Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (15)
Zobacz zdjęcia (15)
ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 1
ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 1 ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 2 ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 3 ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 4 ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 5 ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 6 ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 7
ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 15

ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA id:23147

od 3500 do 5500 zł / całość
Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
692-077...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Zdjęcia ślubne w estetyce kolorystyki filmowej. Jestem zafascynowany kadrami z filmów jakie tworzy szeroko pojęty Holywood. Od kilku lat zgłębiam tajniki postprodukcji filmów aby moje zdjęcia były kolorystyką zbliżone do filmowej. Jeżeli chcielibyście aby Wasze zdjęcia z najważniejszego dnia ślubu wyglądały jak wycięte klatki z filmu z Netflixa zapraszam do kontaktu. Gwarantuję że wszystkie Wasze zdjęcia ze ślubu będą spójne w tej samej filmowej kolorystyce. Wszystkie zdjęcia oddaje obrobione. Zapraszam serdecznie do obejrzenia moich prezentacji filmowych z CAŁYCH WESEL a nie tylko wybrane pojedyncze zdjęcia tak jak to możesz zobaczyć u konkurencji. Nie wstydzę się pokazywać całych reportaży !

O moich sukcesach na polu koloryzacji zdjęć możesz przeczytać w wielu gazetach (wpisz w google i sprawdź hasło " Mariusz Zając Warszawa w kolorze ")
Prowadzę legalną działalność gospodarczą.

ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA - film 1 ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta ZAJACFOTO

Reportaż z dnia Ślubu

od 3500 do 5500zł/ całość

- Reportaż z dnia ślubu, zdjecia rozpoczynaja
sie o godzinie wskazanej przez Was i trwaja
do godziny 1:00 w nocy dnia następnego
- Zdjęcia zawieraja przygotowania Pary
młodej, Błogosławieństwo, Ślub, Wesele
- Gwarantowana* minimalna ilość
wykonanych i obrobionych zdjęć 600 sztuk.
- Wydrukowane 50 szt zdjęć w formacie 10x15cm (posiadam własny fotolab)

Dodatkowo płatne
- Fotoalbumy, jeden duży 30x30cm oraz dwa mniejsze 20x20cm (+1000 PLN)
- Plener Ślubny w innym dniu (+1000 PLN)

Reportaż skrócony

2500zł/ 10 godzin

- Reportaż z dnia ślubu, zdjęcia rozpoczynaja
sie o godzinie wskazanej przez Was, czas
pracy fotografa skrócony TYLKO do PIERWSZEGO TAŃCA NA WESELU.
- Zdjęcia zawieraja przygotowania Pary
młodej, Błogosławieństwo, Ślub, Wesele do
Pierwszego Tańca - dłużej o ile nie
przekroczymy sumarycznego czasu pracy 6
godzin. Każda kolejna godzina 300 PLN.
- Gwarantowana* minimalna ilość
wykonanych i obrobionych zdjęć 350 sztuk.
- Wydrukowane 30 szt zdjęć

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zaczynamy fotografować od godziny uzgodniony z parę młodą, do godziny 1:00 dnia następnego. Ciężko zakładać stały zakres godzinowy dla każdego ślubu ponieważ każdy ślub jest inny, o innej godzinie się zaczyna.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Fotografię reportażu, czyli zdjęcia od przygotowań poprzez uroczystość ślubu do oczepin na weselu o ile takie zostaną zaplanowane, jeżeli nie to do godziny 1:00 dnia następnego.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

