nami Kwiatami- Pracownia Florystyczna , Grodzisk Wielkopolski - zdjęcie 1
Z Nami Kwiatami- Pracownia Florystyczna , Grodzisk Wielkopolski - zdjęcie 2 Z Nami Kwiatami- Pracownia Florystyczna , Grodzisk Wielkopolski - zdjęcie 3 Z Nami Kwiatami- Pracownia Florystyczna , Grodzisk Wielkopolski - zdjęcie 4 Z Nami Kwiatami- Pracownia Florystyczna , Grodzisk Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Z Nami Kwiatami- Pracownia Florystyczna id:30803

Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

O nas

Pracownia Florystyczna "Z Nami Kwiatami" zrodziła się z miłości do kwiatów. Pasjonujemy się tworzeniem różnego rodzaju kompozycji kwiatowych, w których wykonanie wkładamy całe swoje serca. Daje nam to wiele satysfakcji i wynagradza dbałość o każdy szczegół. Bo to właśnie nasza precyzja i bezwarunkowe zaangażowanie odzwierciedlają niepowtarzalne efekty, które na długo pozostają w pamięci. Kwiaty podkreślają wyjątkowość organizowanych wydarzeń - wzbogacając je, dodając uroku, tworząc niezwykły, wręcz magiczny klimat. Florystyka jest dziedziną, która pozwala uwolnić wyobraźnię, dając nam tym samym szereg możliwości w urzeczywistnianiu nawet najbardziej niebanalnych pomysłów. Dzięki niej wszelkim uroczystościom możemy nadać niecodzienny charakter.

Zapraszamy do współpracy z naszą Pracownią. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, szanując upodobania naszych Klientów. W naszych realizacjach stawiamy na wysoką jakość a wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej pomaga nam w udzielaniu trafnych porad i odnajdywaniu optymalnych rozwiązań. Sumienność i niezawodność to filary naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 1419

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie