Zobacz zdjęcia (4)
Zabytkowy GARBUS Cabrio 1973r. Kolor: biała kość słoniowa, Katowice - zdjęcie 1
Zabytkowy GARBUS Cabrio 1973r. Kolor: biała kość słoniowa, Katowice - zdjęcie 2 Zabytkowy GARBUS Cabrio 1973r. Kolor: biała kość słoniowa, Katowice - zdjęcie 3 Zabytkowy GARBUS Cabrio 1973r. Kolor: biała kość słoniowa, Katowice - zdjęcie 4
1 / 4

Zabytkowy GARBUS Cabrio 1973r. Kolor: biała kość słoniowa id:41162

Katowice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Volkswagen
  • Kolor: biały
  • cabrio
  • zabytkowy

Zabytkowy VW Garbus z 1973r. w oryginalnej wersji CABRIO Karmann.

Samochód po generalnym remoncie, dzięki czemu prezentuje się rewelacyjnie. Lśniący biały lakier, nowa granatowo kremowa tapicerka i super dźwięk klasycznego silnika. Samochód jest w stanie kolekcjonerskim. Na żywo wygląda znacznie ładniej niż na zdjęciach.

Usługa obejmuje:
- Przyjazd pod kwiaciarnię (jeśli jest taka w planie)
- Przyjazd po Pana Młodego
- Przejazd do Pani Młodej
- Przejazd do Kościoła
- Przyjazd do Restauracji

Dekoracje samochodu pozostawiam Państwu natomiast z mojej strony oferuję kilka opcji okolicznościowych tablic rejestracyjnych np. "Nowożeńcy" "Młoda Para".

Samochód posiada FANFARA LA CUCARACHA co jest idealne na przyjazd pod dom Pani Młodej czy też na podjazd pod restaurację dając znać wszystkim Waszym gościom i obsłudze o Waszym przejeździe.

Samochód prowadzi kierowca a Para Młoda siedzi z tyłu, gdzie po przesunięciu siedzeń maksymalnie do przodu jest wystarczająco miejsca na wygodą podróż nawet w sukni ślubnej.

Deszcz i zła pogoda to spora obawa przy wyborze Cabrio do ślubu - auto ma zamykany w pełni szczelny dach. Jakby tylko pogoda się popsuła zamknięcie dachu trwa 1-2 min.

CENA: ustalana indywidualnie na podstawie trasy przejazdu i terminu.

liczba odwiedzin: 1692

Popularne miasta w okolicy