Zobacz zdjęcia (5)
Z Zajawki do Migawki - Fotografia Ślubna, Szczytno - zdjęcie 1
Z Zajawki do Migawki - Fotografia Ślubna, Szczytno - zdjęcie 2 Z Zajawki do Migawki - Fotografia Ślubna, Szczytno - zdjęcie 3 Z Zajawki do Migawki - Fotografia Ślubna, Szczytno - zdjęcie 4 Z Zajawki do Migawki - Fotografia Ślubna, Szczytno - zdjęcie 5
1 / 5

Z Zajawki do Migawki - Fotografia Ślubna id:32340

Szczytno, warmińsko-mazurskie
(7)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

W fotografii najbardziej kocham uwieczniać emocje. Kocham towarzyszyć Wam w ważnych dla Was chwilach. Jakie to chwile? Wszystkie które według Was zasługują na miano „wyjątkowych”. Takie momenty to nie tylko dzień sakramentalnego „TAK” czy świętowanie pierwszych urodzin Waszych pociech. To często „zwykły” jesienny spacer w parku lub rodzinne popołudnie bez smartfona i tabletu.

Największą nagrodą jest kiedy słyszę, że moje zdjęcia Was wzruszają lub wywołują niedający się powstrzymać uśmiech.
Jeśli uważacie, że jesteście niefotogeniczni albo po prostu wstydzicie się stawać przed obiektywem, mam dla Was świetną wiadomość! Nie taki diabeł straszny, a gdzie sam nie może tam mnie z aparatem pośle. Przy mnie nie musicie się stresować. Sesja nie jest po to, żebyście pozowali i ładnie uśmiechali się do obiektywu.

Możecie po prostu być sobą, być dla siebie nawzajem. A ja po cichu i bezboleśnie zadbam o Wasze piękne wspomnienia.
Cieszę się, że mogę wypełniać swoje życie tym co kocham. Fotografia jest nie tylko moją pasją, jest sposobem na życie. A zaczęło się zupełnie niewinnie… Z zajawki do migawki.
Zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018

Opinie Z Zajawki do Migawki Fotografia (7)

Z Zajawki do Migawki - Fotografia Ślubna id:32340
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
M
Mirela
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2018
Biskupiec
Data dodania: 03-10-2018

Polecam :) sesja ślubna oraz plener spełniły nasze oczekiwania, jesteśmy bardzo zadowoleni, a zdjęcia są oryginalne i piękne. Pozdrawiamy serdecznie

M
Marta i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Spychowo
Data dodania: 06-09-2018

Zdecydowanie polecamy usługi Natalii. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i profesjonalnej obsługi. Piękne zdjęcia które uchwyciły wszystkie ważne momenty z dnia ślubu, a plener to czysta przyjemność. Natalia jest bardzo miłą osobą, dla której fotografia jest wielką pasją. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą Pamiątkę w postaci pięknych zdjęć.

O
Ola i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Szczytno
Data dodania: 23-08-2018

Jeśli sesja to tylko u Natalii! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia nie są standardowe - oklepane, wszystkie tworzą niepowtarzalny klimat. Natalia profesjonalna, potrafi rozładować stres, zaraża dobrą energią. Wrócimy jeszcze nie raz! ;)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2017
Lidzbark Warmiński
Data dodania: 07-01-2018

Gorąco polecam!!! Zdjęcia ślubne wyszły śliczne, przerosły nasze oczekiwania. Natalia miła, wyrozumiała, cierpliwa dziewczyna i porzede wszystkim zna się na rzeczy!

P
Paulina i Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2017
Szczytno, Brajniki
Data dodania: 07-01-2018

Wszystkim planującym ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Natalię. Natalia to profesjonalistka z pasją, która potrafi zaangażować każdą parę do współpracy. Przy niej nie można czuć się skrępowanym. Jej energia i poczucie humoru rozładowują największy stres, dzięki czemu zdjęcia są radosne i naturalne. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z jej usług.

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Szczytno
Data dodania: 07-01-2018

Zdecydowanie polecamy !
Współpraca z Natalią to czysta przyjemność. Profesjonalna i pełna pasji. Jej empatia, ciepło i uśmiech potrafią wyluzować największego zdjęciowego wstydziocha, a naturalne, piękne ujęcia bronią się same.
Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą sesję narzeczeńską i ślubne wspomnienia.
Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz !
A&W

M
Marlena&Tomasz;
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2017
ŁUKTA, ŁOPKAJNY KARMUSZKA
Data dodania: 06-01-2018

Natalia, jest bardzo ciepłą i pełną radości osobą :) . Szybko rozładowała napięcie i sprawiła, że sesja byłą dla nas zabawą i relaksem przed Ceremonią Ślubną. Dzięki Natalii mamy fantastyczną pamiątkę z naszego wesela. Sesja w plenerze cudowna :) Gorąco zachęcamy do współpracy :) :) :)

Kontakt Z Zajawki do Migawki Fotografia

Nazwa firmy: Z Zajawki do Migawki Fotografia
Imię i nazwisko: Natalia Zapaśnik
Adres: Szczytno, , 12-100, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 5633

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczytno

Popularne miasta w okolicy