W moim przypadku zanim uznałem że zajmę się fotografią, zajmowałem się grafiką komputerową, ukończyłem liceum o profilu rzemiosł Artystycznych w Warszawie, tworzyłem grafikę do gier komputerowych w latach 90-tych, dopiero z początkiem rozwoju cyfrowej fotografii zacząłem interesować się fotografią.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsze śluby realizowałem około 2006 roku. Także jestem już dinozaurem w branży ślubnej ;)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Fotografujemy na sprzęcie Marki Nikon, a filmujemy na sprzęcie firmy Canon. Wieloletnie doświadczenie wskazuje że Nikony zdecydowanie lepiej się sprawdzają w fotografii przez swój idealny auto-focus, natomiast Canony do filmowania za kolory oraz miękki obraz miły w odbiorze.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zależy od wybranej oferty. Usługę fotografii realizuję samodzielnie, jednak przy filmowaniu dołączają do mnie dwie osoby które należą do stałego składu ekipy od lat. Nie zatrudniamy ludzi z przypadku i braku doświadczenia w filmowaniu uroczystości ślubnych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia każdy klient otrzymuje na pendrive który znajduje się w eleganckim pudełku. Od 2022 roku w standardowej ofercie dostaniemy także 50 odbitek zdjęć w formacie 10x15cm. Wszystkie zdjęcia oddajemy poddane autorskiej post produkcji, tak aby zdjęcia były zgodne z estetyką przedstawianą na stronie www.zajacfoto.com

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak oczywiście posiadamy takie uprawnienia, aczkolwiek w 99% przypadków jeżeli fotograf/operator kamery potrafi w kulturalny sposób nawiązać kontakt z lokalnym duszpasterzem i określić zakres współpracy w trakcie ślubu, na co można sobie pozwolić a na co nie, to przeważanie formalności później nie są już wymagane.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Drona posiadamy od około 2014 roku, byliśmy jedna z pierwszych firm w Warszawie która miała w swojej ofercie ujęcia z drona. Tak posiadamy uprawnienia UAVO VLOS, a jeden z naszych operatorów był przez pewien czas nawet instruktorem latania dronami w ośrodku szkoleniowym.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Jeżeli chodzi o pojęcie idealnego zdjęcia Jestem wyznawcą teorii tzw. "decydującego-momentu" opisanego przez fotografa Henriego Cartiera-Bressona

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przysięgę, ponieważ jest to kulminacyjny moment każdego ślubu który wiąże się z dużą dawką emocji jego uczestników, a emocje są najważniejszą częścią fotografii i tego dnia.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, nie ma problemu. Realizowaliśmy zlecenia fotograficzno-filmowe w Chorwacji, Francji i Włoszech.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

W Ostatnich latach zdecydowanie Pary młode wybierają plenery blisko przyrody takie jak: Parki, Ogrody, Lasy, Polany. Jednak trendy zmieniały się na przestrzeni ostatnich lat.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Pierwsza dekada XXI wieku dominowała w bardzo nietypowe miejsca na plener, wtedy wręcz młode pary prześcigały się w wymyślaniu nie typowych miejsc. W tamtym okresie wykonywałem sesję ślubną w basenie, w gabinecie dentystycznym czy w opuszczonej fabryce dziś nie istniejącej fabryce Traktorów Ursus.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przepis jest prosty - Para młoda bawiąca się na parkiecie przez całe wesele. Jeżeli nawet rodzina czy znajomi nie są za bardzo zabawowi to przez sam szacunek do pary młodej o ile ta bawi się na parkiecie też wyjdą zza stołów na parkiet. Kolejnym ważnym elementem jest pogoda, całkiem serio uważam że jeśli pada deszcz w trakcie wesela jest lepiej. Po pierwsze na sali jest bardziej przyjazna temperatura do wysiłku fizycznego jakim jest nie wątpliwie taniec jak także sama pogoda nie zachęca gości do opuszczania sali i rozpraszania się po terenie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Pragnę szczerze przyznać, że mój język angielski jest na poziomie podstawowym i nie czuję się pewnie w komunikowaniu się w tym języku.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Marek Podolczyński, Warszawski fotograf który jak mało kto potrafi tworzyć filmowe kadry na swoich zdjęciach.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, ponieważ każdy ma inne oczekiwania odnośnie zdjęć czy filmu.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Wiele osób obawia się złej pogody w dniu swojego ślubu. Niepotrzebnie. Wystarczy uświadomić sobie że przygotowania są w domu/hotelu pod dachem, ślub w kościele lub urzędzie/hotelu pod dachem i wesele także pod dachem. Z tej zasady obarczone dużo większym ryzykiem są śluby plenerowe. Ale jeżeli wybierzemy profesjonalnie podchodzącą do tematu ślubów plenerowych salę weselną, to na pewno zaproponują oni awaryjne rozwiązanie na szybkie zadaszenie miejsca samej ceremonii ślubu w przypadku nagłego pogorszenia się pogody. Także z naszego punktu widzenia zła pogoda nie jest przeszkodzą a jedynie małym utrudnieniem z którym można sobie poradzić.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Brak oświetlenia jest jedynie drobnym utrudnieniem ale na pewno nie przeszkodą. Zabieram zawsze na wesele swój sprzęt oświetleniowy który zawsze używam bez względu jak dużo czy mało jest światła na danej sali.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Niestety Powtarzalność i brak indywidualnego stylu, kopiowanie gotowych rozwiązań a także bardzo duża dawka reżyserowanych sesji z udziałem profesjonalnych modeli i firm florystycznych dzięki czemu powstają bajkowe kadry w portfolio wielu fotografów nie mających wiele wspólnego ani z rzeczywistymi ślubami ani z rzeczywistymi umiejętnościami danego fotografa w tworzeniu sceny. Piszę o tym ze smutkiem i jako przestrogą dla wszystkich czytających.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Jeśli mielibyśmy zostać porzuceni na bezludnej wyspie, to warto wziąć pod uwagę kilka podstawowych potrzeb, jakie trzeba zaspokoić, aby przeżyć takie jak Nóż, zapasy żywności, zapałki, wędkę, lekarstwa. Aparat byłby na samym końcu bo przecież nie byłoby kogo ani dla kogo wykonywać zdjęć ;)

