Zaczarowane Warkocze id:31110

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
575-754...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 28-09-2017
Liczba odwiedzin: 303

Oferta

Cześć!
Mam na imię Kasia. Czesanie zawsze sprawiało mi wielką przyjemność.

Masz już ustaloną datę ślubu? Wybrałaś fotografa, suknię i pomysł na wesele? Świetnie! Czas na włosy!

Dobrze dobrane uczesanie to “kropka nad i”, warto więc poświęcić chwilę na analizę swoich marzeń i możliwości, by w tym wielkim dniu prezentować się wyśmienicie.

Pomysłów jest wiele – fale, loki, koki niskie, koki wysokie, kłosy, warkocze, korony… Jeśli nie wiesz, jakie upięcie będzie najlepiej pasowało do kształtu Twojej twarzy czy kroju sukni – nie martw się. Mam ogromną bazę inspiracji, w której z pewnością znajdziemy coś, w czym będziesz się czuła wyjątkowo pięknie a za razem komfortowo, bez strachu, że fryzura po 2 godzinach zmieni się w bliżej nieokreśloną masę.

W dniu ślubu masz wystarczająco dużo stresu. Wykorzystaj moje umiejętności, a przynajmniej fryzurę będziesz miała tego dnia “z głowy”!

Miłego oglądania i do uczesania niebawem!

…W TYGODNIU – jeśli nie odbieram, proszę wysłać SMS z informacją KTO, KIEDY i CO potrzebuje. Jeśli poza telefonem, wysłano maila lub wiadomość na Facebooku, proszę podać adres e-mail lub nazwę użytkownika serwisu. Oddzwonię, jeśli tylko będę mogła rozmawiać.

…W WEEKENDY (piątek, sobota, niedziela) – pracuję często poza salonem, prowadzę auto lub odpoczywam ;) Nie odbieram połączeń od osób innych, niż umówione na dany dzień. Na pozostałe numery oddzwaniam pow weekendzie, tylko, jeśli otrzymałam SMS z informacją wspomnianą w akapicie powyżej.

Pytania o dostępność terminów, ceny i inne ustalenia mogą być zgłaszane telefonicznie lub przez fanpage Facebook. Rezerwacje terminów czesań ślubnych są przyjmowane tylko drogą mailową. Pamiętaj jednak, że między naszą rozmową a momentem, gdy otrzymam od Ciebie maila mogę dostać już rezerwację od kogoś innego.

Szczegółowe informacje o zwalniających się terminach są zawsze publikowane na fan page’u Facebook.

Informacja o próbach ślubnych
Na tydzień przed rozpoczęciem miesiąca poprzedzającego wesele wysyłam maila z propozycjami terminów prób do wyboru. Jeśli przebywasz za granicą lub w innym mieście (np. poza powiatem czy województwem), daj znać, kiedy możemy się spotkać.

Zapraszam do współpracy!

Specjalizacja:

  • dojazd do klienta

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zaczarowane Warkocze
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-650

Nowe ogłoszenia