Zobacz zdjęcia (5)
Zaczarowane Pudełko - Fotografia, Sochaczew - zdjęcie 1
Zaczarowane Pudełko - Fotografia, Sochaczew - zdjęcie 2 Zaczarowane Pudełko - Fotografia, Sochaczew - zdjęcie 3 Zaczarowane Pudełko - Fotografia, Sochaczew - zdjęcie 4 Zaczarowane Pudełko - Fotografia, Sochaczew - zdjęcie 5
1 / 5

Zaczarowane Pudełko - Fotografia id:43547

Sochaczew, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Wyobraź sobie tajemniczą skrzynkę, która w magiczny sposób uwiecznia obrazy, ludzi i ich emocje. Właśnie w ten sposób przez wiele lat postrzegano aparat fotograficzny. Jako zaczarowane pudełko, w którym najbardziej ulotne chwile utrwalano na lata w postaci fotografii. I jak każde magiczne akcesorium, także i zaczarowane pudełko potrzebuje swojego czarodzieja.
Dziś rolę czarodzieja pełni fotograf. Fotograf towarzyszy Wam w najpiękniejszych chwilach życia takich jak śluby i wesela.
Zatrzymuje w obiektywie chwile rodzinnego szczęścia, czułe spojrzenia zakochanych i beztroski uśmiech dziecka. Pozwala cieszyć się najwspanialszymi wspomnieniami i dzielić się nimi z bliskimi.
Zaczarowane Pudełko oferuje Wam pełny reportaż ze ślubu i wesela, sesję ślubną, narzeczeńską a także reportaż z wieczoru panieńskiego i kawalerskiego.
Staram się zawsze widzieć, to, czego inni nie widzą, zatrzymać chwile, które już nigdy się nie powtórzą, za to po latach wywołają uśmiech, czasem czułość czy tęsknotę.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Sochaczew, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 916

Popularne miasta w okolicy