Nasze pasje.

ostatnio koloryzacja i remastering starych zdjęć i filmów z początku XX wieku.

Ciekawostki na nasz temat.

Od 2020 roku zajałem się technikami koloryzacji obrazów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Stworzyłem serię kolorowych zdjęć z przedwojennej Warszawy które były szeroko komentowane w mediach (gazeta/radio/telewizja) a także doczekały się cyfrowej wystawy w galerii ART BOX EXPERIENCE

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Serial BABYLON BERLIN ponieważ bardzo lubię klimat lat 20-tych i 30-tych minionego stulecia, ale także w przypadku tego serialu jestem absolutnie fanem kolorów w jakim zostały zrealizowane obrazy tego serialu, które tworzą jego nie powtarzalny klimat.

Opinie ZAJACFOTO (1)

ZAJACFOTO - ZDJECIA ŚLUBNE W KOLORYSTYCE NETFLIXA id:23147
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Wyszków
Data dodania: 22-11-2022

Dzieki ZajacFoto mamy uwiecznione najpiękniejsze chwile z naszego ślubu i wesela. Zdjęcia nie są sztucznie ustawiane, ale oddają przede wszystkim prawdziwe emocje, na których nam zależało. Mariusz profesjonalnie potrafi uchwycić to, co najważniejsze w bardzo oryginalny sposób. Świetnie się bawiliśmy przy sesji ślubnej, Mariusz stworzył wspaniałą atmosferę, która umożliwiła stworzyć niesamowitą pamiatke :) Z całego serca polecamy Magdalena & Łukasz 7.05.2022 Wyszków

MARIUSZ
23-11-2022

Serdecznie dziękuje Magdo i Łukaszu za te niezmiernie ciepłe i miłe słowa. Mnie także było bardzo miło być z Wami w tym szczególnym, jedynym i nie powtarzalnym dniu waszego życia i dodatkowo mieć zaszczyt i możliwość go utrwalić, mam nadzieję na długie lata :)

Kontakt ZAJACFOTO

Nazwa firmy: ZAJACFOTO
Imię i nazwisko: Mariusz Zajac
Adres: Warszawa, ul. Ludwika Rydygiera 13B, 01-793, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 22:00 Wt: 09:00 - 22:00 Śr: 09:00 - 22:00 Cz: 09:00 - 22:00 Pt: 09:00 - 22:00 Sb: 09:00 - 22:00 Nd: 09:00 - 22:00
692-077...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2280
Zadzwoń
692-077...
Napisz

Popularne miasta w okolicy